Keystone logo
برزیل

مطالعه MBA که در برزیل 2024

تحصیل در برزیل

امروز، بسیاری از دانش آموزان کسب و کار در حال تبدیل شدن به برزیل به عنوان آنها به دنبال یک درجه کسب و کار از یک اقتصاد نوظهور. با این حال، گرفتن یک مدرک کسب و کار در برزیل به ارمغان می آورد برخی از چالش های مهم است. کسانی که با توجه به یک استاد 'در کسب و کار از برزیل نیاز به درک این چالش ها. اکثر دانشگاهها ارائه برنامه های MBA بر اساس پاره وقت، نه به صورت تمام وقت. نرخ بهره بالا در وام های دانشجویی را دشوار برای دانش آموزان ملی به دنبال مدرک تمام وقت در این زمینه، بنابراین بیشتر دانش آموزان دانش آموزان کار می باشد. این به این معنی این ها 'مشکل می گویند چه مدت، به طور خاص، برنامه خواهد شد. اکثر برنامه ها به پرتغالی ارائه شده، به طوری دانش از زبان مادری از برزیل لازم برای موفقیت در این زمینه است. برزیل دارای بسیاری از دانشگاه ها، اما تنها تعداد انگشت شماری به دانشجویان بین المللی باز هستند و تنها تعداد انگشت شماری برنامه های MBA. پیدا کردن یک دانشگاه که نمی هر دو چالش برای کسانی که مایل به مطالعه کسب و کار در برزیل است.قانون بخشنامه ها و پایگاه های آموزش و پرورش برزیل نیاز به تمام سال تحصیلی، از جمله دانشگاه ها، به 200 روز است. اکثر دانشگاهها آغاز سال تحصیلی خود را در هفته اول ماه فوریه، سپس پایان هفته اول ماه دسامبر، با یک استراحت دو هفته در ماه جولای برای زمستان. در مناطق شمالی برزیل، با این حال، سال تحصیلی ممکن است که از کشورهای شمال، با شروع در ماه سپتامبر و پایان دادن به در ماه ژوئن. نظر علمی یا دوره یا ترم در برزیل به نام. هزینه برای MBA در برزیل در حال رفتن به بسته به دانشگاه انتخاب متفاوت است. بورسیه در دسترس هستند. پس از فارغ التحصیلی با مدرک MBA در برزیل، شما می توانید انتظار برای پیدا کردن فرصت های شغلی بهتر در کسب و کار در سراسر جنوب امریکا.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  185
 • اشتراک ابزارها

  23
 • اشتراک اینترنتی

  19
 • حمل و نقل محلی

  41

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  7
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره برزیل

شناخته شده به عنوان خانه از آمازون جنگل، برزیل بزرگترین کشور در امریکا لاتین است. این همچنین بزرگترین پرتغالی زبان کشور در جهان، به آن تمایز میان مردم پرتغالی زبان. برزیل نیز تمایز از مرز تمام کشورهای آمریکای جنوبی، به استثنای اکوادور و فلفل قرمز نگه می دارد. از آنجا که برزیل شامل جهان 'اقتصاد هفتم بزرگترین در هر دو تولید ناخالص داخلی و قدرت خرید، و یکی از جهان ' سریعترین اقتصادهای در حال رشد، کسب و کار در برزیل یک میدان امیدوار کننده است. این نظر گرفته شده است به یک قدرت در حال ظهور جهانی و آماده است تا یک موقعیت قدرتمند در اقتصاد جهانی در آینده نزدیک.

نیازمندی‌های ویزا

تمامی ویزاهای دانشجویی در برزیل ویزای موقت IV یا VITEM-IV نامیده می شوند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (VIITEM-IV)

قیمت و ارز

قیمت ویزای تحصیلی برزیل بسته به ملیت متقاضی متفاوت است. هزینه زیر می تواند قابل تغییر باشد:

 • برای شهروندان امارات متحده عربی: 95 دلار آمریکا
 • برای شهروندان فرانسه: 140 دلار آمریکا
 • برای شهروندان بریتانیایی که اعتبار ویزای آنها تا 180 روز است: 40 دلار آمریکا
 • برای شهروندان بریتانیایی که اعتبار ویزای آنها بیش از 180 روز است: 195 دلار آمریکا
 • برای شهروندان ایالات متحده: 160 دلار آمریکا
 • برای شهروندان هر کشور دیگری: 40 دلار آمریکا

