Keystone logo
اسپانیا

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در اسپانیا 2023

تعداد مؤسسات: 270
  • Santander, اسپانیا

  دانشجویان UIMP با هدایت خلاقیت فکری و تفکر انتقادی از سال 1932، افق های خود را گسترش داده اند و در پیشبرد جهان به جلو کمک کرده اند. ماموریت ما ترویج فرهنگ و علم، تقویت روابط بین المللی و بین منطقه ای، تبادلات علمی و فرهنگی و همچنین اجرای فعالیت های تحقیقاتی پیشرفته و تخصصی است. دوره‌های تابستانی برجسته‌ای از فعالیت‌های آکادمیک در حال انجام ما هستند و ما را به یک مرکز دانشگاهی پیشرو در اسپانیا تبدیل می‌کنند. سانتاندر پایگاه دانشگاهی سنتی است، اگرچه بسیاری از فعالیت های دیگر در پردیس های دیگر ما سازماندهی و برگزار می شوند. علاوه بر این، این دانشگاه در سازماندهی دوره های زبان و فرهنگ اسپانیایی برای خارجی ها در اسپانیا پیشگام است. ما همچنین با همکاری وزارت آموزش و پرورش و VET، دوره های آموزش زبان انگلیسی را برای دانش آموزان و معلمان این زبان برگزار می کنیم. علاوه بر این، ما برنامه‌های رسمی تحصیلات تکمیلی را مطابق با منطقه آموزش عالی اروپا تدریس می‌کنیم که منجر به اخذ مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در سراسر اسپانیا می‌شود. به نوبه خود، ما برنامه های تحصیلات تکمیلی معتبر UIMP را ارائه می دهیم.

  • Valencia, اسپانیا

  ValgrAI (مدارس تحصیلات تکمیلی والنسیا و شبکه تحقیقاتی هوش مصنوعی) یک بنیاد غیرانتفاعی است متشکل از Generalitat Valenciana، پنج دانشگاه دولتی منطقه والنسیا (UV، UPV، UA، UJI، و UMH) و شرکت‌هایی که هوش مصنوعی را هماهنگ می‌کنند. آموزش و تحقیق در Comunitat Valenciana برای پاسخگویی به نیازهای تکنولوژیکی شرکت ها و ترویج ایجاد استعدادهای جدید در هوش مصنوعی (AI) برای تجدید مدل تولید منطقه والنسیا.

  • Rotterdam, هلند
  • Bilbao, اسپانیا
  • + 5 بیشتر

  دانشگاه اروپایی شهرهای پسا صنعتی (UNIC) در سال 2020 با هدف ارائه آموزش فراگیر برای نسل جدیدی از دانشجویان تأسیس شد. اتحادی متشکل از 10 دانشگاه اروپایی مستقر در شهرهای فراصنعتی و با بودجه کمیسیون اروپا، دست به دست هم با مؤسسات شهری کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مسائل شهری به روشی قابل دسترس و فراگیر برای همه فراگیران به آموزش و پژوهش وارد می شود. این اتحاد اولین مدرک کارشناسی ارشد مشترک خود را در سال 2023 راه اندازی می کند و به دنبال دانشجویانی است که تحولات فراصنعتی شهرهای خود را پیش ببرند و فارغ التحصیلان بسیار ماهر در رشته های علمی جدید شوند که به نیازهای اقتصاد در حال تغییر در اروپا و اطراف پاسخ می دهند. جهان.

  • Alcoi, اسپانیا
  • Gandia, اسپانیا
  • + 1 بیشتر

  Universitat Politècnica de València بر اساس رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهان (ARWU)، که به عنوان رتبه بندی شانگهای شناخته می شود، بهترین دانشگاه فناورانه اسپانیایی در اسپانیا است. در حال حاضر دارای 25400 دانشجو، 3600 معلم و محقق و 1400 متخصص امور اداری و خدماتی است که در بین سه پردیس واقع در شهرهای آلکوی، گاندیا و والنسیا توزیع شده اند. UPV 40 درجه و 13 درجه دو را آموزش می دهد. 90 مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد دوبل و 30 رشته دکتری. 72 درصد از دانشجویان UPV در حال حاضر یک سال پس از پایان تحصیلات خود مشغول به کار هستند. و این تا حد زیادی به دلیل کارآموزی در شرکت ها است که پرداخت می شود. این موسسه بیش از هزار موافقت نامه دارد که امکان تبادل دانشجو با سایر دانشگاه های اروپایی و آمریکای لاتین، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، چین یا ژاپن را فراهم می کند. از مجموع 4500 موسسه شرکت کننده در این برنامه، ششمین مورد در اروپا در اراسموس است. در بیش از 50 سال سابقه خود، UPV حدود 145000 مقاله علمی تولید کرده است. این کشور پیشتاز ملی در تعداد پتنت ها و یکی از موسسات دانشگاهی اسپانیایی است که بیشترین درآمد را از فعالیت های تحقیقاتی خود به دست می آورد.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Esch-sur-Alzette, لوکزامبورگ
  • + 6 بیشتر

