Keystone logo
سویس

مطالعه MBA که در سویس 2024

تحصیل در سویس

دانش آموزانی که مایل به ثبت نام در مطالعات کسب و کار در سوئیس می تواند این کار را انجام از طریق کشور 'ها برنامه های MBA. طیف گسترده ای از گزینه های وجود دارد، از جمله برنامه های مدیریت، بازاریابی، منابع انسانی، بانکداری، و خیلی بیشتر. اکثر دانش آموزان مشغول به تحصیل در سوئیس با ثبت نام به عنوان مقطع کارشناسی آغاز خواهد شد. بیشتر خواهد کارشناسی 'درجه سطح به عنوان اولین گام در روند به دست آوردن. از آنجا، بسیاری از افراد وارد نیروی کار، کار در برنامه های کارآموزی. با این حال، در حال رشد تقاضا و علاقه به دنبال آموزش پیشرفته وجود دارد. این جایی است که برنامه های MBA با ارزش تبدیل شده است. چه کاری می توانید از مطالعات بازرگانی انتظار می رود در سوئیس به عنوان یک دانشجوی بین المللی؟ دانشجویان بین المللی اغلب در دانشگاه در سوئیس استقبال کردند. به خاطر داشته باشید که بیشتر مدارس در اینجا ارائه مطالعات کسب و کار، استثنا برای مدارس فنی و حرفه ای با تمرکز بسیار خاص است.دانش آموزانی که در یک برنامه MBA ثبت نام بین دو تا چهار سال صرف خواهد به دست آوردن آموزش و پرورش خود را، بسته به اگر آنها تمام وقت و یا بخشی بروید. هزینه برای این برنامه ها تمایل به متفاوت است، اما آن را نیز گران تر از بسیاری از دانشگاه های دیگر از کالیبر همان سراسر اروپا است. برای ثبت نام در این برنامه ها، دانش آموزان نیاز به برای اولین بار به یکی از بسیاری از برنامه ها و دانشگاه های موجود، از جمله گزینه هایی مانند دانشگاه برن علوم کاربردی، دانشگاه اروپا، و دانشگاه بازل اعمال می شود. هنگامی که فرد تایید شده است به حضور در مدرسه، او می تواند تقاضا برای ویزا. دانشجویان بین المللی چه می توانید انتظار پس از فارغ التحصیلی؟ فارغ التحصیلی از برنامه های مطالعات کسب و کار در سوئیس، دانش آموزان برتر می تواند در یافتن شغل مرتبط با کسب و کار در کشور به حساب . این ممکن است شامل کار در محیط های کسب و کار سنتی، و همچنین در مواضع دولت در بخش مالی.مسابقه برای این مشاغل می تواند قابل توجه، هر چند، و آن را کمی سخت تر برای دانش آموزان برای یافتن کار در زمینه مورد نظر آنها.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  1030
 • اشتراک ابزارها

  81
 • اشتراک اینترنتی

  52
 • حمل و نقل محلی

  84

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  16
 • بلیط سینما

  21
 • یک پیمانه آبجو محلی

  7

درباره سویس

سوئیس یک کشور متنوع با مقدار زیادی از فرصت ها برای دانشجویان بین المللی است. این کشور، واقع در منطقه غربی و مرکزی اروپا، در نزدیکی ایتالیا، فرانسه، اتریش و آلمان است. با جمعیت بیش از 8 میلیون نفر، این کشور به دلایل بسیاری، از جمله فرهنگ منحصر به فرد آن و آزاد شیوه زندگی زندگی مهم است. این شهر همچنین دارای بالاترین ثروت اسمی در هر فرد بزرگسال در جهان، و آن را یکی از کشورهای گران قیمت ترین در جهان برای زندگی در، و همچنین یکی از مکان های ثروتمند ترین. برای کسانی که به دانش آموزان که می خواهند به یک بخش از کشور 'کسب و کار باور نکردنی و رشد اقتصادی، ثبت نام در برنامه MBA ممکن است در مرحله اول ایده آل.

نیازمندی‌های ویزا

 1. ویزای C – برای دوره های کوتاه مدت (مدارس تابستانی، آموزشگاه های زبان) که حداکثر تا سه ماه طول می کشد.
 2. ویزای D – برای دوره هایی که بیش از سه ماه طول می کشد.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای C؛ ویزای D

قیمت و ارز

EUR 0

برای ویزای دانشجویی، درخواست رایگان است. با این حال، ممکن است برخی استثناها وجود داشته باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگرچه سوئیس عضو اتحادیه اروپا نیست، اما به شهروندان اتحادیه اروپا اجازه می دهد در دانشگاه در این کشور تحصیل کنند. دانش آموزانی که تابعیت اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا را ندارند باید با سفارت یا کنسولگری سوئیس در کشور خود تماس بگیرند تا قبل از ورود به کشور برای ویزا درخواست دهند.

برای دوره های حداکثر سه ماهه - دوره های تابستانی، آموزشگاه های زبان - ممکن است به ویزای کوتاه مدت شینگن C نیاز داشته باشید. برای دوره های طولانی تر از سه ماه، ممکن است به ویزای بلند مدت ملی D نیاز داشته باشید.

