Keystone logo
هلند

مطالعه MBA که در هلند 2024

تحصیل در هلند

دانشکده های آموزش عالی در دانش آموزان هلند می تواند کسب و کار در beroepsonderwijs Middelbaar (MBO)، که مدارس حرفه ای که ارائه یک (دستیار آموزش) هستند، دو (آموزش پایه های حرفه ای)، سه (برنامه مستقل) و برنامه های چهار (مدیریت میانی) سال مطالعه است. هلند نیز دانشگاه علم و دانشگاه تحقیقاتی ارائه لیسانس 'S، کارشناسی ارشد ' و دکترا درجه اعمال کرده است. آموزش استاندارد مطابق با روند بولونیا و سیستم اعتباری ECTS. با توجه به سیاست های آموزشی هلندی، 60 واحد معادل یک سال مطالعه (تمام وقت) و یک اعتبار معادل 28 ساعت درسی. دانشگاه تحقیقاتی تنها موسسات آموزش عالی که در آن دانش آموزان می توانند دکترای، بالاترین درجه شما می توانید در هلند به دست آورند. چرا مدرک های کسب و کار در هلند کسب هستند؟به طور مداوم به عنوان داشتن یکی از 10 سیستم های آموزشی در جهان رتبه بندی شده، هلند همچنین دارای یک سیستم مدرسه پیچیده تنظیم شده توسط وزارت هلندی آموزش و پرورش، فرهنگ و علم. دانش آموزان آموزش و پرورش عالی و احترام درجه زیر از اتمام درجه کسب و کار دریافت خواهد کرد اما به کمک مرور در سطوح مختلف برنامه های حرفه ای و برنامه های را به منظور به دست آوردن پذیرش به دانشگاه نیاز دارید. چقدر هزینه برای شرکت در یک مدرسه حرفه ای و یا دانشگاه؟ شهریه ممکن است از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت است، همچنین در اهداف درس و درست درجه بسته. چه نوع مدارک تحصیلی تجاری موجود در هلند هستند؟ بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به دنبال یک استاد 'از تجارت بین المللی در هلند به دلیل رشد سریع در صنعت کسب و کار بین المللی است.مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب و کار و امور مالی کسب و کار دیگر درجه محبوب دسترس در هلند هستند.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  611
 • اشتراک ابزارها

  70
 • اشتراک اینترنتی

  40
 • حمل و نقل محلی

  79

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  10
 • بلیط سینما

  12
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره هلند

رسما به عنوان پادشاهی هلند شناخته شده، هلند (هلند) در غرب اروپا واقع شده و شامل سه جزیره کارائیب در حوزه خود. مرز های آلمان، بلژیک و دریای شمال، هلند نیز مرز دریایی با آلمان، بلژیک و انگلستان آمستردام پایتخت هلند است، با روتردام و لاهه به نمایندگی سایر شهرستانها اولیه آن است. احترام برای بودن عضو موسس ناتو، اتحادیه اروپا، G-10 و سازمان تجارت جهانی، هلند نیز در منزل به پنج دادگاه های بین المللی که در حال حاضر در لاهه تاسیس. اگر چه هلندی زبان رسمی در هلند است، نزدیک به 90 درصد از شهروندان خود انگلیسی صحبت می کنند، 70 درصد صحبت آلمانی و 30 درصد فرانسوی صحبت می کنند.

نیازمندی‌های ویزا

MVV (مجوز اقامت موقت) – ویزای ورود.

VVR (مجوز اقامت) - اگر قصد دارید بیش از سه ماه در هلند بمانید، علاوه بر ویزای ورودی خود، باید برای اجازه اقامت (VVR) نیز درخواست دهید - کارت شناسایی که به عنوان ویزای تحصیلی است.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

MVV (مجوز اقامت موقت)؛ VVR (اجازه اقامت)

قیمت و ارز

EUR 311

در حال حاضر برای رسیدگی به درخواست MVV و اجازه اقامت با هدف تحصیل در هلند هزینه غیر قابل استرداد 311 یورو هزینه دارد. هزینه ها دو بار در سال بررسی می شوند و در اواسط سال قابل تغییر هستند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اگر شهروند یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا EEA یا سوئیس هستید، برای اقامت در هلند نیازی به ویزای دانشجویی یا اجازه اقامت ندارید.

