Keystone logo
بریتانیا

مطالعه MBA که در بریتانیا 2024

تحصیل در بریتانیا

دانشجویان مشغول به تحصیل در سطح کارشناسی ارشد کسب و کار در انگلستان در یکی از کشور 'بازدید کنندگان بسیاری از دانشگاه ها، که بسیاری از آنها دارای سابقه ای غنی از دانشگاهیان قوی مطالعه خواهد شد. درجه کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد در انگلستان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی مدرک است. مدرک MBA از دانشگاه انگلستان خواهد بالقوه درآمد بالاتر برای حرفه ای کسب و کار ایجاد کنید. همچنین می تواند افزایش فرصت های شغلی خود را، قرار دادن شما در خط برای تبلیغات و اعتبار بیشتری در زندگی حرفه ای خود را. همچنین ممکن است در را باز را برای شما به تغییر زندگی حرفه ای خود را. سال تحصیلی برای یک برنامه MBA در انگلستان است تا به ترم شکسته. ترم اجرا می شود از ماه سپتامبر تا دسامبر است. سپس از دانش آموزان با ترم بهار در حال اجرا را از طریق ممکن است تعطیلات، سپس شروع به بازگشت تا در ماه ژانویه. بعضی از مدارس برنامه های تابستان نیز هست. دانش آموزان می توانند برنامه ریزی برای صرف در هر نقطه از £ 16،000 به 73،000 £ برای یک برنامه MBA در انگلستان است.تفاوت خواهد در دانشگاه انتخاب شده برای مطالعه بستگی دارد. بیشتر معتبر دانشگاه است در بازار جهانی، بیشتر مطالعات هزینه دانشجویان بین المللی می تواند برای یک برنامه MBA در انگلستان درخواست اگر آنها مدرک کارشناسی و سابقه کار در دنیای کسب و کار. مدرک کارشناسی را ندارد به در کسب و کار است، اما نیاز به نشان می دهد دانش آموز 'ها همچنین قابلیت های دانشگاهی، به دلیل برنامه MBA، برنامه دقیق مفصل است. پس از فارغ التحصیلی، فرصت شغلی خود را بزرگ خواهد بود. اکثر شرکت خواهد MBA از دانشگاه های انگلستان را تشخیص دهد. اگر شما در حال حاضر در زندگی حرفه ای تاسیس، شما ممکن است واجد شرایط برای یک موقعیت جدید و یا ارتقاء. اگر شما نیست، شما خودتان را در لبه که شما برای یک کار در یک بازار شلوغ جستجو دهد. پتانسیل درآمد شما به طور کلی خواهد بود بسیار بالاتر نیز هست.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  628
 • اشتراک ابزارها

  83
 • اشتراک اینترنتی

  35
 • حمل و نقل محلی

  79

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  8
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره بریتانیا

پادشاهی متحده است در جزیره ای درست کردن از سواحل قاره اروپا واقع شده است. این کشور اروپایی است با نفوذ در تاریخ غرب بوده است. آن را از مستعمرات حل و فصل توسط مردم از پادشاهی متحده است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته مدرن است. پادشاهی متحده شامل انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. اغلب آن را نیز "انگلستان " یا "بریتانیا، " نامیده می شود اما نام رسمی پادشاهی متحده است. امروز انگلستان یک رهبر اقتصادی و نظامی در اقتصاد جهانی است، و خیلی به اقتصاد، فرهنگ، و درک علمی جهان مدرن کمک کرده است. امروز، آن را نیز برای خانواده سلطنتی یاد آن، که مشهور از انواع در فرهنگ جهانی تبدیل شده اند شناخته شده است.

نیازمندی‌های ویزا

ویزای دانشجویی Tier 4 (عمومی) با اصطلاح "مسیر دانشجویی" جایگزین شده است. مسیر دانشجویی ویزای دانشجویی جدید انگلستان است که برای اتباع منطقه اقتصادی اروپا که قبل از برگزیت نیازی به ویزا برای تحصیل در بریتانیا نداشتند نیز در دسترس خواهد بود.

