Keystone logo
ایتالیا

مطالعه MBA که در ایتالیا 2024

تحصیل در ایتالیا

کسب مدرک تجاری در ایتالیا به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا، ایتالیا دارای یک سیستم آموزش عالی که از استانداردهای همه مدارس اتحادیه اروپا به شرح زیر است و شامل چارچوب فرایند بولونیا. در ابتدا متشکل از دولتی و دانشگاه های دولتی، ایتالیا 'سیستم آموزش عالی نیز ارائه می دهد ها و مدارس برای دانش آموزان تمایل حرفه ای به جای آموزش دانشگاهی. پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد 'در ایتالیا، دانش آموزان ممکن است در یک ecoles Grandes ثبت نام، و یا "برتر دانشکده تحصیلات تکمیلی " که جوایز عناوین ملی و بین المللی مانند دی دیپلم Perfezionamento (دکترای) یا دکتر Philosophiae (PH شناخته شده است. D). فرصت های شغلی برای دارندگان مدارک تحصیلی کسب و کار postdoctorate به طور معمول شامل کار برای یک دانشگاه به عنوان یک محقق و یا استاد.برنامه های لیسانس تمرکز بر کسب و کار و امور مالی به طور معمول با دانش آموزان تکمیل یک دوره capstone که شامل تحقیق مفاهیم کسب و کار و اصول آموخته شده در دوره های قبلی و یکپارچه سازی آنها را به مورد مطالعه پروژه تحقیقاتی. طول برنامه ها و هزینه های شهریه شهریه متفاوت در میان دانشگاه اوج. بسته به وضعیت مالی یک دانشجوی 'S، شهریه ممکن است چشم پوشی و یا بورس تحصیلی را می توان داده شود. کارشناسی در کسب و کار می تواند حدود سه یا چهار سال طول بکشد. استاد مطلوب تر از مدیریت بازرگانی (MBA) نیاز به یک سال اضافی و یا دو تا از ترم قبل از درجه اعطا شده است. مطالعه چرا برای یک مدرک بازرگانی در ایتالیا؟ به عنوان یک عضو اتحادیه اروپا، ایتالیا ارائه فرصت های زیادی اشتغال مناسب برای رشته های اصلی کسب و کار درآمد درجه در بین المللی کسب و کار، مدیریت بازرگانی و اقتصاد اروپا.علاوه بر این، صنعت گردشگری شکوفایی ارائه می دهد فرصت های کارآفرینی سودآور برای رشته های اصلی کسب و کار به دنبال شروع شرکت خود را دارند.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  408
 • اشتراک ابزارها

  66
 • اشتراک اینترنتی

  28
 • حمل و نقل محلی

  35

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  9
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره ایتالیا

رسما شناخته شده به عنوان جمهوری ایتالیا، ایتالیا نهفته در جنوبی ترین بخش از اروپا و مرزهای اتریش، سوئیس، اسلوونی و فرانسه. ساردینیا و سیسیل دو جزیره مدیترانه بخشی از جمهوری ایتالیا در نظر گرفته شده است. ایتالیا خانه را به دو کشور مستقل است - شهر واتیکان و سان مارینو، که به لحاظ سیاسی به عنوان شناخته شده "مناطق " در داخل کشور ایتالیا. یکی از کشورهای ترین لحاظ اقتصادی توسعه یافته جهان 'S، ایتالیا نیز یکی از جاذبه های مهم توریستی در میان سایر کشورهای اروپایی و رفاه این نوع صنعت ممکن ساخته شده برخوردار است. علاوه بر این به شهرستان جذاب از رم، ایتالیا نیز میلیون ها بازدید کننده در هر سال با ارائه دسترسی به این سایت ها به لحاظ تاریخی قابل توجهی به عنوان خرابه های شهر پمپی، سالن بزرگ در رم، برج پیزا و دخمه سان کالیستو جذب می کند.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای نوع C: ویزای کوتاه مدت یا ویزای مسافرتی که برای یک یا چند بار ورود و برای مدتی که بیش از 90 روز نباشد معتبر است.
 2. ویزا نوع D: ویزای طولانی مدت اعتبار بیش از 90 روز.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای نوع C؛ ویزا نوع D

