Keystone logo
سنگاپور

مطالعه MBA که در سنگاپور 2024

تحصیل در سنگاپور

کسب مدرک تجاری در سنگاپور مورد تحسین قرار گرفته در سال 2010 به عنوان داشتن یک سیستم آموزشی جهان پیشرو و برای تقدیر توسط وزیر آموزش و پرورش بریتانیا توصیه می شود، سنگاپور نزدیک به 20 درصد از بودجه سالانه ملی خود را در آموزش ابتدایی و سوم صرف. دانش آموزان می توانند درجه کسب و کار در هر یک از چندین دانشگاه ملی در سنگاپور ارائه در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد 'و دکترا به دست آوردن. دانشگاه های دولتی، خصوصی و خارجی و همچنین وجود داشته باشد، با دانشکده بازرگانی شیکاگو و دانشگاه فنی مونیخ ارائه مدارک تحصیلی کسب و کار برای سنگاپور و دانشجویان بین المللی. چهار سال تخصصی درجه کسب و کار عبارتند از کارشناسی هنر در مدیریت، مدیریت بازرگانی، Enrepreneurship و بین المللی کسب و کار. درجه کسب و کار دکترای اجازه می دهد دانش آموزان برای به دست آوردن موقعیت در دانشگاه به عنوان مدرس یا به عنوان رهبران پژوهش.سنگاپور نیز معروف برای پایبندی خود را به "شایسته سالاری "، یک ایدئولوژی اساسی برای نظام آموزش و پرورش خود را که شناسایی بهترین دانش آموزان و آنها را برای رهبری آماده. دانش آموزان برگزاری نمایشگاه سوابق عملکرد عالی دانشگاهی معمولا ورود به برنامه درجه ویژه ای است که چشم پوشی و یا کاهش شهریه اعطا می شود. شهریه هزینه مدرک کسب و کار چهار ساله در سنگاپور است در اطراف ممکن است از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت است اما بسیاری از دانشگاه ها ارائه کاهش نرخ شهریه یارانه توسط دولت از طریق برنامه ای به نام طرح گرانت شهریه و کمک هزینه تحصیلی متعدد است. چرا اخذ مدرک بازرگانی در سنگاپور؟ از آنجا که از سیستم آموزشی برتر آن، فرصت های کمک درسی یارانه و اقتصاد سرعت در حال توسعه، سنگاپور ارائه می دهد فرصت های استثنایی دانشگاهی و اشتغال برای دارندگان مدرک کسب و کار زیر فارغ التحصیلی.علاوه بر این، سنگاپور همواره رتبه بالا در کیفیت زندگی شاخص، با صنایع گردشگری، بیوتکنولوژی و تولید حمایت بالاتر از متوسط ​​آن درآمد سرانه. با اقتصاد باز و حضور قدرتمند در بخش های صنعتی و خدمات، سنگاپور ارائه فرصت های شغلی متنوع برای دانش آموزان با درجه کسب و کار به دنبال موقعیت های که ارائه اتاق زیادی برای پیشرفت. رشته های اصلی کسب و کار همچنین می توانید موقعیت خود را در زمینه پیدا کردن به عنوان به عنوان دولت مراقبت های بهداشتی، تدارکات، تبلیغات و برنامه های خدمات اجتماعی متفاوت بود.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  1867
 • اشتراک ابزارها

  51
 • اشتراک اینترنتی

  31
 • حمل و نقل محلی

  88

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره سنگاپور

جمهوری سنگاپور جزیره کشور واقع در جنوب شرق آسیا کمتر از 100 مایل شمال خط استوا است رسما. متشکل از یک جزیره بزرگ (به نام Pulua Ujong در مالزی) و بیش از 60 جزیره کوچک تر، سنگاپور یک مرکز تجاری بزرگ جهان است که ادعا می کند که بالاترین سوم درآمد سرانه در میان تمام کشورهای جهان است. نزدیک به 75 درصد از جمعیت سنگاپور 'بازدید کنندگان چینی است، با سرخپوستان، اورآسیاییها و مالزی شامل 25 درصد دیگر. با توجه به سنگاپور 'ها صعود سریع به رفاه اقتصادی، آن است که در حال حاضر به عنوان یک "قدرت متوسط ​​" کشور برگزاری نمایشگاه نفوذ قابل توجهی در امور جهانی شناخته شده است.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

کارت دانشجویی

قیمت و ارز

SGD 90

هزینه پردازش 30 دلار سنگاپور برای هر درخواست ارسال شده به اداره مهاجرت و نقاط بازرسی سنگاپور (ICA) مورد نیاز است. هزینه بدون در نظر گرفتن نتیجه درخواست یا در صورتی که درخواست پس از ارسال پس گرفته شود، قابل استرداد نیست.

زمانی که متقاضی موفق مراحل رسمی صدور گذرنامه دانشجویی در ICA را تکمیل کند، هزینه 60 دلار سنگاپور قابل پرداخت است.

