Keystone logo
جمهوری چک

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در جمهوری چک 2023

تعداد مؤسسات: 75
  • Prague 3, جمهوری چک

  دانشکده روابط بین الملل (FIR) یکی از بزرگترین دانشکده های دانشگاه اقتصاد و بازرگانی پراگ است. دو جهت اصلی در آموزش و پژوهش وجود دارد: تجارت بین‌الملل و سیاست بین‌الملل و دیپلماسی. برنامه های دیگر، با تمرکز بر تجارت و قانون، سیاست بین المللی و دیپلماسی، یا گردشگری نیز نقش اجتناب ناپذیری دارند. ویژگی کلیدی متمایز FIR سطح بالای بین المللی شدن در تمام مراحل با تأکید شدید بر دانش زبانی دانش آموزان است.

  • Prague, جمهوری چک

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague 1, جمهوری چک

  آکادمی هنرهای نمایشی در پراگ (AMU) بزرگترین مدرسه هنری در جمهوری چک است. AMU به دلیل گستره وسیع آن از تئاتر، موسیقی و رقص گرفته تا تولید تلویزیون و فیلم، فضایی متنوع و پرورش دهنده برای هنرمندان جوان در نظر گرفته می شود تا هر استعدادی را که ممکن است داشته باشند، کشف، تسلط دهند و بیشتر توسعه دهند.

  • Prague, جمهوری چک

  دانشکده ارتباطات خلاق پراگ یک کالج خصوصی است که شما را کاملا برای یک حرفه در تمام زمینه های صنعت خلاق آماده می کند. برنامه های تحصیلی / تخصص های ما: - بازاریابی و ارتباطات خلاق (بازاریابی و ارتباطات دیجیتال، بازاریابی خلاق، مدیریت در صنعت خلاق) - هنرهای ادبی (هنرهای ادبی، نوشتن تجاری در رسانه) - هنرهای تجسمی (عکاسی و هنرهای سمعی و بصری، انیمیشن) و جلوه های بصری، گرافیک و طراحی رسانه) به عملکرد عملی آژانس های تبلیغاتی، استودیوهای گرافیک، شرکت های انتشاراتی و موسسات رسانه ای مرتبط هستند. در طول تحصیل، شما بر روی سفارشات واقعی کار خواهید کرد.

  • Pilsen, جمهوری چک

  دانشکده مهندسی مکانیک یکی از قدیمی ترین دانشکده های پیلسن است و بیش از 70 سال موقعیت ضروری خود را در این شهر صنعتی ثابت کرده است.

  • Prague, جمهوری چک

  ما بزرگترین کالج خصوصی در جمهوری چک با بیش از 7000 دانشجو در 2 مکان در شهرهای پراگ و برنو هستیم. در سال 2001 به عنوان اولین موسسه کالج خصوصی تأسیس شد، زیرا ما بیش از 20000 دانشجو را برای مشاغل در بخش شرکتی و دولتی آماده کرده ایم.

  • Brno, جمهوری چک

  دانشگاه علوم دامپزشکی برنو در سال 1918 تاسیس شد. در حال حاضر این دانشگاه از سه دانشکده تشکیل شده است - دانشکده دامپزشکی، دانشکده بهداشت دامپزشکی و اکولوژی. VFU Brno تنها دانشگاه در جمهوری چک است که در دامپزشکی، بهداشت دامپزشکی و اکولوژی تخصص دارد و تنها یکی از دو آموزش علوم دارویی است. این در داخل شهر برنو در منطقه شهر برنو - کرالوو پل، در محوطه دانشگاه، جایی که تمام امکانات آموزشی و تحقیقاتی در آن قرار دارد، یافت می شود.

  • Prague 6, جمهوری چک

  Czech Technical University in Prague قدیمی ترین دانشگاه فنی اروپا است که در سال 1707 تأسیس شد و هم اکنون یک دانشگاه برتر تحقیقاتی فنی در منطقه و در خوشه تحقیقات پراگ است. CTU برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در 8 دانشکده ارائه می دهد: دانشکده مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق ، علوم هسته ای و مهندسی فیزیک ، معماری ، علوم حمل و نقل ، مهندسی زیست پزشکی ، فناوری اطلاعات و برنامه هایی در دانشکده بازرگانی MIAS. علاوه بر این ، CTU دوره های ورزشی رایگان را ارائه می دهد ، شما ممکن است در کتابخانه ملی فناوری دیدن کنید و تحصیل کنید و احساس کنید جامعه بین المللی در دانشگاه پردیس در قلب اروپا است.

  • Nancy, فرانسه
  • Metz, فرانسه
  • + 6 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague, جمهوری چک

  دانشگاه اقتصاد و بازرگانی پراگ (VŠE) یکی از معتبرترین دانشگاه ها در زمینه مدیریت و اقتصاد است و بارها در رتبه بندی مدرسه کسب و کار اروپایی Financial Times در بین بهترین مدارس قرار گرفته است.

  • Prague, جمهوری چک
  • Dubai, امارات متحده عربی

  مرکز اروپایی آموزش شغلی آموزش عملی را در قالب برنامه های منحصر به فرد در زمینه های حقوق، تجارت بین المللی، فناوری اطلاعات، معماری و طراحی، پایداری و مهندسی ارائه می دهد. هدف ما آموزش دانش آموزان جوان و با استعداد در مورد نحوه عملکرد دنیای حرفه ای است.

  • Liberec, جمهوری چک

  نتایج سطح بالا در تحقیق و علم، تعالی در تدریس و همکاری های بین رشته ای از سال 1953 برای Technical University of Liberec ایستاده است. حدود 7000 دانشجو در هفت دانشکده و یک موسسه تخصصی تحصیل می کنند.

  • Prague, جمهوری چک

  ARCHIP یک مدرسه معماری جدید مترقی ، ترکیبی از مقیاس های جهانی و محلی ، آموزش های مفهومی و فنی و فضایی فلسفی است که بهترین سنت های آموزش معماری اروپایی و آمریکایی را ترکیب می کند.

  • 12, جمهوری چک

  Ústav práva a právní vědy یک دانشکده حقوق و مدیریت چک است که بر ارائه آموزش های مدیریتی و حرفه ای در برنامه های آموزشی MBA ، BBA ، LLM. ، DBA ، MPA و MSc تمرکز دارد. محتوای آموزش برنامه های فردی بر اساس آخرین دانش آندروژی در آموزش بزرگسالان است و برای شرکت کنندگان بسیار شلوغ کاملاً اقتباس شده است.

  • Prague, جمهوری چک

  مأموریت اصلی دانشکده مدیریت بین المللی پراگ ارائه مطالعات متقاضیان MBA بین المللی است که شرایط مورد نیاز سطح آن را برآورده می کند. یکی از عوامل کلیدی در یک کسب و کار موفق ، کیفیت مدیریت است. برای بسیاری از شرکت ها ، به ویژه با مشارکت بین المللی ، مدرک MBA ملاکی برای جستجوی مدیران جدید است.