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه خارجی هایی که می خواهند در برزیل تحصیل کنند - بدون هیچ هدف مهاجرتی یا قصد انجام فعالیت های پولی که کارآموزی نیستند - باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. شرط اصلی برای دریافت ویزای دانشجویی این است که شما در یک دانشگاه برزیل ثبت نام کرده باشید که در وزارت آموزش و پرورش برزیل ثبت نام کرده است.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

در نزدیکترین کنسولگری یا سفارت برزیل

شما می توانید برای ویزای دانشجویی برزیل از نزدیکترین کنسولگری یا سفارت برزیل درخواست دهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت درخواست ویزای دانشجویی، فهرستی از الزامات، و بررسی روند درخواست و جدول زمانی باید به وب سایت سرکنسولگری خود مراجعه کنید. حتما در اسرع وقت از کنسولگری یا سفارت خود وقت بگیرید.

برای درخواست VITEM-IV، باید مدارک زیر را تهیه کنید:

 • پاسپورت متقاضی که در مدت 6 ماه منقضی نمی شود و باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد
 • یک فرم درخواست ویزا برای هر متقاضی، که به صورت آنلاین ایجاد می شود
 • دو عکس در سایز 3*4 سانتی متر
 • مدارک اقامت در صلاحیت بخش کنسولی سفارت در 12 ماه گذشته
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری صادر شده توسط اداره پلیس محلی متقاضی برای متقاضیان بالای 18 سال که کمتر از 90 روز قبل از درخواست صادر شده است.
 • مدرک تحصیلی، در غیر این صورت، اثبات توانایی مالی برای پرداخت تمام مدت دوره
 • مدرک ثبت نام در مؤسسه ای که تأیید می کند متقاضی در یک دوره تحصیلی شرکت خواهد کرد و میزان ساعات کلاس در هفته را به وضوح ذکر می کند.
 • شناسنامه یا اظهارنامه محضری
 • گواهی صادره از موسسه آموزشی قبلی مبنی بر میزان تحصیلات متقاضی
 • اگر متقاضی زیر 18 سال سن داشته باشد و با والدین یا قیم خود سفر نکند، یک نسخه محضری از گواهی تولد سوگند شده به زبان پرتغالی یا انگلیسی ترجمه شده و مجوز صدور ویزای برزیل برای خردسالان که توسط هر دو والدین یا قیم قانونی در دفتر اسناد رسمی امضا شده باشد.
 • بیمه درمانی معتبر در برزیل که پوششی برای درمان و بستری شدن در بیمارستان یا PB4 در مورد دانشجویان پرتغالی ارائه می دهد

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان پردازش می تواند سریع باشد و فقط چند روز طول بکشد، اما این بستگی به کشور دارد.

VITEM-IV بسته به دوره ای که دانشجو در آن ثبت نام کرده است حداکثر تا یک سال در هر بار معتبر است و می تواند هر چند بار که لازم باشد برای اتمام دوره تمدید شود. درخواست تمدید ویزا باید در یک اداره پلیس فدرال یا در وزارت دادگستری ظرف 30 روز قبل از انقضای ویزای فعلی انجام شود. برای تمدید ویزا پس از یک سال، باید مدارکی از دانشگاه نشان دهید که نشان دهد حضور و عملکرد معقولی برای ادامه دوره دارید.

برای کارآموزان، ویزای دانشجویی یک سال اعتبار دارد و قابل تمدید نیست.

پس از اعطای ویزای تحصیلی به متقاضی، دانشجو سه ماه فرصت دارد تا وارد برزیل شود. پس از ورود به برزیل، دانشجو حداکثر 30 روز فرصت دارد تا در اداره پلیس فدرال شهری که در آن زندگی می کند ثبت نام کند.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

کسانی که با VITEM-IV به برزیل می‌آیند، اجازه ندارند در فعالیت‌های پولی که کارآموزی نیستند، شرکت کنند. با این حال، دانشجویان خارجی که مایل به کارآموزی در برزیل هستند، مجاز به انجام فعالیت های پولی هستند. برای دوره های کارآموزی تا چهار ماه، نیازی به پیوند رسمی با یک موسسه آموزشی برزیلی نیست. برای دوره های کارآموزی که بیش از چهار ماه طول می کشد، پیوند رسمی با یک موسسه آموزشی برزیل اجباری است.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