Keystone logo
تایلند

مطالعه MBA که در تایلند 2024

تحصیل در تایلند

دانش آموزانی که در حال مطالعه کسب و کار در تایلند قادر به پیدا کردن بسیاری از دانشگاه ها که برنامه به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد. این می تواند یک نفع تحصیل در کشور، به عنوان آن را می دهد دانش آموزان این فرصت به دنبال یک درجه در یک کشور آسیایی بدون نیاز به یادگیری و استاد دیگر زبان های خارجی است. کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی می تواند یک یا دو سال در تایلند را، بسته به نوع برنامه انتخاب، مدرسه و اینکه آیا مطالعات دانشجویی بر اساس تمام وقت یا پاره وقت. تایلند ارائه می دهد مزایای زیادی به دانش آموزان به دنبال یک برنامه بین المللی MBA. اول، هزینه های پایین زندگی کمک می کند تا جبران هزینه های درجه. دانش آموزان را پیدا خواهد کرد که آن را کاملا مقرون به صرفه به در تایلند زندگی می کنند در حالی که به دنبال رشته خود. آنها همچنین این شانس را به تحصیل در یک کشور با سواحل زیبا و آب و هوای گرمسیری در وسط آسیا را دریافت کنید.در حالی که هزینه برای حضور در دانشگاه در تایلند با توجه به آنچه شما انتخاب می کنید به مطالعه متفاوت خواهد بود، هزینه های شهریه کم یکی از قدرت پردازش از تحصیل در اینجا هستند. اضافه کردن کم هزینه مسکن و به شما فرصت مناسب برای مطالعه داشته باشد. سال تحصیلی تایلندی به دو ترم، که از ماه ژوئن تا اکتبر و از نوامبر تا مارس اجرا شکسته. جلسه تابستان اختیاری نیز تا ژوئن در دسترس از ماه مارس است. پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزانی که MBA در تایلند دریافت ممکن است پیدا کند که آنها به طور ناگهانی تر مطلوب به کارفرمایان بالقوه هستند. با این حال، آنها را پیدا خواهد کرد که آنها قادر به حرکت کردن در موقعیت های فعلی خود را به راحتی. آنها همچنین ممکن است دریابید که آنها جذاب تر به عنوان یک استخدام بالقوه برای شرکت در بانکوک و دیگر بخش هایی از آسیا می باشد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  330
 • اشتراک ابزارها

  21
 • اشتراک اینترنتی

  15
 • حمل و نقل محلی

  28

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  6
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره تایلند

پادشاهی تایلند زمین که یک بار به عنوان سیام شناخته شده بود است. این شبه جزیره در جنوب شرقی آسیا با لائوس، برمه، مالزی و خلیج تایلند مرز است. شناخته شده برای شهرستان خود سرمایه، بانکوک، مرکز اقتصادی آن است که، و همچنین برای جمعیت های گوناگون آن، تایلند در دهه های اخیر دیده است رشد اقتصادی قوی. همچنین برای کیفیت عالی زندگی خود، شناخته شده با هزینه های پایین زندگی و آب و هوا زیبا که زندگی در این کشور شادی درست است. امروز، دانش آموزان می توانند از هزینه های پایین زندگی و هزینه های تحصیل در تایلند به عنوان آنها آموزش و پرورش در کشور دنبال بهره مند شوند.

نیازمندی‌های ویزا

ویزای غیر مهاجرتی ED (تحصیلات) - این نوع ویزا برای متقاضیانی صادر می شود که مایل به تحصیل، شرکت در سمینار، جلسه آموزشی یا کارآموزی در تایلند هستند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای غیر مهاجرتی ED (تحصیلات)

قیمت و ارز

USD 80

قیمت ویزای دانشجویی به کشور بستگی دارد و می تواند حدود 80 دلار باشد. هزینه ممکن است در معرض تغییر باشد.