  کنسرسیومی از دانشگاه های اروپایی یک برنامه جدید و نوآورانه پاناروپایی EUMaster4HPC را با تمرکز بر راه حل های با کارایی بالا توسعه دادند. EUMaster4HPC بازیگران اصلی آموزش HPC در اروپا را گرد هم می آورد تا نسل بعدی کارشناسان بسیار ماهر و با استعداد HPC را آموزش دهد تا تحول دیجیتال اروپا را پیش ببرند. EUMaster4HPC بر برنامه درسی نوآورانه و پارادایم های آموزشی، برتری دانشگاهی، کارشناسان HPC در سطح جهانی، دسترسی به مراکز ابررایانه و پشتیبانی قوی صنعت متکی است.

  • Barcelona, اسپانیا

  مدرسه مدیریت سوئیس بارسلونا یک مدرسه بین المللی بازرگانی است که تحصیلات BBA، MBA و دکترا را ارائه می دهد. SSM Barcelona با بیش از 20 مؤسسه شریک در سراسر جهان، به دانش آموزان خود اجازه می دهد تا به عنوان بخشی از برنامه بین المللی سازی خود، سفر کنند و چند ماه را با مدارس شریک خود بگذرانند. دانش‌آموزان روش‌های مختلف یادگیری، فعالیت‌های غوطه‌وری فرهنگی و تعامل مستقیم با دانشجویان و اعضای هیئت علمی از پیشینه‌های فرهنگی مختلف را تجربه می‌کنند.

  • Barcelona, اسپانیا

  LABASAD یک مدرسه هنر و طراحی آنلاین پیشرو است که در قلب بارسلون، اسپانیا واقع شده است. ما برنامه های کارشناسی ارشد خود را از طریق قالب انقلابی ONLIVE خود ارائه می دهیم، بنابراین می توانید هر زمان و هر کجا که می خواهید مطالعه کنید! همه برنامه های ما 100٪ آنلاین و همچنین زنده هستند، بنابراین ما یک مدرسه آنلاین اما با روحی رو در رو هستیم.

  • Sitges, اسپانیا

  IAB یک مؤسسه هنرهای نمایشی اروپایی پیشرو است که هنرمندان را برای صحنه جهانی در یک محیط آموزشی فشرده و مبتنی بر استودیو آماده می کند. تمامی آموزش ها به زبان انگلیسی است و ما آموزش های حرفه ای با بالاترین استاندارد را در زمینه های مختلف ارائه می دهیم، از جمله: بازیگری (BA Hons) رقص تجاری (BA Hons) رقص (Foundation، BA Hons) تئاتر موزیکال (Foundation، BA Hons) کارشناسی ارشد ( تخصص بازیگری، تئاتر موزیکال و رقص) IAB واقع در شهر زیبای ساحلی سیجس، بارسلونا، یک سازمان واقعا بین المللی و پویا با دانشجویانی از بیش از 50 ملیت است. همه دوره‌ها برای آماده‌سازی فارغ‌التحصیلان برای مشاغلی به عنوان مجریان حرفه‌ای در رشته انتخابی خود طراحی شده‌اند و دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد ما توسط دانشگاه جان مورز لیورپول (LJMU) در بریتانیا تأیید شده‌اند که نهاد اعطاکننده ما هستند.

  • La Rochelle, فرانسه
  • Athens, یونان
  • + 4 بیشتر

  EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری یک مشارکت قوی بین نه دانشگاه است که علم و نوآوری را به قطب برتری در پایداری ساحلی هوشمند شهری (SmUCS) توسعه می‌دهند. EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری، ارزش‌های مشترک اروپایی و هویت اروپایی تقویت‌شده را با گرد هم آوردن نسل جدیدی از اروپایی‌ها، که می‌توانند در فرهنگ‌های مختلف اروپایی، به زبان‌های مختلف و فراسوی مرزها همکاری و کار کنند، ترویج می‌کند.

