Keystone logo
امارات متحده عربی

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در امارات متحده عربی 2023

تعداد مؤسسات: 107
  • Dubai, امارات متحده عربی

  مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه هریسبورگ در مکان زیبای ما در دبی، به دست آورید، که در قالب ترکیبی مناسب با تمرین یکپارچه ارائه می شود که شامل یک جلسه اجباری در محل 3 شنبه در هر ترم است. بقیه زمان ها، به صورت آنلاین با اساتید و همکلاسی ها در ارتباط خواهید بود. شما همچنین در یک تجربه تمرینی شرکت خواهید کرد که به شما امکان می دهد آنچه را که در کلاس درس می آموزید در آموزش حرفه ای و واقعی در دنیای واقعی به کار ببرید.

  • Madrid, اسپانیا
  • Amsterdam, هلند
  • + 8 بیشتر

  دانشگاه IE یک دانشگاه بین المللی برتر در اسپانیا با پردیس هایی در مادرید و سگویا است. IE که به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی پیشرو در جهان شناخته می شود، رهبرانی را شکل می دهد که نوآوری و تغییر را در سازمان ها هدایت می کنند، و محیط یادگیری را فراهم می کند که در آن فناوری ها و تنوع نقشی کلیدی در تقویت بینش جهانی، ذهنیت کارآفرینی و رویکرد انسان گرایانه ایفا می کنند.

  • Dubai, امارات متحده عربی

  آکادمی مدیریت مهمان‌نوازی امارات (EAHM) در دبی یکی از مدارس پیشرو مدیریت کسب‌وکار مهمان‌نوازی در جهان و بخشی جدایی‌ناپذیر از شرکت جهانی هتل‌های لوکس، گروه جمیرا است. این یک ارائه دهنده پیشرو در آموزش کسب و کار هتلداری در سطح دانشگاه است و مدرک کارشناسی را ارائه می دهد که برای توسعه رهبران مهمان نوازی آینده طراحی شده است. این مدرک کاملاً توسط وزارت آموزش عالی در امارات متحده عربی، مؤسسه مهمان نوازی در انگلستان و THE-ICE (مرکز بین المللی تعالی در گردشگری و آموزش هتلداری) در استرالیا تأیید شده است. EAHM رتبه اول را در رتبه بندی موضوع هتلداری و اوقات فراغت QS در منطقه خاورمیانه و آفریقا و رتبه 13 در سراسر جهان برای سال 2023، یکی از 10 دانشگاه برتر برای تحصیل مدیریت هتل در سال 2023 توسط Educations.com و رتبه شماره 1 کسب کرده است. در I-Graduate رضایت دانشجویی شاخص جهانی 2022 توسط THE-ICE.

  • Paris, فرانسه
  • Dubai, امارات متحده عربی
  • + 1 بیشتر

  دانشگاه پاریس پانتئون آساس که در سال 1970 تأسیس شد، وارث «لاسوربن»، دانشکده سابق Droit et de Sciences Economiques پاریس از قرن سیزدهم است. این دانشگاه در سطح ملی و بین المللی به عنوان دانشگاه پیشرو فرانسه در حقوق شناخته می شود و متعهد به تضمین بالاترین سطح برتری با توجه به تمام رشته های حقوق است.

  • Boston, آمریکا
  • San Francisco, آمریکا
  • + 4 بیشتر

  Hult بیش از یک مدرسه تجاری غیرانتفاعی، یک جامعه چند فرهنگی پویا است که برخی از آینده‌نگرترین استعدادهای تجاری جهان را آموزش می‌دهد، الهام می‌بخشد و به هم متصل می‌کند. ما رویکرد سنتی آموزش را با استفاده از تجارب یادگیری با انجام دادن تغییر می‌دهیم تا مهارت‌های دانش‌آموزان را از لحظه پیوستن به ما، به یک تاجر استثنایی، از لحظه فارغ‌التحصیلی تبدیل کنیم.

  • North Ras Al Khaimah, امارات متحده عربی

  Northwood University ، مرکز برنامه‌های بین‌المللی (IPC) - راس الخیمه، امارات متحده عربی بخشی از گروه مؤسسات چندملیتی دانش‌آموز است که دفتر مرکزی آن در امارات متحده عربی است. Knowledgucate زنجیره ای از مدارس بازی، مدارس K-12، کالج های پیش دانشگاهی، کالج های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین یک دانشگاه در هند را در اختیار دارد و اداره می کند. علاوه بر ارائه برنامه‌ها در فضای آنلاین، مؤسسات آموزشی در امارات متحده عربی و بریتانیا را نیز در اختیار دارد و اداره می‌کند.

  • Dubai, امارات متحده عربی

  Canadian University Dubai (CUD) برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را بر اساس برنامه درسی بین المللی پیشرو در جهان ارائه می دهد. CUD که در منطقه تجاری پر جنب و جوش شهر واقع شده است، به دانش آموزان این فرصت منحصر به فرد را می دهد تا در عین تجربه سبک زندگی پویا در دبی، امارات متحده عربی، تحصیلات درجه یک کانادایی را دریافت کنند.

