Keystone logo
بوقلمون

مطالعه MBA که در بوقلمون 2024

تحصیل در بوقلمون

کسب مدرک تجاری در ترکیه ترکیه 'سیستم آموزش عالی ارائه می دهد دو سال (دانشیار ' ها)، چهار سال (کارشناسی 'بازدید کنندگان) یا شش سال (استاد ' بازدید کنندگان) درجه و گزینه به دنبال مبتنی بر تحقیق- مدرک دکترای. دانش آموزانی که زبان مادری انگلیسی نیست ممکن است توسط دانشگاه خاصی پرسید یک سال اضافی از مطالعه مقدماتی انگلیسی برای تکمیل قبل از ثبت نام در یک برنامه درجه و یا عبور "بررسی معافیت " نشان دادن مهارت خود را در زبان انگلیسی. بیش از 800 کالج و دانشگاه در ترکیه کار، با اکثریت از آنها واقع در استانبول، آنکارا و ازمیر، ترکیه 'سه بزرگترین شهرستانها. شورای آموزش عالی آموزش عالی در ترکیه را تنظیم و بودجه فراهم می کند برای موسسات دولتی. استانداردهای آموزشی در میان دانشگاه های ترکیه متفاوت است، با برخی از قابل مقایسه با دانشگاه های جهان بالا در ایالات متحده و اروپا است.دانش آموزان کسب و کار به دنبال یک استاد درجه 'بازدید کنندگان ترکیه برنامه تلقی "بدون پایان نامه " یا "با پایان نامه " روبرو می شوند. این به این معنا است که یا یک پروژه پایان نامه و یا مدت لازم است به کسب درجه، همراه با اتمام تمام دوره های برنامه است. شهریه شهریه بسیار مقرون به صرفه در ترکیه است، به خصوص در دانشگاه های دولتی که توسط دولت تامین می شود. هزینه شهریه دانشگاه های دولتی توسط دولت ترکیه قبل از شروع سال تحصیلی تاسیس تا هر سال ممکن است شهریه سال گذشته ارائه فرم های مختلف هزینه های 'است. چرا مدرک های کسب و کار در ترکیه؟ به عنوان یک کشور بسیار توسعه یافته با در حال ظهور اقتصاد بازار، ترکیه به طور قابل توجهی به استانداردهای تولید جهان با صادرات مقادیر زیادی از آیتم های کشاورزی، وسایل نقلیه، پارچه و لوازم کمک می کند.علاوه بر این، ترکیه 'ها صعود سازگار به نقش عمده ای به عنوان یک رهبر در بازار بانکی، صنعت و ارتباطات جهانی باعث می شود کسب مدرک کسب و کار ترکیه منجر به پیدا کردن کار در بخش کسب و کار جهانی است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  264
 • اشتراک ابزارها

  18
 • اشتراک اینترنتی

  9
 • حمل و نقل محلی

  25

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  4
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره بوقلمون

با قلمرو آن بین غرب آسیا و جنوب شرقی اروپا تقسیم، جمهوری ترکیه یک کشور جذاب با گذشته غنی و پر هرج و مرج و در حال حاضر به همان اندازه پیچیده است. هشت کشور مرزهای خود شکل - بلغارستان، ایران، یونان، ارمنستان، گرجستان، سوریه، آذربایجان و عراق، ترکیه به جامعه بین المللی حیاتی باقی می ماند به دلیل موقعیت آن جغرافیایی، سکولاریسم و ​​دولت دموکراتیک پایدار در منطقه شناخته شده برای هرج و مرج و جنگ. عضو موسس سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD)، سازمان ملل متحد و G-20، ترکیه خانه است و به بیشتر قومی ترکها و کردها در حدود 25 درصد قومی که اسلام را تمرین و زبان ترکی صحبت میکنند، این کشور ' زبان رسمی. توسعه سریع ابتکارات دیپلماتیک و اقتصادی ترکیه 'بازدید کنندگان به دیگر رهبران جهان به رسمیت شناختن ترکیه به عنوان یک قدرت در حال ظهور منطقه ای کمک کرده است.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

هزینه پردازش ویزا بسته به ملیت شما متفاوت است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

تمامی دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ترکیه باید ویزای دانشجویی دریافت کنند. استثناها افرادی هستند که وابستگان قانونی و مرتبط با شخصی در ترکیه با ویزای دیپلماتیک هستند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری ترکیه

همه دانشجویان بین المللی باید برای ویزای دانشجویی در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ترکیه اقدام کنند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای دریافت ویزای تحصیلی ترکیه، ابتدا باید در یک دانشگاه، مدرسه یا دوره زبان ترکیه ثبت نام کنید که توسط وزارت آموزش و پرورش تایید شده است.

شما باید فرم درخواست ویزا را پر کرده و با مدارک مورد نیاز که معمولاً شامل موارد زیر است، به سفارت ترکیه ارسال کنید:

 • پاسپورت: مدت اعتبار بیش از 90 روز
 • 2 قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 • نامه پذیرش از موسسه آموزش عالی ترکیه
 • مدرک بیمه سلامت
 • اثبات بلیط برگشت
 • مدارکی دال بر تمکن مالی کافی برای حمایت از تحصیل و زندگی شما در ترکیه
 • گواهی عدم سو پیشینه
 • گواهی پزشکی

دانشجویان باید در مدت 1 ماه پس از ورود خود به ترکیه برای مجوز اقامت از مقامات محلی (اگر دانشجو در ترکیه باشد) درخواست دهند. مدارک زیر باید به بخش روابط خارجی ستاد فرماندهی پلیس محلی ارائه شود:

 • فرم درخواست و هزینه ها
 • سند سفر: 2 کپی به همراه ویزای دانشجویی
 • 4 قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 • نامه یا مدرک از موسسه: باید توسط دانشگاه میزبان صادر شود و تاریخ شروع و پایان تحصیل در ترکیه را اعلام کند.

برای تمدید اجازه اقامت خود، باید 60 روز قبل از انقضای مجوز اقامت خود به مقامات محلی مراجعه کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

معمولاً از روزی که درخواست خود را ارسال می کنید تا زمانی که ویزای خود را دریافت می کنید حدود هشت هفته طول می کشد.

ویزای دانشجویی برای یک بار ورود به طور کلی یک سال اعتبار دارد. اگرچه محدودیت زمانی در ویزای شما مشخص خواهد شد، اما ویزای دانشجویی شما تا زمانی که در مدرسه ثبت نام کرده باشید معتبر باقی می ماند.

زمان پردازش

8 Weeks

فرصتهای کاری

معمولاً دانشجویان بین المللی حق قانونی کار در حین تحصیل در ترکیه را ندارند. دانشجویان می توانند به عنوان محقق بین المللی در دانشگاه های ترکیه کار تحقیقاتی انجام دهند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.