اتباع غیر اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس برای اقامت بیش از 90 روز در هلند به اجازه اقامت نیاز دارند – برای مدت کوتاه‌تر، فقط به ویزای توریستی نیاز دارید. دو مدرک وجود دارد که نیاز دارید. در بیشتر موارد، برای سفر به هلند به یک اجازه اقامت موقت (machtiging tot voorlopig verblijf، MVV) نیاز دارید. علاوه بر این، برای اقامت در این کشور به یک مجوز اقامت (VVR) نیاز دارید.

شهروندان چند کشور یا افراد در شرایط خاص از درخواست VVR معاف هستند. می‌توانید در این مورد بیشتر بخوانید: https://www.expatica.com/nl/visas-and-permits/Getting-a-Dutch-visa-or-temporary-residence-permit_108412.html

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

موسسه آموزشی

مؤسسه آموزشی باید از طرف شما درخواست دهد، بنابراین باید برای جزئیات روند با آنها تماس بگیرید. در غیر این صورت، با تماس با دفتر بین المللی (یا اگر محقق هستید، بخش منابع انسانی) موسسه میزبان خود، کمک بخواهید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

روند درخواست ویزا به محض پذیرش رسمی دانشجو در برنامه تحصیلی توسط دانشگاه آغاز می شود.

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا در نامه ارسال شده توسط دانشگاه به دانشجویان احتمالی ذکر شده است. معمولاً مدارک زیر مورد نیاز است:

 • یک کپی از صفحه اول (صفحه هویت) گذرنامه معتبر؛
 • مدرکی که نشان می دهد می توانید از نظر مالی از خود حمایت کنید.
 • عکس های اضافی در اندازه گذرنامه (اندازه: 35mm x 45mm، به الزامات IND در pdf مراجعه کنید).
 • مدرکی مبنی بر پرداخت شهریه و درخواست ویزا؛
 • مدرک اقامتی که برای حداقل 1 سال تحصیلی (10 ماه) تنظیم شده است.
 • برای دانشجویان چینی، گواهی NESO ممکن است لازم باشد.

مدارک معتبر مبنی بر خودکفایی مالی یک نامزد را می توان به شرح زیر نشان داد:

 • نامه ای از موسسه هلندی میزبان که هزینه کارآموزی یا کمک هزینه کارآموزی شما را ذکر می کند.
 • نامه پذیرش از دانشگاه هلند که جزئیات کمک هزینه تحصیلی، معافیت از شهریه یا بورسیه تحصیلی شما را ارائه می دهد.
 • صورت حساب بانکی شما نزد یک بانک بین المللی، که نشان دهنده وجوه کافی برای پرداخت هزینه های پیشنهادی شما در هلند است.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان رسیدگی به درخواست ویزای دانشجویی هلند معمولا یک ماه است، اگرچه گاهی اوقات ممکن است تا 3 ماه طول بکشد.

اجازه اقامت برای مدت برنامه تحصیلی دانشجو به اضافه 3 ماه حداکثر تا 5 سال صادر می شود. اگر دانشجو مایل به گذراندن دوره مقدماتی باشد، مدت آن به مدت ویزا اضافه می شود. اگر مدت تحصیل بیش از 5 سال طول بکشد، مجوز اقامت را می توان یک سال دیگر تمدید کرد.

شرط دیگری برای اعتبار VVR وجود دارد. به شرطی معتبر می ماند که دانش آموز در طول دوره 50 درصد امتیاز کسب کند.

فارغ التحصیلان تحصیلات عالی یا تحصیلات دانشگاهی (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) می توانند ظرف سه سال پس از فارغ التحصیلی برای یک سال تحصیلی برای مجوز فارغ التحصیلان درخواست دهند. این به شما یک سال فرصت می دهد تا به دنبال کار بگردید و در این مدت می توانید بدون هیچ محدودیتی یا نیاز به داشتن مجوز کار توسط کارفرما برای شما کار کنید.

زمان پردازش

1 Month

فرصتهای کاری

همه دانشجویان بین المللی مجاز به کار در کنار تحصیل هستند.

برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا، مجوز کار برای کار لازم است. این مجوز باید توسط کارفرمای احتمالی از طرف شما دریافت شود. حتی با این مجوز کار، دانش آموزان می توانند فقط برای ساعات محدودی، یعنی 10 ساعت در هفته کار کنند. آنها مجاز به کار تمام وقت در ماه های ژوئن، جولای و آگوست هستند.

دانشجویان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا (به جز کرواسی) و سوئیس نیازی به مجوز کار ندارند.

ساعت در هفته

10

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.