Keystone logo
مکزیک

مطالعه MBA که در مکزیک 2024

تحصیل در مکزیک

به عنوان مکزیک همچنان به عنوان یک قدرت اقتصادی رشد، قرعه کشی از دانشگاه های بسیاری از آن نیز رشد خواهد کرد. یکی از مزایای تحصیل کسب و کار در مکزیک شهریه کم و با کیفیت بالا از آموزش و پرورش است. از مزایای دیگر مصرف MBA در مکزیک شانس برای تحصیل در اسپانیا است. اسپانیایی به عنوان یکی از زبان های پیشرو در جهان در حال رشد است، و به ویژه در نیمکره غربی. دانش آموزانی که می تواند مسلط به زبان اسپانیایی صحبت می کنند خواهد شد بسیار پس از عنوان این روند ادامه یابد به دنبال. برنامه های MBA در مکزیک را در محل یکی از دانشگاه ها، که در شهرستانها اصلی مکزیک 'واقع شده است. گزینه های مطالعه تمام وقت و پاره وقت در دسترس هستند، بنابراین دانش آموزانی که در حال حاضر در زمینه های حرفه ای می تواند به کار است که درست در حالی که تحصیل ادامه دهند. طیف وسیعی از برنامه کسب و کار متمرکز، از جمله بازاریابی، کسب و کار بین المللی، امور مالی و مدیریت پروژه، نیز موجود است به کسانی که به دنبال آموزش کسب و کار در سطح کارشناسی ارشد در مکزیک هستند.دانشگاه مکزیکی سال مدرسه خود را به ترم یا سه ماهه تقسیم می کنند. مدرسه شروع می شود در پایان ماه ژوئیه، و تقریبا در هر دانشگاه می شود سه هفته در کریسمس. تاریخ واقعی از ترم یا سه ماهه خواهد بسته به دانشگاه انتخاب شده است. پس از فارغ التحصیلی با MBA از دانشگاه مکزیکی معتبر، دانش آموزان خواهد شد آماده به مشاغل سطح بالا در کسب و کار. این مدیران و سرپرستان از تی وی نسل بعدی هستند، و برخی حتی ممکن است خود را در موقعیت های رقابت برای مالک یا مدیر عامل شرکت یک شرکت پیدا کنید. برای کسانی که به زبان اسپانیایی مسلط هستند، فرصت برای مطالعه کسب و کار در مکزیک کاملا عالی است.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  316
 • اشتراک ابزارها

  19
 • اشتراک اینترنتی

  27
 • حمل و نقل محلی

  19

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  7
 • بلیط سینما

  4
 • یک پیمانه آبجو محلی

  2

درباره مکزیک

مرز ایالات متحده به جنوب در تگزاس، مکزیک دوم پرجمعیت ترین کشور در امریکا لاتین و پرجمعیت ترین کشور صحبت می کند که اسپانیایی است. این یکی از جهان 'بزرگترین اقتصاد و تولید قوی از نقره و نفت است. توسط بسیاری به عنوان یک کشور تازه صنعتی و قدرت در حال ظهور در نظر گرفته شده، مکزیک زیادی را برای جهان مدرن است. علاوه بر قدرت اقتصادی آن، مکزیک برای تاریخ غنی خود شناخته شده است. این 32 یونسکو میراث جهانی یونسکو و دهم کشور با بیشترین بازدیدکننده در جهان است. امروز، مردم گله به مکزیک برای کشف ویرانه های باستانی و صرف زمان در خط ساحلی زیبا از این کشور آمریکای لاتین است. تند، غذا ومزه از کشور قرعه کشی دیگری برای بازدید کنندگان بین المللی است.

نیازمندی‌های ویزا

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی اقامت موقت (Residente Temporal Estudiante)

قیمت و ارز

USD 30

هزینه صدور ویزای تحصیلی بسته به ملیت متفاوت است. می تواند بین 17 تا 30 دلار آمریکا باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر شهروند یا مقیم دائم منطقه شنگن، انگلستان، ایالات متحده آمریکا، کانادا یا ژاپن هستید، یا اگر ویزای معتبری برای هر یک از این کشورها دارید، در صورتی که هدف از سفر شما باشد، نیازی به ویزای مکزیک ندارید. در حال تحصیل، و اگر مدت اقامت شما بیش از 180 روز نباشد.

دانشجویانی که از کشورهای دیگر هستند یا برای مدتی بیش از 180 روز به این کشور سفر خواهند کرد، باید برای ویزای تحصیلی مکزیک اقدام کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

دفتر کنسولی

شما باید شخصاً برای ویزای اقامت موقت دانشجویی در نزدیکترین دفتر کنسولی به محل اقامت خود درخواست دهید.

وب سایت:https://directorio.sre.gob.mx/index.php/consulados-de-mexico-en-el-exterior

چگونه برنامه را بسازیم؟

متقاضیان باید به صورت حضوری از طریق وقت مصاحبه از پیش تعیین شده برای ویزا اقدام کنند.

 1. پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه پس از بازگشت.
 2. نامه اصلی پذیرش از مدرسه / موسسه در مکزیک.
 3. اصل نامه یا گواهی مبنی بر پوشش هزینه های دانشجو از جمله بورسیه تحصیلی کامل و در صورت اقامت در خانواده میزبان فراموش نکنید که شناسه عضو اصلی خانواده را پیوست کنید. در صورتی که بورسیه تحصیلی یا هزینه ها لحاظ نشده باشد، ارائه صورت حساب 3 ماه گذشته الزامی است.
 4. در مورد افراد زیر سن قانونی - شناسنامه دانش آموز به موقع ارسال شده است.
 5. دانشجویان بین المللی ملزم به ارائه مدرک بیمه پزشکی/حادثه با پوشش بین المللی هستند.
 6. اظهارنامه پزشکی که نشان دهنده سلامت و عاری بودن داوطلب از هر یک از بیماری ها باشد نیز الزامی است.
 7. هزینه پردازش ویزا
 8. فرم درخواست تکمیل شده.
 9. یک عکس رنگی، اندازه پاسپورت با صورت بدون پوشش.

هنگامی که متقاضیان وارد خاک مکزیک شدند، باید در 30 روز تقویمی اول، برای دریافت کارت اقامتی که اقامت قانونی آنها در این کشور را تایید می کند و به آنها اجازه می دهد در مکزیک بمانند، به موسسه ملی مهاجرت درخواست دهند.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

ویزای تحصیلی مکزیک به طور متوسط در 2 روز صادر می شود و بسته به ملیت متقاضی می تواند تا 3 هفته طول بکشد. شما باید از قبل درخواست دهید.

مدت اعتبار ویزای دانشجویی یک سال است.

زمان پردازش

2 Days

فرصتهای کاری

دانش‌آموزان نمی‌توانند در حین دریافت ویزای دانشجویی در مکزیک کار کنند یا در فعالیت‌های سودمند شرکت کنند.

هنگامی که دانش آموز توسط یک شرکت/موسسه مکزیکی برای انجام فعالیت های پرسود دعوت شده است، شرکت/موسسه مکزیکی باید از موسسه ملی مهاجرت مکزیک (www.inm.gob.mx) درخواست مجوز کار کند.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

مقامات مهاجرت ممکن است تصمیم بگیرند که درخواست ورود به کشور را رد کنند، در صورتی که متقاضی مشمول مراحل کیفری باشد یا به جرمی جدی محکوم شده باشد.