قیمت و ارز

USD 70

هزینه ویزای تحصیلی ایتالیا معمولاً حدود 50 تا 70 دلار است. هزینه ممکن است در معرض تغییر باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجویان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا می توانند با پاسپورت معتبر یا کارت شناسایی وارد ایتالیا شوند و تا زمانی که بخواهند می توانند مدرک خود را بدون ویزا در ایتالیا تکمیل کنند. با این حال، این دانش آموزان برای دریافت مجوز اقامت باید ظرف 8 روز پس از ورود خود در Questura (ایستگاه پلیس) ثبت نام کنند.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا باید قبل از ورود به ایتالیا ویزای دانشجویی دریافت کنند. برای تحصیل بیش از 90 روز، باید در 8 روز اول ورود به ایتالیا برای دریافت کارت اقامت (permesso di soggiorno) در اداره پست محلی درخواست دهید. این به همراه ویزای شما به شما این امکان را می دهد که در طول مدت تحصیل خود در ایتالیا بمانید. هزینه ای برای کارت اقامت وجود دارد.

شهروندان برخی از کشورهای غیر اتحادیه اروپا برای اقامت و تحصیل در ایتالیا تا 90 روز نیازی به ویزا ندارند.

شما می توانید یک نمای کلی از این کشورها را در اینجا بیابید: https://www.immigrationworld.com/italy/how-to-apply-for-italy-student-visa/

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری ایتالیا

شما باید برای ویزای دانشجویی خود از سفارت یا کنسولگری ایتالیا در کشور خود درخواست دهید. همچنین باید در سفارت یا کنسولگری مصاحبه داشته باشید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

پس از دریافت نامه پذیرش یا نامه پذیرش برای دوره تحصیلی مورد نظر خود، می توانید واجد شرایط بودن خود را برای دریافت ویزای دانشجویی ایتالیا بررسی کنید و سپس مراحل درخواست ویزا را ادامه دهید. شما باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • فرم درخواست ویزای ورود؛ می توانید آن را در
  http://vistoperitalia.esteri.it/Moduli/it/Formulario Visto Nazionale.pdf
 • عکس جدید در اندازه پاسپورت؛
 • سند مسافرتی که حداقل سه ماه پس از ویزا معتبر باشد.
 • ثبت نام یا پیش ثبت نام در دوره های دانشگاهی؛
 • اثبات اینکه شما در ایتالیا اقامت دارید.
 • اثبات اینکه شما حمایت مالی دارید (حداقل 448.07 یورو در ماه برای سال تحصیلی، مجموعا 5824.91 یورو در سال).
 • پوشش بیمه ای کافی برای درمان و بستری شدن در بیمارستان؛
 • اثبات در دسترس بودن امکانات مالی مورد نیاز برای بازگشت به کشور؛
 • مدرک دانش کافی ایتالیایی یا انگلیسی با توجه به زبان برنامه؛
 • در صورتی که دانش آموز صغیر باشد، باید رضایت نامه خروج از کشور به امضای هر یک از مراجع والدین و یا در غیاب آنها به امضای قیم قانونی برسد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید حداقل سه ماه قبل از ورود به ایتالیا برای ویزای دانشجویی ایتالیا اقدام کنید. پردازش درخواست ویزای شما ممکن است بین 1 تا 3 هفته طول بکشد. شما باید مصاحبه ویزای خود را حدود چهار تا شش هفته قبل برنامه ریزی کنید.

طول ویزای دانشجویی بستگی به طول دوره شما دارد.

زمان پردازش

3 Weeks

فرصتهای کاری

اگر اهل اتحادیه اروپا هستید، بدون نیاز به مجوز کار اجازه کار در ایتالیا را دارید. ساعات کاری در طول ترم نباید بیش از 20 ساعت در هفته باشد. شما فقط می توانید در طول تعطیلات بین ترم تمام وقت کار کنید.

دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا باید برای مجوز کار در یک اداره مهاجرت محلی در ایتالیا درخواست دهند. ابتدا باید یک قرارداد کاری امضا شده داشته باشید و یک نسخه از آن را به اداره مهاجرت نشان دهید.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.