Keystone logo
چین

مطالعه MBA که در چین 2024

تحصیل در چین

چین دارای تعداد زیادی از مدارس کسب و کار به خوبی سازمان یافته و طراحی شده است. برای کسانی که به دنبال یک فرصت برای حضور در هر یک از این، مهم است که به نظر که مدرسه شرکت کنند. بسیاری از بهترین مدارس چینی برای کسب و کار در پکن واقع شده، هر چند گزینه های دیگر در سراسر کشور وجود داشته باشد. برخی از بزرگترین مدارس کسب و کار در منطقه شامل دانشگاه پکن 'مدرسه Guanghau مدیریت، چونگ کنگ دانشکده تحصیلات تکمیلی از کسب و کار، و مدرسه پکن بین المللی MBA. شرکت مدیریت دانشکده در چین اکثر دانش آموزان در کارشناسی ثبت نام' برنامه های درجه ابتدا و سپس به دانشکده تحصیلات تکمیلی حرکت به کسب MBA. گزینه ها عبارتند از دو سال تمام وقت، درجه بین المللی، درجه دو (گزینه رایج در این زمینه بسیار رقابتی) و MBA اجرایی، طراحی شده برای آموزش و پرورش جایگاه رهبری. آموزش و پرورش می تواند بین دو و شش سال برای تکمیل کنند. با این حال، برخی از برنامه های سال و همچنین در دسترس هستند.اکثر برنامه های ارائه طیف گسترده ای از گزینه. درجه MBA در چین اغلب تمرکز بر زمینه هایی مانند بازاریابی، مطالعات کسب و کار بین المللی، و اقتصاد، هر چند مدیریت، منابع انسانی، و فنی و مهندسی همچنین موضوعات برای مطالعه هستند. هزینه های این برنامه متفاوت قابل توجهی از یک مدرسه به بعد، با این حال این امر منجر به گران تر می شود برای دانشجویان بین المللی. گزینه برای دانشجویان بین المللی چیست؟ دانش آموزان بین المللی اغلب در مدارس کسب و کار در چین استقبال کردند. مسابقه برای این موقعیت می تواند بسیار سخت برای به دست آوردن. این مهم است که برای دانش آموزان به درخواست به مدرسه کسب و کار آنها به طور مستقیم انتخاب کنید. اگر پذیرفته، آن است که پس از آن لازم برای ویزای دانشجویی برای تحصیل در مدرسه اعمال می شود. این فرآیند می تواند سه ماه یا بیشتر در برخی از موارد را. آن را به مدرسه اعمال می شود در اسرع وقت، معمولا چهار ماه یا بیشتر قبل از حضور در هر زمان ممکن ضروری است.فرصت برای دانش آموزانی که ثبت نام و تکمیل MBA در چین طیف گسترده ای. چین در حال رشد است و رشد در شرایط اقتصاد خود و موقعیت های موجود، از جمله کسانی که با شرکت های بزرگ با فرصت های بین المللی وجود دارد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  325
 • اشتراک ابزارها

  17
 • اشتراک اینترنتی

  11
 • حمل و نقل محلی

  26

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  5
 • بلیط سینما

  6
 • یک پیمانه آبجو محلی

  0.9

درباره چین

چین ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت ها برای دانشجویان بین المللی. این کشور، که خانه را به بیش از 1.3 میلیارد نفر، یکی از مهم ترین نهادهای اقتصادی است. چین نیز دارای سابقه منحصر به فرد و فرهنگ متنوع است. مهم نیست که شما به سفر در داخل کشور، شما تاریخچه بازدید کنندگان خواهید فرصت به مورد منطقه یادگیری پیدا. اگر چه این کشور یکی از بزرگترین هم در اندازه و در جمعیت است، فرصت وجود دارد در اینجا برای دانشجویان بین المللی که علاقه مند در ارائه چیزی منحصر به فرد به جامعه می باشد.