پرداخت ویزا فقط به صورت نقدی یا در سفارت و یا با ارسال مبلغ مورد نیاز از طریق پست امکان پذیر است. قیمت ویزا بر اساس ویزای سینگل یا چند بار ورود است. هزینه ها نیز از کشوری به کشور دیگر بسته به ارز متفاوت است.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

برای تحصیل در تایلند، تمامی افراد خارجی باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند.

لطفا توجه داشته باشید: داشتن ویزای دانشجویی مستلزم گذراندن حداقل سه دوره در تایلند است. با این حال، گذراندن چهار دوره توصیه می شود تا مدرک معتبری برای تحصیل خود در تایلند داشته باشید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری تایلند

شما باید فقط در سفارت یا کنسولگری تایلند در کشور محل سکونت خود یا در سفارت تعیین شده تایلند برای ویزا درخواست دهید.

اگر با ویزای توریستی 60 روزه در تایلند هستید، می توانید ویزای خود را بدون خروج از کشور در 30 روز اول ویزای خود تغییر دهید - 30 روز دیگر ممکن است برای پردازش ویزای غیر مهاجرتی ED شما مورد نیاز باشد. ویزای توریستی در هر صورت باید حداقل ۲۱ روز دیگر اعتبار داشته باشد. اگر اینطور نیست، باید تایلند را ترک کنید تا از خارج از کشور درخواست ویزا بدهید. لائوس، کامبوج، مالزی و سنگاپور گزینه های نزدیک برای انجام این کار هستند.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

معمولاً هنگام درخواست ویزای دانشجویی باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • گذرنامه یا سند مسافرتی با اعتبار حداقل 6 ماه
 • فرم درخواست ویزا به طور کامل پر شده است
 • عکس اخیر (4*6 سانتی متر) متقاضی
 • توصیه نامه خطاب به کنسولگری
 • نامه پذیرش از موسسه/سازمان دانشگاهی مربوطه
 • برای کسانی که مایل به تحصیل در یک موسسه خصوصی هستند، نامه رسمی وزارت آموزش و پرورش تایلند یا سایر مراجع ذیربط مربوطه، تایید ثبت نام دانشجویان خارجی و کپی گواهی ثبت نام موسسه آکادمیک مربوطه مورد نیاز است.
 • سوابق تحصیلی و شناسه دانشجویی (در صورت تحصیل در حال حاضر)
 • برای کسانی که مایل به شرکت در سمینارها، جلسات آموزشی یا دوره های کارآموزی هستند، توصیه نامه از سازمان مربوطه خطاب به کنسولگری نیز لازم است.

بدون در نظر گرفتن نوع ویزای خود، باید ویزای خود را در 90 روز اول در کشور تأیید کنید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

حداقل چهار روز کاری طول می کشد تا سفارت درخواست شما را پس از ارائه به آنها بررسی کند. این از کشوری به کشور دیگر متفاوت است، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با سفارت یا کنسولگری تایلند در کشور خود مشورت کنید.

ویزای دانشجویی 3 ماه اعتبار دارد. دارندگان این ویزا می توانند برای تمدید اقامت در دفتر اداره مهاجرت درخواست دهند و ممکن است از تاریخ اولین ورود به تایلند به مدت یک سال تمدید شود.

فارغ از مدت اقامت در تایلند، باید هر 90 روز به اداره مهاجرت اطلاع دهید و آدرس فعلی خود را به آنها بگویید. این یک فرم ساده است که باید آن را پر کنید و هیچ هزینه ای وجود ندارد.

زمان پردازش

4 Days

فرصتهای کاری

زمانی که با ویزای دانشجویی در تایلند هستید اجازه کار ندارید. اگر با ویزای مطابق با ویزای کار و مجوز کار به کار رسمی رسیدید، می توانید با این ویزا نیز تحصیل کنید، اما نه برعکس.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر تعداد دوره های لازم را نگذرانید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما از جمله موارد دیگر رد شود.