Keystone logo
عمان

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در عمان 2023

تعداد مؤسسات: 25
  • Muscat, عمان

  Muscat University که در قلب مسقط واقع شده است، در سال 2016 با ماموریت تغییر افراد و جوامع از طریق آموزش و یادگیری مبتنی بر تحقیق و پژوهش که هم دقیق و هم مرتبط است، تأسیس شد. ما با ارائه یک محیط یادگیری مساعد در فرهنگ فراگیر شهروندی جهانی به موفقیت دست خواهیم یافت.

  • Seeb, عمان

  دانشگاه سلطان قابوس تحقق وعده ای است که اعلیحضرت سلطان قابوس بن سعید در دهمین سالگرد روز ملی عمان در سال 1980 اعلام کردند. ساخت و ساز در سال 1982 آغاز شد و اولین دانشجویان دانشگاه سلطان قابوس در سال 1986 ثبت نام کردند. مطابق با دستورات سلطنتی اعلیحضرت، دانشگاه با پنج کالج شروع به کار کرد. یعنی پزشکی، مهندسی، کشاورزی، آموزش و علوم. علاوه بر این، دانشکده هنر در سال 1987 و پس از دانشکده بازرگانی و اقتصاد که در سال 1993 توسعه یافت، تأسیس شد. دانشکده حقوق در سال 1385 به دانشگاه پیوست و سرانجام دانشکده پرستاری در سال 1387 تأسیس شد.

  • Muscat, عمان

  ????? ??????? ?????? ?????? (GUtech) ?? ????? ?? ??? 2003 ????? ????? ????? ?? ?????? ??????? ??? ????? ?? ??????? ?? ????? ???? ?? ???? ?? ??????. ??? ??? ????? ???? ????? ????? ?? ????? ????? Qabos ??? ?? ???? ????? ????? ???? ?? ???? ???? ?????? ?????? ????? ????? ????? ??? ???.

  • Muscat, عمان

  تاریخ دانشگاه فناوری آلمانی (GUtech) می تواند به سال 2003 رسیده باشد، زمانی که عامیان خیابانی قصد ایجاد یک دانشگاه با کیفیت عالی در عمان را داشتند. این چشم انداز توسط الهام گرفتن از احکام سلطان Qabos خود را برای ارائه آموزش عالی در عمان توسط سرمایه گذاران خصوصی الهام گرفته شده است.

  • Sharjah, امارات متحده عربی
  • Oman Online, عمان
  • + 7 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Al Jazirah Al Hamra, امارات متحده عربی
  • Dubai, امارات متحده عربی
  • + 8 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Muscat, عمان

  - موسسه ملی مهمان نوازی - ارائه دهنده اصلی آموزش حرفه ای با کیفیت برای مهمان نوازی ، پذیرایی و صنایع مسافرتی در منطقه خلیج فارس است. واقع در مسقط ، عمان ، با هدف روشن ارائه آموزش جامع و حرفه ای ممکن فعالیت می کند.

  • Seeb, عمان

  دانشکده مهندسی ، که قبلاً به عنوان Caledonian College Of Engineering شناخته می شد ، در سال 1996 تأسیس شد. اولین کالج خصوصی مهندسی در سلطنت عمان. این برنامه برنامه های کارشناسی (UG) و کارشناسی ارشد را در مهندسی مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه می دهد و برنامه های UG توسط IET (UK) و CIOB (UK) معتبر هستند. این موسسه توسط OAAA (عمان) معتبر شناخته شده است

  • Muscat, عمان

  MGi - م Modern Gulf Institute - برنامه های آموزشی و کارگاهی ، توسعه حرفه ای ، مدیریت و مهارت های نرم و همچنین دوره هایی با هدف کمک به دانش آموزان در بهبود زبان انگلیسی ، IELTS و مهارت های رایانه ای برای توسعه شخصی و حرفه ای ارائه می دهد. ما راه حل های مشاوره و مربیگری اجرایی را ارائه می دهیم.

  • Sohar, عمان

  دانشکده علوم کاربردی - سوهار یکی از شش دانشکده تحت وزارت آموزش عالی است که در سال 1990 تاسیس شد و در شهر سوهار در استان آلباتینای شمالی واقع شده است. چشم انداز کالج ها در ایفای نقشی حیاتی در ارائه عمان به جهانیان به عنوان یک کشور در حال توسعه نهفته در انعکاس کمک به حوزه علوم کاربردی و در توسعه جامعه دانش است که موازین فرهنگی عمان را تأیید می کند.

  • Muscat, عمان

  Scientific College of Design یک موسسه خصوصی و هنری برای آموزش عالی است که در مسقط ، سلطان نشین عمان واقع شده است. این دانشکده با حکم وزیر تأسیس و توسط وزارت تحصیلات عالی تنظیم می شود ، در اکتبر 2004 رسماً برنامه ها و خدمات دانشگاهی خود را تحریک کرد. این کالج توسط یک هیئت امنای اداره می شود ، که توسط اداره کل دانشگاه ها و کالج های خصوصی هدایت می شود.

  • Al Azaiba South, عمان

  انستیتوی مدیریت و فناوری Pioneer ، پیشروترین آموزش GCC در مسقط ، عمان است. ما طیف وسیعی از برنامه های آموزشی را در زمینه های فناوری اطلاعات ، فناوری پایگاه داده ، مدیریت پروژه ، مهارت های نرم و موارد دیگر ارائه می دهیم. این برنامه توسط تیمی از متخصصان فوق العاده با استعداد که بیش از 30 سال تجربه فناوری اطلاعات و آموزش شرکت دارند ، مدیریت می شود.

  • Birkat Al Mouz, عمان

  University Of Nizwa (UoN) در سال 2004 در سلطان نشین عمان تاسیس شد و به عنوان هیئت علمی دانشگاه غیرانتفاعی خصوصی اداره می شود. این شهر در 140 کیلومتری پایتخت ملی مسقط در منطقه داخلی الدخلیه در نزدیکی پایتخت تاریخی سابق نزوا واقع شده است. این دانشگاه به دنبال فراهم آوردن یک محیط یادگیری مترقی و ایمن است که به سنت ها و ارزش های سلطنت احترام بگذارد.

  • Sohar Port, عمان

  International Maritime College عمان (IMCO) یک کالج منحصر به فرد در عمان ، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و فراتر از آن است. IMCO در 24 آوریل 2005 تأسیس شد و متعلق به دولت عمان (ASYAD) است.

  • Salalah, عمان

  کالج فناوری Salalah یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش فناوری در سلطنت عمان است. این مکان در سالاله ، باغ شهر عمان واقع شده است. سلاله همچنین به عنوان "پایتخت عطر عربستان" شناخته می شود. این شهر در قسمت جنوبی عمان در حدود 1000 کیلومتری مسقط ، پایتخت واقع شده است. ساکنان بسیار صمیمی ، سخاوتمندانه و مهمان نوازی هستند. جامعه حتی هنگام مدرن شدن ، فرهنگ و ارزشهای عزیز خود را حفظ کرده است.