  • Madrid, اسپانیا
  • Barcelona, اسپانیا
  • + 1 بیشتر

  ESERP، با بیش از سی و پنج سال تجربه، با روش شناسی برجسته و نوآوری مداوم مشخص می شود. به عنوان یکی از پنج بهترین مدرسه کسب و کار در کشور، با دفتر مرکزی در بارسلونا، مادرید و مایورکا، مجموعه ای از دوره ها را ارائه می دهد که شامل کارشناسی ارشد و MBA در زمینه های بازاریابی، مدیریت، تجملات، منابع انسانی، ارتباطات شرکتی، امور مالی است. و روابط بین الملل ESERP به یک نقطه ملاقات برای دانشجویان ملی و بین المللی تبدیل شده است که به بیش از 41000 دانش آموز اجازه داده است تا استعداد خود را در دنیای تجارت توسعه دهند. - سخنرانان اصلی از کسانی که تجربه دارند یاد بگیرید. بلندگوهای eserp سوابق خوبی دارند که باعث می‌شود آنها سابقه کاری داشته باشند که باعث می‌شود در حوزه تخصصی خود به عنوان معیاری حرفه‌ای معرفی شوند. - یادگیری مایع یک تجربه آموزشی همهجانبه. موارد واقعی کسب و کار را از طریق استفاده از فناوری ها و شبیه سازی ها، ترکیب فناوری ها و شبیه سازی ها، ترکیب محیط های آنلاین و آفلاین بررسی می کند. آموزش انعطاف پذیر برای توسعه مهارت های الکترونیکی شما - مهارت های نرم سازگاری با تغییر، رهبری، چشم انداز استراتژیک. برخی از مهارت‌های نرم که مجمع جهانی اقتصاد آن‌ها را ضروری می‌داند، ما آن‌ها را در برنامه‌های خود تحت روش انباشته مهارت گنجانده‌ایم. - توسعه حرفه ای اهداف حرفه ای شما چیست؟ از طریق جلسات مشاوره و مربیگری، ما شما را همراهی می کنیم و به شما توصیه می کنیم که برنامه شغلی خود را طراحی کنید یا آن را تغییر دهید. یا حتی شروع به ساختن برند شخصی خود کنید. شبکه سازی: شبکه ای ارزشمند از مخاطبین ایجاد کنید. فرصتی برای ارتباط با متخصصان سایر بخش ها، اما کسانی که با حوزه حرفه ای شما مرتبط هستند.

  • Madrid, اسپانیا
  • Amsterdam, هلند
  • + 8 بیشتر

  دانشگاه IE یک دانشگاه بین المللی برتر در اسپانیا با پردیس هایی در مادرید و سگویا است. IE که به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی پیشرو در جهان شناخته می شود، رهبرانی را شکل می دهد که نوآوری و تغییر را در سازمان ها هدایت می کنند، و محیط یادگیری را فراهم می کند که در آن فناوری ها و تنوع نقشی کلیدی در تقویت بینش جهانی، ذهنیت کارآفرینی و رویکرد انسان گرایانه ایفا می کنند.

  • Vitoria-Gasteiz, اسپانیا
  • Leioa, اسپانیا
  • + 1 بیشتر

  ماموریت ما پرورش یک جمعیت روشنفکر با ارائه آموزش و آموزش با کیفیت مبتنی بر دانش، نوآوری و برابری است. به‌عنوان یک مؤسسه عمومی، ما توسط جامعه تأمین مالی می‌شویم، و هزینه‌ها و خدمات فقط تا حدودی به دانشجویان وابسته است: دانشگاه ما متعلق به همه است و برای همه باز است. ما از پذیرش تغییر و گنجاندن همه اعضا فراتر از هر نوع اختلاف حمایت می کنیم.

  • Las Palmas de Gran Canaria, اسپانیا

  دانشگاه لاس پالماس د گرن کاناریا یک دانشگاه دولتی است که دارای طیف گسترده ای از مدارک در تمام زمینه های اصلی دانش و در همه سطوح (مدرک، کارشناسی ارشد و دکترا) است. استراتژی ما به سمت نوآوری، کیفیت و بین المللی شدن، درگیر شدن نزدیک با جامعه محلی است.

  • Barcelona, اسپانیا

  کالج دانشگاه EUROAULA موسسه ای است که در سال 1987 تاسیس شد و در آموزش گردشگری تخصص دارد. از سال 1997، EUROAULA به دانشگاه Girona وابسته است و مدرک گردشگری، مدرک دوگانه گردشگری و مدیریت هتلداری و گردشگری بین المللی و همچنین مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. بنابراین، آن مطالعات دانشگاهی کاملاً رسمی و شناخته شده است.

  • Barcelona, اسپانیا

  در طول تاریخ 20 ساله ما به عنوان یک موسسه آموزشی، هر قدمی که در موسسه فناوری جهانی زیگورات برداشته‌ایم در حال تکامل بوده است. زیگورات یکی از اولین سازه های بین النهرین بود و بهتر از هر چیز دیگری نماد تاریخ مهندسی، معماری، دانش و تحولات تکنولوژیکی است که ما را نشان می دهد.