Keystone logo
لهستان

مطالعه MBA که در لهستان 2024

تحصیل در لهستان

چه نوع از مطالعات بازرگانی در لهستان در دسترس هستند؟ لهستان ارائه می دهد انواع دوره های مطالعات کسب و کار، از جمله کسانی که در کارشناسی و یا سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد-درجه برنامه. برنامه های کارشناسی ارشد رایج ترین MBA و MBA اجرایی دوره از مطالعه هستند. سیستم آموزشی در اینجا در نظر گرفته شده با کیفیت بالا و اغلب در سراسر اروپا و در فرهنگ غرب شناخته شده است. برخی از این برنامه ها به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس، نه تنها لهستانی. این فراهم دانشجویان بین المللی توانایی برای ثبت نام در یکی از دانشگاه های بدون نیاز به دانستن زبان. گزینه برای مدارک تحصیلی MBA در لهستان برای دانشجویان بین المللی چیست؟ دلایل بسیاری برای ثبت نام در مدارس کسب و کار لهستانی وجود دارد. اول، بسیاری از مدارس با کیفیت بالا برای انتخاب وجود دارد. اکثر برنامه های در اینجا دو سال در سطح کارشناسی ارشد می باشد. برخی از برنامه های دیگر، و سریع گام، برنامه های یک سال نیز در دسترس هستند.دانشجویان بین المللی می توانند از طیف گسترده ای از تخصص های مطالعه کسب و کار را انتخاب کنید. این شامل برنامه هایی مانند کسانی که در فن آوری کسب و کار، تبلیغات و بازاریابی، کسب و کار بین المللی / جهانی، و منابع انسانی تمرکز می کنند. چقدر هزینه برای ثبت نام در مطالعات بازرگانی در لهستان؟ به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما را بیشتر خواهد پرداخت برای به دست آوردن خود را آموزش و پرورش در لهستان از اگر شما یک شهروند بودند، از جمله در مدارس دولتی و خصوصی وجود دارد. با این حال، آموزش و پرورش در لهستان گرایش به مقرون به صرفه تر از دیگر کشورهای اروپایی، آمریکا، و کانادا است. مدرسه و طول تاثیر مطالعه این هزینه ها معمولا بیشتر. گزینه چه هستند پس از فارغ التحصیلی؟ پس از فارغ التحصیلی از یک برنامه کارشناسی ارشد، افراد پس از آن قادر به در موقعیت خود را در هر یک از کسب و کار در کشور را. این می تواند کمک به افراد برای به دست آوردن موقعیت های سطح مدیریت.فرصت های سراسر کشور وجود دارد به عنوان اقتصاد خود را همچنان به بهبود بخشد. دانش آموزان به خوبی مطالعه همیشه در مناطق مذاکره استراتژیک و اقتصاد جهانی مورد نیاز است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  363
 • اشتراک ابزارها

  79
 • اشتراک اینترنتی

  13
 • حمل و نقل محلی

  27

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  6
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره لهستان

جمهوری لهستان یک کشور در نزدیکی جمهوری چک و آلمان واقع در مرکز اروپا است. کشور به 38.5 میلیون نفر است و آن را یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. هنگامی که یک کشور کمونیستی، منطقه دارای سابقه ای طولانی و فرهنگ منحصر به فرد. از میراث خود را بر اساس مسیحیت به بهبود اقتصاد خود و شیوه زندگی مدرن، لهستان دارای مقدار زیادی برای ارائه هر دانش آموز، از جمله مطالعات بین المللی است. برای کسانی که مایل به دنبال یک درجه مطالعات کسب و کار در اینجا، آن است که اغلب ممکن است برای انجام این کار با چند راهنمایی.

نیازمندی‌های ویزا

 • ویزای نوع C – ویزای شینگن کوتاه مدت.
 • ویزای نوع D - ویزای ملی بلند مدت که حداکثر تا یک سال صادر می شود.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای نوع C؛ ویزای نوع D

قیمت و ارز

USD 160

هزینه درخواست ویزای دانشجویی لهستان حدود 160 دلار است. هزینه ها ممکن است تغییر کند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا برای تحصیل در لهستان نیازی به ویزا ندارند. با این حال، هنگامی که به لهستان رسیدید، باید برای ویزای تحصیلی موقت در دفتر محلی Voivod درخواست دهید.

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا معمولاً قبل از ورود به لهستان باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. با این حال، تعدادی از کشورها وجود دارند که از این الزام آزاد هستند. در اینجا می توانید بررسی کنید که آیا کشور شما در لیست است: http://www.msz.gov.pl

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری لهستان

شما باید برای ویزای دانشجویی در سفارت یا کنسولگری لهستان در کشور فعلی اقامت خود اقدام کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

پس از پذیرش در دانشگاه انتخابی خود، مدارک مناسبی را برای شما ارسال می کنند که از آنها برای دریافت ویزای دانشجویی خود استفاده خواهید کرد. برای ویزای دانشجویی باید در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری لهستان اقدام کنید. اینها اسنادی هستند که معمولاً ممکن است از شما خواسته شود ارائه دهید:

 • درخواست ویزای لهستان با امضا و پر شده برای دانشجویان.
 • پاسپورتی که باید حداقل سه ماه پس از خروج از لهستان معتبر باشد.
 • فتوکپی کارت ملی.
 • نامه رسمی از دانشگاه یا کالج لهستان که قصد تحصیل در آن را دارید.
 • یک رزومه یا رزومه مختصر
 • تمام مدارک و مدارک قبلی شما.
 • مدرکی مبنی بر تسلط شما به زبانی که می خواهید در آن تحصیل کنید.
 • اثبات اینکه از نظر مالی به اندازه کافی قوی هستید که بتوانید هزینه های تحصیل و زندگی خود را در لهستان متقبل شوید.
 • گواهی بیمه درمانی که در اروپا پذیرفته شده است.
 • دو قطعه عکس در اندازه پاسپورت
 • هزینه درخواست ویزا را بپردازید
 • مدرک اقامت در لهستان.

همه دانشجویان باید اقامت خود در لهستان را با درخواست اجازه اقامت موقت قانونی کنند. این باید مدت کوتاهی پس از ورود به لهستان انجام شود. دانشگاه ها به شما در مراحل درخواست کمک خواهند کرد. اجازه اقامت موقت به شما اجازه اقامت و کار در لهستان را می دهد.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

پردازش درخواست ویزای دانشجویی شما معمولاً حدود 15 روز طول می کشد. با این حال، زمان پردازش بسته به کشور و نوع ویزای مورد نظر شما متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که در اسرع وقت اقدام کنید.

طول ویزای دانشجویی بستگی به طول دوره شما دارد.

زمان پردازش

15 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان بین المللی تا زمانی که در یک موسسه آموزشی ثبت نام کرده باشند، حق کار در حین تحصیل در لهستان را دارند. 20 ساعت کار در طول تحصیل و همچنین 3 ماه کار تمام وقت در تعطیلات مجاز است. کار تمام وقت برای دارندگان کارت اقامت مجاز است.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.