Keystone logo
لهستان

مطالعه MBA که در لهستان 2023

تحصیل در لهستان

چه نوع از مطالعات بازرگانی در لهستان در دسترس هستند؟ لهستان ارائه می دهد انواع دوره های مطالعات کسب و کار، از جمله کسانی که در کارشناسی و یا سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد-درجه برنامه. برنامه های کارشناسی ارشد رایج ترین MBA و MBA اجرایی دوره از مطالعه هستند. سیستم آموزشی در اینجا در نظر گرفته شده با کیفیت بالا و اغلب در سراسر اروپا و در فرهنگ غرب شناخته شده است. برخی از این برنامه ها به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، نه تنها لهستانی. این فراهم دانشجویان بین المللی توانایی برای ثبت نام در یکی از دانشگاه های بدون نیاز به دانستن زبان. گزینه برای مدارک تحصیلی MBA در لهستان برای دانشجویان بین المللی چیست؟ دلایل بسیاری برای ثبت نام در مدارس کسب و کار لهستانی وجود دارد. اول، بسیاری از مدارس با کیفیت بالا برای انتخاب وجود دارد. اکثر برنامه های در اینجا دو سال در سطح کارشناسی ارشد می باشد. برخی از برنامه های دیگر، و سریع گام، برنامه های یک سال نیز در دسترس هستند.دانشجویان بین المللی می توانند از طیف گسترده ای از تخصص های مطالعه کسب و کار را انتخاب کنید. این شامل برنامه هایی مانند کسانی که در فن آوری کسب و کار، تبلیغات و بازاریابی، کسب و کار بین المللی / جهانی، و منابع انسانی تمرکز می کنند. چقدر هزینه برای ثبت نام در مطالعات بازرگانی در لهستان؟ به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما را بیشتر خواهد پرداخت برای به دست آوردن خود را آموزش و پرورش در لهستان از اگر شما یک شهروند بودند، از جمله در مدارس دولتی و خصوصی وجود دارد. با این حال، آموزش و پرورش در لهستان گرایش به مقرون به صرفه تر از دیگر کشورهای اروپایی، آمریکا، و کانادا است. مدرسه و طول تاثیر مطالعه این هزینه ها معمولا بیشتر. گزینه چه هستند پس از فارغ التحصیلی؟ پس از فارغ التحصیلی از یک برنامه کارشناسی ارشد، افراد پس از آن قادر به در موقعیت خود را در هر یک از کسب و کار در کشور را. این می تواند کمک به افراد برای به دست آوردن موقعیت های سطح مدیریت.فرصت های سراسر کشور وجود دارد به عنوان اقتصاد خود را همچنان به بهبود بخشد. دانش آموزان به خوبی مطالعه همیشه در مناطق مذاکره استراتژیک و اقتصاد جهانی مورد نیاز است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  292
 • اشتراک ابزارها

  63
 • اشتراک اینترنتی

  12
 • حمل و نقل محلی

  21

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  5
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره لهستان

جمهوری لهستان یک کشور در نزدیکی جمهوری چک و آلمان واقع در مرکز اروپا است. کشور به 38.5 میلیون نفر است و آن را یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. هنگامی که یک کشور کمونیستی، منطقه دارای سابقه ای طولانی و فرهنگ منحصر به فرد. از میراث خود را بر اساس مسیحیت به بهبود اقتصاد خود و شیوه زندگی مدرن، لهستان دارای مقدار زیادی برای ارائه هر دانش آموز، از جمله مطالعات بین المللی است. برای کسانی که مایل به دنبال یک درجه مطالعات کسب و کار در اینجا، آن است که اغلب ممکن است برای انجام این کار با چند راهنمایی.

Visa Requirements

 • C type visa – a short-term Schengen visa.
 • D type visa – a long-term national visa issued for up to one year.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

C type visa; D type visa

قیمت و ارز

USD 160

The application fee for a student visa to Poland is around $160. The fees are subject to change.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

Students from European Union countries do not need a visa to study in Poland. However, when you have arrived in Poland, you do need to apply for a temporary study visa at the local Voivod’s office.

Students from outside the European Union typically need to apply for a student visa before entering Poland. There are, however, a number of countries that are free of this requirement. You can check if your country is on the list here: http://www.msz.gov.pl

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

Polish embassy or consulate

You should apply for a student visa at the Polish embassy or consulate in your current country of residence.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

Once you get admission to your selected university they will send you proper documents that you will use to get your student visa. You should apply for a student visa at your nearest Polish embassy or consulate. These are the documents you may typically be asked to provide:

 • A signed and complete filled Visa Application of Poland for students.
 • Passport that must be valid for at least three months after you plan to leave Poland.
 • Photocopy of National ID card.
 • Official letter from the university or college in Poland where you plan to study.
 • A brief CV or resume.
 • All your previous certificates and diplomas.
 • Proof that you have proficiency in the language in which you wish to study.
 • Proof that you are financially strong enough to bear your educational and living expenses in Poland.
 • Health insurance certificate that is accepted in Europe.
 • Two passport-sized photos.
 • Pay the Visa Application Fee
 • Proof of Accommodation in Poland.

All students have to legalize their stay in Poland by applying for a temporary residence permit. This has to be done a short time after arrival in Poland. Universities will help you with the application procedures. A temporary residence permit entitles you to stay and work in Poland.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

It can typically take around 15 days to process your student visa application. However, the processing times vary depending on the country and the type of visa you are applying for. Make sure to apply as soon as possible.

The length of the student visa depends on the length of your course.

زمان پردازش

15 Days

فرصتهای کاری

International students have the right to work while studying in Poland as long as they are enrolled in an educational Institution. 20 hours of work are permitted during studies, as well as 3 months of full-time work during holidays. Full time work is permitted for Residence Card holders.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

Your visa application may be rejected if you are not able to show proof of the required funds, or if you provide incorrect or incomplete documents.