Keystone logo
امارات متحده عربی

مطالعه MBA که در امارات متحده عربی 2024

تحصیل در امارات متحده عربی

کسب مدرک کسب و کار در امارات متحده عربی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در کسب و کار و کسب و کار تخصص موجود در امارات متحده عربی در دانشگاه های دولتی و خصوصی می باشد. کمیسیون اعتباربخشی علمی است که توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات علمی به منظور حصول اطمینان از پروانه مناسب است به موسسات آموزش عالی و همچنین برنامه های مدرک خود را اعمال می شود. علاوه بر دانشگاه ها، امارات متحده عربی نیز تا به دانشگاه های بین المللی همکاری های جهانی هستند که در مناطق خاص به نام شهر علمی و روستا دبی دانش قرار گرفته است. مشارکت های جهانی مجتمع چند دانشگاه که به دانش آموزان منطقه که، به هر دلیلی، می توانید مطالعه کنید در خارج از کشور اما می خواهم برای به دست آوردن یک تجربه آموزشی شبیه به تحصیل در خارج تهیه می باشد.شهریه و طول طول رشته برنامه های مدرک معادل طول برنامه اروپا هستند، با مدرک لیسانس هنرهای مصرف سه تا چهار سال و کارشناسی ارشد 'بازدید کنندگان مصرف یک یا دو سال دیگر. زمان اتمام برای درجه دکترای بستگی به منطقه از تخصص است که دانش آموز به دنبال، با برخی از مناطق که نیاز به تحقیقات دانشگاهی بیش از دیگران است. شهریه هستند در امارات متحده عربی بسیار بالاتر از بسیاری از کشورهای دیگر. اگرچه کمک های مالی برای دانش آموزانی که واجد شرایط وجود دارد، بسیاری از واجد شرایط نه تنها به دلیل درآمد سرانه است و بالاتر از متوسط ​​و گاز / انرژی قیمت پایین است. چرا مدرک کسب و کار در امارات متحده عربی؟ سیستم آموزش عالی در امارات متحده عربی گسترش یافته است و به طور قابل توجهی در طول دهه گذشته تکامل یافته و در حال حاضر ارائه می دهد گسترده ای درجه کسب و کار انواع، از مدرک لیسانس در کسب و کاربردی و اقتصاد جهانی به مدرک کارشناسی ارشد 'در تجارت بین المللی و یا بازاریابی و امور مالی.فرصت های شغلی وجود اما رقابت میان شرکت ها به دنبال به استخدام تنها بهترین و درخشان ترین دارندگان مدرک امارات متحده عربی شدید است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  673
 • اشتراک ابزارها

  53
 • اشتراک اینترنتی

  91
 • حمل و نقل محلی

  68

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  11
 • یک پیمانه آبجو محلی

  9

درباره امارات متحده عربی

به اشتراک گذاری مرزهای زمینی با عربستان سعودی و عمان و مرزهای دریایی با پاکستان، ایران و قطر، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است یک کشور نسبتا جدید (EST. 1971) از هفت امارات (امیرنشینهای) هر اداره تشکیل شده توسط امیر که، به عنوان یک گروه، شامل امارات متحده عربی 'شورای عالی فدرال. ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی است، عربی زبان رسمی آن است و اسلام دین رسمی است. با توجه به ذخایر عظیم نفت و گاز آن، امارات متحده عربی اقتصاد درآمد بالا و مازاد تجاری قابل توجهی برخوردار است. دبی امارات متحده عربی 'بازدید کنندگان شهرستان پرجمعیت ترین است و نیز در نظر گرفته دروازه کسب و کار به آفریقا و غرب آسیا، دامن زدن به اقتصاد تنها دوم به عربستان سعودی، با تولید ناخالص داخلی سالانه بیش از 370 میلیارد دلار است. علاوه بر این، UAW شده است در بالا 20 بهترین سازمان ملل رتبه به انجام کسب و کار با، بر اساس محیط نظارتی آن و رو به رشد اقتصاد است.