نیازمندی‌های ویزا

 • ویزای X1 - برای کسانی صادر می شود که برای تحصیل بیش از 6 ماه به چین می روند.
 • ویزای X2 - برای کسانی صادر می شود که برای مدت کمتر از 6 ماه برای تحصیل به چین می روند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

ویزای دانشجویی (ویزای X1، ویزای X2)

قیمت و ارز

هزینه درخواست ویزای دانشجویی با توجه به ملیت شما، تعداد ورودی های مورد نیاز، کشوری که در آن درخواست می دهید و اینکه آیا خدمات اکسپرس می خواهید متفاوت است. هزینه ها می تواند حدود 30 تا 150 دلار باشد.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

هر دانشجوی خارجی که قصد تحصیل در چین را دارد باید ویزای دانشجویی چین (ویزا X) را دریافت کند. این ویزا به آن دسته از دانشجویانی اعطا می شود که قبلا برای پذیرش توسط یک موسسه آموزشی معتبر در چین پذیرفته شده اند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری چین یا در نمایندگی دیپلماتیک چین

شما می توانید فرم درخواست ویزای خود را در سفارت یا کنسولگری چین یا در نمایندگی دیپلماتیک چین در کشور خود ارسال کنید. در صورتی که نمی توانید شخصا برای ارسال درخواست مراجعه کنید، می توانید آن را از طریق آژانس مسافرتی یا آژانس ویزا برای ارسال از طرف خود ارسال کنید. به یاد داشته باشید که درخواست های ارسال شده از طریق پست توسط اکثر سفارتخانه ها یا کنسولگری های چین پذیرفته نمی شود.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

می توانید فرم ویزا را از اینجا دانلود کنید: http://www.china-embassy.org/eng/visas/fd. فرم درخواست ویزا را با دقت و با دقت در رایانه خود پر کنید. از فرم درخواست پرینت پرینت بگیرید و آن را امضا کنید. به یاد داشته باشید که پرینت از فرم درخواست ضروری است زیرا فرم های دست نویس قابل قبول نیستند. توجه داشته باشید که تغییر یا اصلاح در فرم چاپ شده مجاز نمی باشد.

مدارک زیر باید در سفارت یا کنسولگری چین ارائه شود:

 1. اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار باقیمانده و صفحات خالی ویزا و فتوکپی صفحه اطلاعات پاسپورت و صفحه عکس در صورت جدا بودن.
 2. یک فرم درخواست ویزا تکمیل شده با یک عکس گذرنامه رنگی که اخیراً گرفته شده است (سر برهنه، تمام صورت) در پس زمینه روشن.
 3. مدرک اقامت قانونی یا وضعیت اقامت (قابل استفاده برای کسانی که برای ویزا در کشور تابعیت خود درخواست نمی کنند)
 4. اصل و فتوکپی نامه پذیرش صادر شده توسط یک مدرسه یا سایر نهادها در چین.
 5. اصل و فتوکپی "برنامه ویزا برای تحصیل در چین" (فرم JW201 یا فرم JW202).

پس از ورود: دارندگان ویزای X1 باید ظرف 30 روز پس از ورود به چین در دفتر امنیت عمومی محلی (PSB) ثبت نام کنند و برای مجوز اقامت موقت چین از PSB محلی درخواست دهند. دارندگان X2 باید در مدت زمانی که در ویزا مشخص شده است در چین بمانند و نیازی به درخواست اجازه اقامت موقت برای آنها نیست.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

حداقل چند هفته قبل از تاریخ سفر برنامه ریزی شده خود، برای ویزای دانشجویی اقدام کنید تا زمان کافی برای تکمیل مراحل درخواست به موقع و برای پیوستن به دوره خود داشته باشید. زمان معمول پردازش 4 روز کاری است. اگر می خواهید ویزای خود را زودتر دریافت کنید، خدمات سریع و خدمات سریع با هزینه اضافی در دسترس هستند.

ویزای X1 معمولاً برای چندین بار ورود با اعتبار حداکثر 5 سال صادر می شود. ویزای X2 معمولا برای یک بار ورود با اعتبار حداکثر تا 6 ماه صادر می شود.

زمان پردازش

4 Days

فرصتهای کاری

دانشجویان خارجی مجاز به انجام کار پاره وقت در چین هستند. دانشگاه باید رضایت نامه صادر کند. واحد/شرکت استخدام کننده باید گواهینامه صادر کند. پس از آن ایستگاه پلیس روی ویزای شما علامت گذاری می کند "کار پاره وقت؛ تحصیل پاره وقت".

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

در اینجا موارد مهمی وجود دارد که نباید هنگام درخواست ویزای دانشجویی چین انجام دهید:

 • سعی نکنید فرم درخواست ویزای دانشجویی خود را با ارسال پست ارسال کنید زیرا پذیرفته نخواهد شد.
 • برای ویزای دانشجویی خود مدارک جعلی ارائه نکنید.
 • در درخواست ویزای خود حقایق را مخفی نکنید یا به صورت نادرست بیان نکنید.