  • Jumeirah, امارات متحده عربی
  • Guadalajara, مکزیک
  • + 1 بیشتر

  Raindance یک مدرسه سینمایی حرفه ای و معتبر با روحیه مستقل، از سال 1992 به فیلمسازان تازه کار و با تجربه به طور یکسان آموزش داده است. اخلاق ما بر استقلال متمرکز است و دوره های ما برای شما طراحی شده است تا مهارت های خود را به سبک خود توسعه دهید.

  • Al Jazirah Al Hamra, امارات متحده عربی
  • Dubai, امارات متحده عربی
  • + 8 بیشتر

  Ascencia Business School فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا در مقطع زندگی در امارات متحده عربی برنامه های دانشگاه بین المللی را مطالعه کنند. هدف اصلی ما این است که به همه دانش آموزان خود آموزش با کیفیت و مقرون به صرفه ارائه دهیم و ما به حفظ بالاترین استانداردهای دانشگاهی افتخار می کنیم. Ascencia Business School از بازار 2006 درک خوبی از بازار محلی و تجربه زیادی در مدیریت آموزش و پرورش از سال 2006 دارد. ما بازار خاورمیانه را کاوش کرده و راه هایی را برای بازاریابی موفقیت آمیز برنامه درسی کاملاً معتبر ، تأیید شده و شناخته شده پیدا کرده ایم. دوره های ما توسط اساتید واجد شرایط غربی ارائه می شود که دارای مدرک دکتری هستند و از دانشگاهیان گرفته شده و دارای تجربه صنعتی مرتبط هستند.

  • Lusaka, زامبیا
  • Sharjah, امارات متحده عربی
  • + 3 بیشتر

  Texila American University بیش از یک دهه است که ذهن بزرگی را در زمینه پزشکی توسعه داده است. به نمایندگی از یک سنت نوآوری و تحقیق ، ما در حال شکستن زمینه های جدید ، پیش بردن مرزهای دانش و تأثیر بر زندگی دانشجویان خود هستیم. ما آرزو داریم که این سنت را برای آینده که کار و شناخت ما را در صحنه بین المللی تعریف می کند ، ادامه دهیم.

  • Abu Dhabi, امارات متحده عربی

  Khalifa University رتبه برتر بین المللی ، دانشگاهی در امارات متحده عربی است که دارای برنامه های تحقیقاتی و آکادمیک است که طیف وسیعی از چالش های استراتژیک ، علمی و صنعتی را در مواجهه با تحول اقتصاد دانش امارات و جهان در حال تحول سریع ما قرار می دهد. دانشکده های سطح جهانی و امکانات تحقیقاتی پیشرفته آن ، یک تجربه یادگیری بی نظیر را برای دانشجویان از امارات و خارج از کشور فراهم می کند. این دانشگاه بهترین ها را در زمینه های علمی ، مهندسی و پزشکی در امارات متحده عربی گرد هم آورده است تا بتواند مدرک تخصصی ارائه دهد که می تواند فارغ التحصیلان دبیرستان امیدوار در تمام راه را به سمت دارندگان درجه دکتری برتر بدست آورد.

  • Dubai, امارات متحده عربی

  MDX دبی اولین پردیس خارج از کشور دانشگاه مشهور Middlesex مستقر در لندن (انگلستان) است. این دانشگاه در سال 2005 افتتاح شد و بیش از 3800 دانشجو از بیش از 118 ملیت تحصیل می کنند. یک دانشگاه کلاس جهانی انگلیس با رتبه 5 ستاره از سازمان دانش و توسعه انسانی دبی ، MDX دبی یکی از موسسات برجسته است که تحصیلات با کیفیت انگلستان را در امارات متحده عربی ارائه می دهد.

  • Ras Al-Khaimah, امارات متحده عربی

  University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah برای اولین بار در سال 2008 تاسیس و توسط دولت راس الخیمه مجوز گرفته است. ما برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد را در چندین رشته ارائه می دهیم.

  • Abu Dhabi, امارات متحده عربی

  دانشگاه هوش مصنوعی محمد بن زاید (MBZUAI) در ابوظبی ، یک مؤسسه علمی مبتنی بر تحقیق و پژوهش در مقطع فارغ التحصیل است که برنامه های درجه تخصصی را برای دانشجویان محلی و بین المللی در زمینه هوش مصنوعی ارائه می دهد. MBZUAI با هدف حمایت از پیشرفت تحقیقات علمی ، توسعه ، انتقال و استفاده از هوش مصنوعی از طریق معرفی کارشناسی ارشد و دکتری. برنامه هایی که به دانش آموزان امکان می دهد پتانسیلهای فکری خود را در یک محیط پیشرفته و هنری تحقق بخشند. هدف MBZUAI دستیابی به تعالی علمی و پژوهشی در سطح محلی ، منطقه ای و بین المللی است و به دانشجویان آن کمک می کند تا در حرفه خود موفق شوند و از دانش به دست آمده خود برای مقابله با برخی از بزرگترین چالش های زمانه ما کمک کنند.

  • Academic City, امارات متحده عربی

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...