Keystone logo
قرقیزستان

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در قرقیزستان 2024

تعداد مؤسسات: 9
  • Bishkek, قرقیزستان

  دانشگاه بین المللی ALA-TOO از پنج بلوک تشکیل شده است که دارای کلاس ها و آزمایشگاه های مجهز به اینترنت و تخته های سفید تعاملی مدرن است. چهار دانشکده ، سه انستیتو و 16 بخش در AIU وجود دارد. زبان اصلی آموزش انگلیسی است. روسی ، قرقیزی و ترکی زبانهای کمکی است.

  • Jalal-Abad, قرقیزستان

  دانشگاه دولتی جلال آباد یک موسسه عمومی است که برای ارائه آموزش عالی در زمینه های زیر طراحی شده است: الکترونیک ، انرژی ؛ ساخت و ساز؛ تحصیلات؛ مجتمع کشت و صنعت این دانشگاه از ارتقا of آرمانهای با فضیلت و مفهوم تحصیلات كل فرد با احترام فراوان برخوردار است.

  • Bishkek, قرقیزستان

  Kyrgyz National University به نام Jusup Balasagyn (KNU) ، یک موسسه آموزش عالی دولتی در قرقیزستان است. این قدیمی ترین و بزرگترین م Educationسسه آموزش عالی جمهوری قرقیزستان است. محوطه اصلی دانشگاه در بیشکک - پایتخت قرقیزستان - واقع شده است.

  • Bishkek, قرقیزستان

  Kyrgyz National Agrarian University ، به نام KISkriabin یک موسسه آموزش عالی دولتی در قرقیزستان است. پردیس اصلی در قلب پایتخت قرقیزستان - بیشکک واقع شده است. Kyrgyz National Agrarian University که به نام KISkriabin نامگذاری شده است با اطمینان در بین 20 دانشگاه برتر قرقیزستان جای می گیرد.

  • Bishkek, قرقیزستان

  دانشگاه ماناس قرقیزستان ترکیه از زمان تاسیس خود ، انجام مطالعات آموزشی واجد شرایط در میان جمهوری های ترک را از جمله وظایف اصلی خود دانسته است. هدف دانشگاه ما این است که به جوانان ترک مجهز به یک سیستم آموزشی مدرن و معاصر با درک مشترک ، برای پرورش افراد آگاه ، خودکفا و مسئولیت پذیر کمک کند.

  • Bishkek, قرقیزستان

  Kyrgyz State Technical University ، به نام I. Razzakov ( KSTU ) ، گل سرسبد آموزش مهندسی قرقیزستان است. این دانشگاه متخصصان بسیار واجد شرایط در زمینه های مختلف را برای جمهوری ما ، در خارج و خارج از کشور آماده می کند.

  • Bishkek, قرقیزستان

  Kyrgyz Economic University ، به نام M. Ryskulbekov ، تنها م educationalسسه آموزشی در کشور ما است که از FTSST (دانشکده فنی تجارت شوروی Frunze) به دانشگاه تبدیل شده است. دانشگاه ما یکی از رهبران سیستم مدرن سازی آموزش عالی جمهوری قرقیزستان است.

  • Bishkek, قرقیزستان

  University Of Central Asia ( UCA ) یک دانشگاه سکولار خصوصی و غیرانتفاعی است. ماموریت University Of Central Asia ارتقا to توسعه اجتماعی و اقتصادی آسیای میانه است.

  • Bishkek, قرقیزستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...