هزینه ها به کشور بستگی دارد و ممکن است تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

همه دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل در سنگاپور باید پاس دانشجویی داشته باشند. برای دریافت پاس دانشجویی سنگاپور، ابتدا باید برای یک برنامه تمام وقت در موسسه آموزش عالی (IHL) در سنگاپور پذیرش دریافت کنید.

شما فقط در صورتی واجد شرایط دریافت پاس دانشجویی هستید که در یک برنامه تمام وقت پذیرفته شده باشید. اگر می خواهید در دوره های پاره وقت یا کلاس های عصرانه شرکت کنید، واجد شرایط پذیرش دانشجو نخواهید بود.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سیستم درخواست و ثبت نام آنلاین گذرنامه دانشجویی (SOLAR).

برای درخواست پاس دانشجویی، باید درخواست خود را در سیستم رسمی ثبت نام - سامانه درخواست و ثبت نام آنلاین دانشجویی (SOLAR) ارسال کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

قبل از ارسال درخواست برای پاس دانشجویی از طریق SOLAR، موسسه ای که در آن پذیرش به شما پیشنهاد شده است باید از طریق سیستم ثبت نام شما را ثبت کند. هنگامی که موسسه شما را در SOLAR ثبت کرد، باید eForm 16 را ارسال کنید. قبل از ورود به حساب SOLAR خود باید جزئیات زیر را داشته باشید:

 • یک اعلان ثبت نام از SOLAR با نام کاربری و رمز ورود شما که توسط IHL ارائه شده است
 • مدارک سفر و مشخصات گذرنامه از جمله شماره پاسپورت و اعتبار آن
 • آدرس ایمیل شخصی شما
 • یک عکس رنگی اخیر به اندازه پاسپورت

پس از ارسال eForm 16، باید یک نسخه پرینت از فرم را برای ارسال به واحد دانشجویی - اداره مهاجرت و نقاط بازرسی (ICA) تهیه کنید. این یکی از تشریفات مهمی است که باید برای صدور پاس دانشجویی سنگاپور انجام شود.

شما باید به اداره مهاجرت اطمینان دهید که همیشه با یک کارت دانشجویی معتبر در سنگاپور باقی خواهید ماند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی سنگاپور:

 • پاسپورت معتبر شما شما باید یک کپی از صفحات خاصی از گذرنامه را ارسال کنید
 • شما باید کارت خروج/ورودی را که در هنگام ورود به سنگاپور داده شده است همراه داشته باشید. اگر در سنگاپور با سایر گذرنامه های طولانی مدت اقامت داشته اید، باید آن پاس را نیز همراه داشته باشید.
 • یک عکس رنگی اخیر به اندازه پاسپورت (گرفته شده در پس زمینه سفید)؛
 • پرینت eForm 16 ارسال شده از طریق SOLAR (به طور مناسب توسط متقاضی امضا شده است).
 • اگر مدارک شما به زبان مادری است، باید ترجمه انگلیسی رسمی اسناد را دریافت کنید.
 • یک کپی از تصویب نامه اصولی؛ و
 • گزارش پزشکی در قالب تجویز شده (موجود در وب سایت ICA).

هنگامی که درخواست را ارسال می کنید، مطمئن شوید که گزارش های آزمایشگاهی بیش از سه ماه از تاریخ صدور نباشد. در صورت عدم انجام الزامات پزشکی، پاس دانشجویی به شما تعلق نمی گیرد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

به طور کلی، پردازش ویزای دانشجویی سنگاپور حدود چهار هفته طول می کشد. با این حال، اگر اداره مهاجرت از شما مدارک یا اطلاعات بیشتری را بخواهد، ممکن است برخی از درخواست ها بیشتر طول بکشد. در چنین شرایطی از طریق سامانه خورشیدی به شما اطلاع داده می شود.

شما باید حداقل یک ماه قبل از شروع دوره خود و نه بیشتر از دو ماه، درخواست های جدید برای پاس دانشجویی ارسال کنید.

زمان رسیدگی به طور کلی برای مواردی که نیاز به مصاحبه است بین 2 تا 4 ماه است.

زمان پردازش

4 Weeks

فرصتهای کاری

دانشجویان خارجی که در طول تحصیل بیش از 16 ساعت در هفته کار نمی کنند، از درخواست مجوز کار معاف هستند. با این حال، توصیه می شود فرصت های کاری اعطا شده توسط موسسه خود را بررسی کنید.

اگر دانشجویان بین المللی می خواهند در طول تعطیلات خود در سنگاپور کار کنند، نیازی به درخواست مجوز کار ندارند.

اجازه کار ممکن است به موسسه ای که در آن تحصیل می کنید نیز بستگی داشته باشد.

شما می توانید لیستی از موسسات تایید شده را در اینجا بیابید: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر یک دوره تمام وقت را در یک موسسه آموزشی معتبر دنبال نکنید، اگر مدارک تحصیلی کافی ندارید، اگر فرم های شما به درستی پر نشده باشد یا اگر مدارک پشتیبان درست نباشد، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.