مسیر دانش آموزی (سنین 18+)

مسیر دانش آموزی کودک (سنین 4 تا 17 سال که جایگزین ویزای دانشجویی کودک ردیف 4 شده است)

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

مسیر دانش آموزی

قیمت و ارز

GBP 348

هزینه های فعلی ویزای تحصیلی انگلستان عبارتند از:

 • 348 پوند در صورت درخواست از خارج از بریتانیا.
 • 475 پوند در صورت درخواست برای تمدید یا تغییر ویزای دانشجویی از داخل بریتانیا.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

هر فردی که برای تحصیل وارد این کشور می شود، در صورت ورود پس از 1 ژانویه 2021، باید برای ویزای دانشجویی درخواست کند. این شامل اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا می شود که قبلاً برای ورود به انگلستان برای تحصیل خود نیازی به ویزا نداشتند. شما باید در سیستم مبتنی بر امتیاز به 70 امتیاز برسید، که نشان می دهد آیا شرایط لازم برای تحصیل در انگلستان را دارید یا خیر. این شامل:

 • آیا در موسسه مورد تایید پذیرفته شده اید؟
 • آیا منابع مالی برای تامین هزینه اقامت خود در بریتانیا دارید؟
 • آیا به زبان انگلیسی مسلط هستید؟
 • آیا دوره شما شرایط دوره را برآورده می کند؟

کسانی که تا تابستان 2021 و پس از آن از یک موسسه آموزشی بریتانیا فارغ التحصیل می شوند، می توانند برای ویزای تحصیلات تکمیلی درخواست دهند و به آنها اجازه می دهد تا حداکثر 2 سال در انگلستان کار/جستجوی کار کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

مرکز درخواست ویزای انگلستان / آنلاین

شما می توانید برای ویزای تحصیلی انگلستان در مرکز درخواست ویزای انگلستان در کشور خود درخواست دهید. می‌توانید فهرستی از مراکز درخواست ویزای بریتانیا در سراسر جهان را در اینجا بیابید: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

شما همچنین می توانید برای ویزای تحصیلی انگلستان به صورت آنلاین از طریق وب سایت خدمات ویزا و مهاجرت وزارت کشور انگلستان اقدام کنید. می توانید از اینجا شروع کنید: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

وب سایت:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان، ابتدا باید در یک دوره پذیرش شوید. برای اکثر دوره‌ها، باید ثابت کنید که انگلیسی را تا حد لازم می‌دانید.

روند درخواست ویزای تحصیلی انگلستان بسته به نوع ویزای تحصیلی انگلستان که برای آن درخواست می کنید کمی متفاوت است.

برای درخواست ویزای تحصیلی انگلستان، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • گذرنامه یا شناسه مسافرتی
 • مدرکی مبنی بر اینکه می توانید دوره و هزینه های زندگی خود را پوشش دهید
 • اگر زیر 18 سال دارید، گواهی رضایت والدین یا قیم
 • مدرک قبولی در دوره شما
 • اثبات پرداخت هزینه اضافی مراقبت های بهداشتی

بسته به کشور مبدا، ممکن است نیاز به انجام آزمایش سل نیز داشته باشید.

هنگامی که به انگلستان می رسید، ممکن است لازم باشد ویزای تحصیلی انگلستان خود را در پلیس ثبت کنید. شما باید اطلاعاتی در مورد اینکه آیا نیاز به ثبت نام در برچسب ویزای دانشجویی انگلستان دارید یا نامه از وزارت کشور انگلستان دریافت کنید. همچنین اگر بیش از 6 ماه در بریتانیا اقامت دارید، باید برای مجوز اقامت بیومتریک اقدام کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

حداکثر 6 ماه قبل از شروع دوره می توانید برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. زمان‌های پردازش ویزای دانشجویی بریتانیا بسته به جایی که از آن درخواست می‌کنید متفاوت است، اما به طور کلی اگر از خارج از بریتانیا درخواست می‌کنید ظرف 3 هفته و اگر در داخل بریتانیا درخواست می‌کنید ظرف 8 هفته تصمیم‌گیری دریافت خواهید کرد.

طول ویزای عمومی دانشجویی بستگی به مدت دوره شما دارد و اگر می خواهید برای کار یا ادامه تحصیل در انگلستان بمانید، می توانید برای تمدید آن اقدام کنید. ویزای دانشجویی کودک برای طول دوره، حداکثر تا 6 سال معتبر است و قابل تمدید است. مدت ویزای دانشجویی کوتاه مدت نمی تواند از طول دوره شما بیشتر باشد و قابل تمدید نیست.

زمان پردازش

3 Weeks

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی تحت شرایط خاصی مجاز به کار با تحصیل در انگلستان هستند. نوع کاری که می توانید انجام دهید بستگی به این دارد که در حال مطالعه چه چیزی هستید و اینکه آیا در طول ترم مدرسه یا در زمان استراحت کار خواهید کرد.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

دلایل اصلی رد ویزای دانشجویی عبارتند از:

 1. اسناد مفقود یا نادرست؛
 2. عدم رعایت الزامات مالی؛
 3. فرمت سند نادرست