Keystone logo
رومانی

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در رومانی 2023

تعداد مؤسسات: 53
  • Poitiers, فرانسه
  • Iași, رومانی
  • + 5 بیشتر

  پردیس اروپایی شهر-دانشگاه ها (EC2U) یک اتحاد چند فرهنگی و چند زبانه است که متشکل از هفت دانشگاه قدیمی، تحت رهبری آموزش و پژوهش، محلی و جهانی درگیر از چهار منطقه متنوع اتحادیه اروپا: دانشگاه است. از کویمبرا، دانشگاه ایاسی، دانشگاه ینا، دانشگاه پاویا، دانشگاه پواتیه (هماهنگ کننده)، دانشگاه سالامانکا و دانشگاه تورکو. جاه طلبی اتحاد ایجاد فضایی نوآورانه است که امکان حرکت آزادانه بین هفت دانشگاه و شهرهای مرتبط را فراهم می کند.

  • La Rochelle, فرانسه
  • Athens, یونان
  • + 4 بیشتر

  EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری یک مشارکت قوی بین نه دانشگاه است که علم و نوآوری را به قطب برتری در پایداری ساحلی هوشمند شهری (SmUCS) توسعه می‌دهند. EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری، ارزش‌های مشترک اروپایی و هویت اروپایی تقویت‌شده را با گرد هم آوردن نسل جدیدی از اروپایی‌ها، که می‌توانند در فرهنگ‌های مختلف اروپایی، به زبان‌های مختلف و فراسوی مرزها همکاری و کار کنند، ترویج می‌کند.

  • Pitești, رومانی

  اولین مدرسه آموزش عالی در پیتشتی در سال 1962 تاسیس شد و "م Instituteسسه آموزشی 3 ساله" با تخصص های آموزشی در ریاضیات ، فیزیک ، زیست شناسی ، شیمی ، فلسفه و تربیت بدنی و ورزش نامیده شد. به دنبال آن گشودن تخصص های فنی منجر به تأسیس انستیتوی مهندسین فرعی (1969) شد که در سال 1974 تحت عنوان م Instituteسسه آموزش عالی متحد متحد شد.

  • Târgoviște, رومانی

  آغاز آموزش عالی در Târgovişte به قرون وسطی رومانیایی باز می گردد، زمانی که بین سال های 1672 و 1678، شهر میزبان اولین دانشکده حقوق والاچیا بود. آموزش عالی پس از انقلاب 1989، زمانی که در سال 1991، دانشکده فنی و اقتصادی دروازه‌های خود را گشود، مأموریت خود را در یک مؤسسه رسمی از سر گرفت. دانشگاه والاهیا در تارگویشت علاوه بر آموزش علمی و تحقیقاتی، دارای مراکز آموزش مداوم مطابق با نیازهای محیط اجتماعی-اقتصادی کنونی است.

  • Oradea, رومانی

  ماموریت دانشگاه اورادیا ارائه آموزش و پژوهش با استانداردهای بالای کیفیت در بستر ملی و بین‌المللی از نظر رشد اجتماعی، حرفه‌ای و، آخرین اما نه کم‌اهمیت، رشد فکری افراد و در عین حال کمک به توسعه اجتماعی و فرهنگی Oradea. این مأموریت ها با اهدافی مانند جذب دانشجو از سراسر جهان، قرار دادن دانشگاه در بین بهترین موسسات آموزشی در کشور و اروپا و انتقال جامعه گسترده تر به اهمیت و اهمیت آموزش آکادمیک و تحقیقات علمی به طور کلی و به ویژه در این دانشگاه انجام شد. دانشگاه Oradea روابط بین‌المللی را با 352 موسسه از 39 کشور برقرار کرده است.

  • Cluj-Napoca, رومانی

  دانشگاه Babeş-Bolyai (UBB) در حال حاضر بزرگترین دانشگاه رومانی است و میزبان حدود 47000 دانشجو است که در دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد یا دکتری ثبت نام کرده اند. برنامه ها در سال تحصیلی 2019-2020. دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی (FSEGA) UBB بهترین موسسه آموزش عالی رومانی در اقتصاد و تجارت است.