نیازمندی‌های ویزا

دانشجویانی که قصد تحصیل در امارات را دارند باید برای ویزای تحصیلی امارات اقدام کنند. ویزای دانشجویی برای برنامه های تمام وقت ارائه می شود. ویزاهای کوتاه مدت و بلند مدت وجود دارد.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای تحصیلی امارات متحده عربی

قیمت و ارز

هزینه اجازه اقامت برای دانشجو بستگی به حامی (والدین یا دانشگاه)، صلاحیت حامی (در مورد دانشگاه)، اگر متقاضی در داخل یا خارج از امارات باشد و در صورتی که درخواست به صورت عادی یا عادی پردازش شود، بستگی دارد. راه تسریع شده

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

قانون امارات متحده عربی همه دانشجویان غیر ملی (به استثنای اتباع شورای همکاری خلیج فارس) را ملزم می کند که "مجوز ورود دانشجویی" و به دنبال آن "ویزای اقامت دانشجویی" را برای مدت تحصیل خود دریافت کنند. کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، بحرین، کویت، عمان، قطر، عربستان سعودی و امارات متحده عربی هستند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

دانشگاه های امارات متحده عربی

ویزای دانشجویی امارات برای دانشجویان بین المللی توسط خود دانشگاه های امارات تسهیل می شود. دانشجویان می توانند مدارک خود را مستقیماً به دانشگاه ارسال کنند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

هنگامی که دانشگاه نامه پیشنهادی برنامه را برای شما ارسال کرد و شما آن را قبول کردید، روند درخواست ویزا را آغاز می کند. ویزای تحصیلی امارات متحده عربی نیازی به حضور دانشجویان بین المللی برای مصاحبه ویزا جداگانه ندارد.

در حالی که فرآیند مدارک ممکن است از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت باشد، برخی از مدارک مورد نیاز معمولا برای ویزای دانشجویی امارات عبارتند از:

 • کپی پاسپورت رنگی حداقل هفت ماه اعتبار دارد.
 • عکس رنگی سایز پاسپورت
 • فرم های دانشگاه پر شده
 • کپی فیش شهریه و هزینه ویزا
 • مدارک تکمیل شده بیمه درمانی

چه زمانی باید درخواست دهید؟

در حالت ایده‌آل، فرآیند ویزای دانشجویی باید حداقل 1 تا 2 ماه قبل از شروع ترم شروع شود تا آنها بتوانند از سایر جنبه‌های چک لیست خروج مراقبت کنند. معمولاً حدود 15 تا 20 روز طول می کشد تا ویزا پردازش شود، با این حال، از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است. دانشجویان بین المللی همچنین می توانند پردازش اکسپرس را انتخاب کنند که هزینه آن بیشتر از پردازش عادی است. تحت پردازش اکسپرس، دانشجویان می توانند ویزای دانشجویی امارات را در مدت 10 روز دریافت کنند.

ویزای تحصیلی امارات متحده عربی برای مدت 12 ماه اعتبار دارد. دانشجویان بین المللی باید ویزای دانشجویی خود را در پایان دوره 12 ماهه تمدید کنند اگر برنامه آنها بیشتر از آن دوره باشد. برای تمدید، هزینه تمدید ویزا و هزینه بیمه درمانی از دانشجویان دریافت خواهد شد. دانشجویان بین المللی باید مدارک تمدید ویزا خود را حداقل یک ماه قبل از تاریخ انقضای ویزا ارسال کنند.

زمان پردازش

20 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی در امارات می توانند در محوطه دانشگاه و همچنین خارج از دانشگاه کار کنند. با این حال، آنها برای این کار به مجوز دانشگاه خود نیاز دارند. در صورتی که دانشجویان از دانشگاه حمایت مالی داشته باشند، می توانند با مراجعه به دپارتمان کار امارات متحده عربی مجوز اشتغال پاره وقت در امارات را دریافت کنند.

هزینه تقریبی مجوز اقامت دانشجویی 2500 درهم به استثنای سپرده امنیتی (در صورت وجود)، هزینه باز کردن پرونده (در صورت وجود)، قانونی بودن اسناد و ترجمه (در صورت لزوم) است. هزینه های اضافی 500 درهم برای مجوز کار دانشجویی اعمال می شود.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

معمولاً سه دلیل برای رد شدن ویزای دانشجویی امارات وجود دارد:

 1. سازمان مهاجرت ممکن است آن را رد کند.
 2. ممکن است ثبت نام دانشگاه آن را رد کند.
 3. ممکن است دانش آموز در آزمون پزشکی (که در فرآیند درخواست ویزای دانشجویی لازم است) را پاک نکند.