شما نمی توانید با ویزای توریستی سه ماهه به سوئیس بیایید و پس از ورود به سوئیس آن را به اجازه اقامت دانشجویی تغییر دهید. بنابراین، حتی اگر از نیاز به ویزای ورود معاف هستید، مانند اتباع استرالیا، کانادا، نیوزلند، ژاپن، مالزی یا سنگاپور، اگر قصد دارید بیشتر از آن بمانید، همچنان باید قبل از ورود برای اقامت درخواست دهید. 90 روز.

همه دانشجویان بین المللی، از جمله شهروندان اتحادیه اروپا/EFTA، باید ظرف 14 روز پس از ورود خود به سوئیس، برای اجازه اقامت در دفتر ثبت نام مقیم درخواست دهند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری سوئیس

شما باید از طریق سفارت یا کنسولگری سوئیس در کشور خود برای ویزا اقدام کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

هنگامی که تاییدیه پذیرش توسط یک دانشگاه یا مدرسه خصوصی سوئیس را دریافت کردید، باید با سفارت سوئیس در کشور خود برای کسب اطلاعات در مورد تشریفات ورود به سوئیس تماس بگیرید. شما باید مدارکی را نشان دهید که از تمکن مالی کافی برای حمایت از خود در طول تحصیل برخوردار هستید.

شما باید یک فرم درخواست را تکمیل کنید و مدارک پشتیبانی را به زبان های فرانسوی، آلمانی یا انگلیسی ارسال کنید، بنابراین ممکن است نیاز به ترجمه اسناد خود داشته باشید.

برای ویزای کوتاه مدت شینگن C، مدارک شامل موارد زیر است:

 • پاسپورت/شناسه مسافرتی معتبر؛
 • اثبات منابع مالی کافی برای پوشش هزینه های شما در زمانی که در سوئیس هستید.
 • بیمه خدمات درمانی/حادثه؛
 • تایید دوره های رزرو شده از جمله هزینه های پرداختی؛

اگر زیر 18 سال دارید، گواهی تولد و مجوز سفر در صورت ورود به سوئیس به تنهایی، یا کپی ویزای والدین در صورت همراهی آنها.

برای ویزای بلند مدت D، مدارک شامل موارد زیر است:

 • پاسپورت/شناسه مسافرتی معتبر؛
 • مدرکی دال بر منابع مالی کافی برای پوشش هزینه‌های شما در زمانی که در سوئیس هستید، چه خودتان یا یک حامی مالی، مانند کپی صورت‌حساب‌های بانکی یا نامه‌ای از بانک؛
 • گواهی بیمه مراقبت های بهداشتی که شامل پوشش حوادث می شود.
 • انگیزه نامه که توضیح می دهد چرا می خواهید برای تحصیل به سوئیس بیایید و چگونه این کار برای حرفه شما مفید است.
 • تایید ثبت نام در یک موسسه آموزشی معتبر سوئیس؛
 • تایید هزینه های دوره پرداخت شده؛
 • رزومه شما؛
 • کپی گواهینامه ها و مدارک تحصیلی قبلی؛
 • نامه امضا شده ای که تأیید می کند در پایان دوره سوئیس را ترک خواهید کرد.

همچنین ممکن است از شما خواسته شود که در یک آزمون زبان شرکت کنید تا مطمئن شوید که می توانید دروس را دنبال کنید.

اگر می خواهید تحصیلات تکمیلی را انجام دهید، باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد در دوره فوق لیسانس پذیرفته شده اید و شرایط مناسب، تمکن مالی کافی و جایی برای زندگی دارید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

شما باید به محض دریافت نامه پذیرش از موسسه آموزشی سوئیس، وقت سفارت یا کنسولگری سوئیس در منطقه خود را تعیین کنید. شما باید 6 ماه قبل از شروع تحصیل، اما حداکثر ده هفته قبل از خروج، وقت مصاحبه ویزا را تعیین کنید.

زمان رسیدگی به درخواست های ویزای اقامت کوتاه 10-15 روز است. و هشت تا ده هفته برای ویزاهای طولانی مدت.

طول ویزای دانشجویی بستگی به طول دوره شما دارد. اجازه اقامت یک ساله داده می شود و قابل تمدید است.

زمان پردازش

10 Weeks

فرصتهای کاری

ممکن است تا 15 ساعت در هفته به صورت پاره وقت و در طول تعطیلات تمام وقت کار پاره وقت داشته باشید، اما تنها پس از شش ماه زندگی در سوئیس.

اگر قبلاً مدرک کارشناسی ارشد از یک دانشگاه خارجی گرفته‌اید و در سوئیس هستید و برای دانشگاه یا مؤسسه سوئیس خود کار می‌کنید، لازم نیست شش ماه صبر کنید، اما می‌توانید بلافاصله کار را شروع کنید. کارفرمای شما باید برای شما مجوز کار بگیرد. شما باید وضعیت دانشجویی تمام وقت خود را حفظ کنید و نشان دهید که به پیشرفت در تحصیل ادامه می دهید.

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان خارجی می توانند به مدت شش ماه در سوئیس بمانند تا به دنبال کار باشند.

ساعت در هفته

15

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.