  • Alba Iulia, رومانی

  به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی دولتی ، دانشگاه “1 Decembrie 1918” University of Alba Iulia مرحله جدیدی از وجود خود را طی می کند ، مرحله ای که توسط سه اصل تحت عنوان وظیفه فعلی مدیریت دانشگاه مشخص شده است: عملکرد ، کیفیت و قوام. به عنوان یک دانشگاه نسبتاً جوان - ما در سال 2019 28 سال از زندگی را جشن می گیریم - دانشگاه ما کاملاً از هدف و نقش خود در سیستم آموزش عالی رومانی آگاه است و دائماً با سنت سیستم آموزشی ترانسلوانی ارتباط دارد.

  • Iași, رومانی

  یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین مکان های آموزشی رومانی ، در سال 1879 به عنوان دانشکده پزشکی تأسیس شد ، بعداً با سه موسسه دیگر که حوزه آموزش پزشکی را تکمیل می کنند - دانشکده داروسازی ، دانشکده دندانپزشکی و دانشکده پزشکی همراه بود. مهندسی زیستی

  • Bucharest, رومانی

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • New York, آمریکا
  • Athens, یونان
  • + 11 بیشتر

  Unicaf یک سازمان آموزشی جهانی است که در اروپا مستقر است و به دانشجویان داوطلب واجد شرایط برای ادامه تحصیلات دانشگاهی با دانشگاه های همکار خود ، بورس های تحصیلی ارائه می دهد ، در حال حاضر دانشگاه Suffolk (انگلستان) ، دانشگاه لیورپول جان مورس (انگلیس) ، دانشگاه ولز جنوبی (انگلستان) ، دانشگاه کالیفرنیا ، فرمت Riverside (ایالات متحده آمریکا) و دانشگاه Unicaf چند محوطه دانشگاه (آفریقا).

  • Bună Ziua, رومانی

  م Protestant Theological Institute of Cluj-Napoca (PTI) یک دانشگاه مستقل است که توسط وزارت آموزش و پرورش رومانی تأیید شده است. هدف اصلی آن تربیت وزرای اصلاح شده ، لوتری و متحد است. این م Instituteسسه مایل است الهیات را در خدمت جوامع کلیسایی قرار دهد ، که در جامعه ای چندفرهنگی و چند حرفه ای زندگی می کنند.

  • Petroșani, رومانی

  University of Petrosani یک سنت طولانی و زیبا دارد که جانشین موسسه معدن است که بیش از 80 سال در بخارست فعالیت می کرد. در سال تحصیلی ، 1957 تا 1958 در پطروسانی آغاز شد. فقط چند دانشگاه می توانند افتخار کنند که چنین نسبتی را تصویب کنند که مصوبه AI Cuza در سال 1864 است که "مدرسه پل ها ، بزرگراه ها ، معادن و معماری" را تأسیس کرد.

  • Sfântu Gheorghe, رومانی

  Sapientia Hungarian University of Transylvania دانشگاه مستقل جامعه مجارستان در رومانی است که هدف آن ارائه آموزش به اعضای جامعه ما و انجام تحقیقات علمی در سطح حرفه ای بالا است. ما خود را مسئول دانش دانش آموزان ، پرسنل آموزشی و آینده همکاران ، کیفیت فعالیت تحقیقاتی و شفافیت در عملکرد خود می دانیم.

  • Brașov, رومانی

  Transilvania University of Brașov Bra ofov (UNITBV) بزرگترین دانشگاه در مرکز رومانی است. این یک دانشگاه جامع است که برنامه های تحصیلی را در 43 حوزه ارائه می دهد.

  • Bucharest, رومانی

  دیمیتری کانتمیر "دانشگاه مسیحی یک م educationسسه آموزش عالی خصوصی و تحقیقاتی علمی آزاد و آزاد است که براساس اصل مالکیت خصوصی تاسیس شده و توسط قانون اساسی تضمین شده است." دانشگاه دیمیتری کانتمیر ".