Keystone logo
بلغارستان

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در بلغارستان 2024

تعداد مؤسسات: 29
  • Sofia, بلغارستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, اسپانیا
  • Esch-sur-Alzette, لوکزامبورگ
  • + 6 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, بلغارستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sofia, بلغارستان

  University of National and World Economy / UNWE / بزرگترین و قدیمی ترین مدرسه عالی اقتصادی در بلغارستان و اروپای جنوب شرقی است. 100 سال سابقه دارد. این دانشگاه از دانشگاه آزاد علوم سیاسی و اقتصادی سرچشمه می گیرد که به دستور شماره 2155 جولای 5 ، 1920 وزیر روشنگری ملی تأسیس شده است. در 1940 /روزنامه دولتی ، شماره. شماره 126 ژوئن 7 ، 1940/ به موسسه عالی دولتی امور مالی و علوم اداری تبدیل شد و در سال 1947 به عنوان دانشکده مطالعات اقتصادی و اجتماعی در دانشگاه صوفیه سازماندهی شد.

  • Sofia, بلغارستان

  Sofia University St. Kliment Ohridski اولین موسسه دبیرستان بلغاری است. تاریخچه آن تجسم و ادامه سنت فرهنگی و آموزشی یک قرنه ملت بلغارستان است.

  • Sofia, بلغارستان

  با تصمیم مجلس شورای ملی در 26 مه 2015 ، دانشکده مخابرات و پستها به Висше училище по телекомуникации и пощи ، با موضوع فعالیت: آموزش متخصصان دارای تحصیلات عالی در تخصص های رشته های حرفه ای "ارتباطات و مهندسی کامپیوتر "و" مدیریت و مدیریت ".

  • Varna, بلغارستان

  Varna Free University "Chernorizets Hrabar" بزرگترین دانشگاه خصوصی بلغارستان است. این یک مرکز دانشگاهی تأسیس شده است که آموزش دانشجویان بلغاری و بین المللی را در زمینه های اولویت دار کشور ترکیب می کند و یک محصول علمی و دانشگاهی قابل تبدیل و رقابتی بین المللی ایجاد می کند. این دانشگاه بیش از 10 هزار دانشجو را در بیش از 67 برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد و 29 دکتری آموزش می دهد. برنامه ها.

  • Plovdiv, بلغارستان

  دانشگاه کشاورزی - Plovdiv در سال 1945 تأسیس شد. این دانشگاه موقعیت خود را به عنوان یک مرکز ملی علوم و آموزش کشاورزی در بلغارستان تقویت کرده است. در سال 2006 ، آژانس ملی ارزیابی و اعتباربخشی به دانشگاه کشاورزی - پلودیف با اعتبار نهادی و بالاترین نمره "بسیار خوب" اعطا کرد.

  • Veliko Tarnovo, بلغارستان

  در پاییز سال 1963 ، در تپه تاریخی و دیدنی "Sveta Gora" در Veliko Tarnovo ، اولین دانشگاه خارج از پایتخت درهای خود را باز کرد ، که دارای قدیس های حامی سیریل و متدیوس به عنوان حامی هستند. وراثت سنتهای آموزشی و فرهنگی مدرسه ادبی مشهور تارنوو از قرن 14 ، خود را به عنوان یک مدرسه عالی معتبر برای علوم انسانی و هنر ، به عنوان یک مرکز آموزشی و علمی معتبر تأسیس کرده است.

  • Pleven Center, بلغارستان

  دانشگاه پزشکی - پلون یکی از پنج دانشگاه پزشکی بلغارستان است. این بیمارستان در سال 1974 تأسیس شد و افق ، اندازه و شهرت بیمارستان شهر را گسترش داد. بیمارستان دانشگاهی با بیش از 1000 تخت و کلینیک در همه زمینه های مهم پزشکی و همچنین تعداد زیادی کلینیک تخصصی و واحد تحقیقاتی با تجهیزات تشخیصی و درمانی مدرن.

  • Burgas, بلغارستان

  Burgas Free University / BFU / با قانون مجمع ملی بزرگ در 18 سپتامبر 1991 تأسیس شد و یکی از اولین دانشگاه های غیر دولتی در کشور است. این دانشگاه توسط آژانس ملی ارزیابی و اعتباربخشی تأیید شده است و تحت استاندارد بین المللی کیفیت ISO 9001: 2008 تأیید شده است: BFU یک دانشگاه مدرن و نوآور است که از دانشجویان خود و تحقق حرفه ای آنها مراقبت می کند و دارای دستاوردهای علمی قابل توجه و بین المللی است. وضعیت شناخته شده

  • Sofia, بلغارستان

  Химикотехнологичен и металургичен университет یک موسسه دانشگاهی است که بر نیازهای زمان و ملت ما تمرکز کرده است. جامعه ما فراتر از دانشگاه و کشور است و شامل شرکای دانشگاهی از قاره های مختلف است.

  • Varna, بلغارستان

  به دانشگاه پزشکی وارنا خوش آمدید-یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین دانشگاههای کشور! محیط چند ملیتی جذاب ، روش ها و امکانات آموزشی پیشرفته ، آموزش های واقعی و شبیه سازی ، شرایط فوق العاده ورزشی و تفریحی در پایتخت دریایی بلغارستان-اینها تنها تعدادی از دلایلی است که باعث شده دانش آموزان تقریباً از 50 کشور جهان در سراسر جهان تحصیل در دانشگاه پزشکی وارنا را انتخاب کرده اند!

  • Sofia, بلغارستان

  University of Library Studies and Information Technologies (ULSIT) یک دانشگاه دولتی است ، که با فرمان پارلمان در 29 نوامبر 2010 پس از رای گیری مدرسه عالی تخصصی مطالعات کتابخانه ای و فناوریهای اطلاعات در سال 2004 تغییر نام داد. در طول سالها ، به ترتیب: تاسیس - هجدهم سپتامبر 1950 با فرمان دولت به عنوان موسسه کتابخانه ایالتی و بعداً با فرمان پارلمان به کالج مطالعات کتابخانه ای تغییر نام داد.

  • Sofia, بلغارستان

  تاسیس تخصصی La Francophonie برای مدیریت و مدیریت (ESFAM) یک موسسه آژانس دانشگاهی La Francophonie است که در صوفیه ، بلغارستان مستقر است. مأموریت ما آموزش متخصصان سطح بالا در امور اداری و مدیریت بازرگانی به زبان فرانسه برای کمک به توسعه کشورهای منطقه اروپای مرکزی و شرقی است.