Keystone logo
مراکش

مطالعه MBA که در مراکش 2024

تحصیل در مراکش

مراکش چهارده دانشگاه های بزرگ دولتی، و همچنین به عنوان مدارس تخصصی و دانشگاه های بین المللی. درجه کسب و کار به طور معمول در یک دانشگاه دولتی و یا یک دانشگاه بین المللی گرفته شده است. موسسات خصوصی نیز در مراکش می باشد. یکی از دلایل دانش آموزان مراکش را انتخاب کنید چرا که از رشد فوق العاده ای در بخش آموزش و پرورش مدیریت کسب و کار است. قیمت از برنامه و این فرصت را به مطالعه در منطقه با تاریخ غنی و میراث فرهنگی هستند، همه به این رشد کمک. درجه کسب و کار در مقطع کارشناسی نیاز به چهار سال تحصیل تمام وقت و یک استاد 'درجه نیاز به دو سال تحصیل تمام وقت. سال تحصیلی در مراکش دارای دو ترم. ترم اجرا می شود از آگوست تا دسامبر، و ترم بهار اجرا می شود از ژانویه تا ماه مه. بسیاری از مدارس نیز ارائه ترم تابستانی کوتاه تر.تحصیل در مراکش ارائه می دهد به نفع تحصیل در یک کشور عربی است که یک پیشینه ثابت تولید حرفه ای کسب و کار عالی است. دانش آموزانی که با درجه کسب و کار از مراکش فارغ التحصیل خواهد شد آماده برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار در جهان عرب. درک عمیق تری از فرهنگ عرب و مردم این منطقه با فعالیت های کسب و کار در آینده کمک خواهد کرد. کسانی که کارشناسی ارشد کسب و کار در مراکش دنبال خواهد در موقعیت بهتری برای نقش رهبری و تبلیغات به دلیل آموزش و پرورش گسترده خود باشد. هزینه تحصیل در مراکش یکی از مزایای این منطقه است. اکثر دانش آموزان کمک درسی پیدا می شود نسبتا مقرون به صرفه. هزینه شهریه در دانشگاه های خصوصی بسته به دانشگاه و برنامه انتخاب متفاوت خواهد بود.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  171
 • اشتراک ابزارها

  12
 • اشتراک اینترنتی

  31
 • حمل و نقل محلی

  14

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  5
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره مراکش

مراکش یک کشور عربی واقع در منطقه مغرب از شمال آفریقا است. لذت بردن از آزادی است که در میان همسایگان خود مشترک نیست، آن را تا به مدت طولانی یک بازیکن بزرگ در تاریخ منطقه بوده است. امروز، سلطنت مشروطه تبدیل شدن به یک مقصد توریستی محبوب، جاذبه بیش از 10 میلیون نفر گردشگر در سال است. شهرستانها باستانی آن و زمین کوه زیبا جلب مردم به مراکش به تجربه کشور فرهنگ 'و زیبایی را برای خود. کازابلانکا، بزرگترین شهرستان آن، یکی از بزرگترین تساوی برای گردشگران، معروف در فیلم های هالیوود کلاسیک ساخته شده است. به عنوان مراکش همچنان به عنوان یک قدرت اقتصادی و سیاسی رشد، بسیاری از مردم در حال تبدیل شدن توجه خود را به سیستم دانشگاه خود را به عنوان یک فرصت برای مطالعه بین المللی است.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی

قیمت و ارز

هزینه ویزای تحصیلی مراکش بر اساس ملیت متقاضی متفاوت است.

برای شهروندان ایالات متحده، هزینه ها به شرح زیر است:

 • مدت اقامت 3 تا 90 روز (یک بار ورود): 23.85 دلار
 • مدت اقامت 3 تا 90 روز (دو ورودی): 35.80 دلار

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

بسیاری از ملیت ها می توانند تا 90 روز بدون ویزا وارد مراکش شوند.

اگر دوره تحصیلی شما بیش از 90 روز باشد، باید ویزای دانشجویی دریافت کنید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت مراکش / آنلاین

برای ویزای دانشجویی خود در نزدیکترین سفارت مراکش در کشور مقیم خود اقدام کنید. همچنین ممکن است بتوانید برنامه را به صورت آنلاین ارسال کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

پس از دریافت نامه پذیرش به یک موسسه معتبر در مراکش برای ویزا اقدام کنید.

معمولاً باید مدارک زیر را ارسال کنید:

 • فرم درخواست ویزا که به درستی پر و امضا شده است
 • اصل گذرنامه (با اعتبار بیش از 6 ماه در تاریخ ورود)
 • کپی اصل پاسپورت (صفحات 1-3)
 • دو قطعه عکس رنگی سایز پاسپورت با زمینه سفید
 • کپی نامه پذیرش یا ثبت نام کلاس صادر شده توسط مدرسه در مراکش
 • کپی بلیط هواپیما یا رزرو تایید شده
 • گواهی مبنی بر اینکه مبلغ مورد نیاز برای نگهداری را بر اساس طول دوره خود دارید.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان رسیدگی به درخواست بین 2 تا 15 روز کاری می باشد.

ویزای تحصیلی مراکش معمولاً برای یک دوره 3 ساله معتبر است.

زمان پردازش

15 Days

فرصتهای کاری

ساکنان خارجی نمی توانند در مشاغلی کار کنند که می تواند توسط یک شهروند مراکشی پر شود. دارندگان ویزای تحصیلی معمولاً اجازه کار در حین تحصیل در مراکش را ندارند. با سفارتتان چک کنید

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.

لطفاً توجه داشته باشید که قبل از صدور ویزا، همه متقاضیان ویزای دانشجویی باید پیوندهای اجتماعی و اقتصادی قوی با کشور محل اقامت خود نشان دهند تا پس از اقامت موقت تحصیلی در مراکش مجبور به بازگشت شوند.