Keystone logo
کانادا

مطالعه MBA که در کانادا 2024

تحصیل در کانادا

برای دانش آموزان که با توجه به دانش آموزان بین المللی برای کسب و کار، کانادا ارائه می دهد طیف گسترده ای از فرصت ها. به طور متوسط، دانشجویان بین المللی ثبت نام در دوره های کارشناسی در موسسات آموزش عالی کانادا پرداخت می شود، به طور متوسط ​​دلار 14000 می تواند در هر سال است. با این حال، این رقم قابل توجهی از یک مدرسه به بعد متفاوت است. مدارس خصوصی تمایل به هزینه قابل توجهی بیشتر است. دانشجویان بین المللی اغلب در بسیاری از کالج ها و دانشگاه در کانادا استقبال کرد. برخی از بزرگترین مدارس کسب و کار در کشور در مونترال، ونکوور، تورنتو، بلکه بسیاری از دانشگاه ها دیگر واقع شده است. برخی از برنامه های موجود در فرانسه هستند، یک زبان وجود دارد که عمدتا در منطقه کبک. اکثر برنامه های دیگر به زبان انگلیسی تدریس می شود. چه آموزش و پرورش کسب و کار مانند در کانادا؟ دانش آموزان با آموزش معتبر در سطح دانشگاهی ممکن است قادر به برای یک برنامه کارشناسی ارشد برای کسب MBA اعمال می شود.دانش آموزانی که انجام داده است تا اغلب می تواند در کانادا ثبت نام درجه بازدید کنندگان را برنامه کسب و کار در مقطع کارشناسی را به سمت کارشناسی کار. اکثر برنامه های مقطع کارشناسی را چهار سال برای تکمیل، با استاد 'ها آموزش سطح مصرف دو سال دیگر. برخی از برنامه های می تواند سریع تر از این و دیگران به پایان می خرد است. چه گزینه برای دانشجویان بین المللی دانشجویان بین المللی اغلب می تواند در آموزش عالی کانادا 'ها به سادگی برای برنامه های از طریق مدرسه مورد نظر با استفاده از ثبت نام دارند. دانش آموزان تمایل به ثبت نام در بهار برای حضور در در پاییز، هر چند برخی از مدارس ارائه برنامه های متنوع. اگر دانش آموز پذیرفته شده است، او پس از آن ممکن است لازم باشد برای به دست آوردن ویزای دانشجویی برای تحصیل در کشور است. فرصت ها برای دانشجویان بین المللی که تصمیم به در کانادا باقی می ماند می تواند خوب باشد. بسیاری از دانش آموزان می توانند ویزای کار دست آوردن اگر که آنها هم از طریق کارآموزی و یا برنامه های کار استخدام کرد.فرصت های در کانادا در عرصه کسب و کار وجود دارد، هر چند رقابت قابل توجهی از دانش آموزان برتر وجود دارد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  624
 • اشتراک ابزارها

  47
 • اشتراک اینترنتی

  58
 • حمل و نقل محلی

  67

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  9
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  5

درباره کانادا

به دلایل بسیاری، دانشجویان بین المللی ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن ثبت نام در مدرسه کسب و کار در کانادا است. این کشور، واقع در شمال امریکا، یک کشور غربی مدرن با جنبه های فرهنگی مختلف به آن است. این خانه را به 35 میلیون نفر است. این یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است، با درآمد سرانه بالا و بالا رتبه شاخص توسعه انسانی. تحصیل در کانادا می تواند دانش آموزان با تجربه بین المللی است که سرشار از تاریخ و فرهنگ، و همچنین در برخی از دانش آموزان کسب و کار مدرن ترین و پیشرفته در جهان است. قبل از ورود، دانش آموزان باید چند چیز کلیدی درباره کانادا 'ها گزینه های آموزش کسب و کار در نظر بگیرید.

نیازمندی‌های ویزا

برای تحصیل در کانادا بیش از 6 ماه، باید مجوز تحصیل کانادا را دریافت کنید که به عنوان ویزای دانشجویی کانادا برای مدت اقامت شما عمل می کند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

مجوز تحصیل کانادا

قیمت و ارز

CAD 150

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

اکثر اتباع خارجی باید برای مجوز تحصیل اقدام کنند. مجوز تحصیل، پس از صدور، به یک تبعه خارجی اجازه می دهد تا در طول دوره یا برنامه مشخص شده در یک موسسه مورد تایید در کانادا تحصیل کند. در برخی موارد، برای رفتن به مدرسه در کانادا نیازی به مجوز تحصیل ندارید:

 1. اگر دوره یا برنامه ای که قصد تحصیل دارید کمتر از 6 ماه باشد.
 2. اگر یکی از اعضای خانواده یا کارکنان یک نماینده خارجی در کانادا هستید.
 3. اگر عضو یک نیروی مسلح خارجی هستید. با این حال، برای پرواز به کانادا همچنان به مجوز سفر الکترونیکی (eTA) نیاز دارید.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

برنامه آنلاین/کاغذی

شما می توانید برای مجوز تحصیل کانادا به صورت آنلاین یا از طریق یک درخواست کاغذی که می توانید از وب سایت شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) دریافت کنید، درخواست دهید.

وب سایت:https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/study-canada/study-permit/apply.html

چگونه برنامه را بسازیم؟

1. ابتدا باید یک نامه پذیرش استاندارد از یک ارائه دهنده آموزش عالی معتبر دریافت کنید.

2. مرحله بعدی دریافت بسته درخواست ویزای تحصیلی کانادا است، یا از وب سایت CIC (http://www.cic.gc.ca) یا با تماس با دفتر ویزای محلی خود، یا سفارت یا کنسولگری کانادا در منزل خود. کشور.

3. برای دریافت بسته درخواست خود، باید به چند سوال در مورد خودتان در وب سایت CIC پاسخ دهید. این سوالات تعیین می کند که آیا شما واجد شرایط درخواست آنلاین برای مجوز دانشجویی کانادا هستید یا خیر و چه مدارکی را باید ارائه دهید. اگر واجد شرایط شناخته شوید، یک کد چک لیست شخصی با اعتبار 60 روز دریافت خواهید کرد که برای ارسال درخواست خود به صورت آنلاین به آن نیاز دارید. مطمئن شوید که صفحه حاوی کد خود را برای مراجعات بعدی پرینت بگیرید. این صفحه همچنین شامل راهنمای درخواست، مبلغ شهریه تخمینی، لیستی از اسنادی است که باید همراه با درخواست خود ارسال کنید، و دستورالعمل هایی برای مراحل بعدی شما.

4. هنگامی که برای درخواست آماده شدید، یک حساب MyCIC ایجاد کنید، که در آن کد چک لیست شخصی خود را وارد خواهید کرد. سپس چک لیست اسناد شخصی خود را دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد اسناد خود را به CIC آپلود و ارسال کنید.

5. هنگامی که مدارک و فرم درخواست خود را آماده کردید و هزینه های خود را پرداخت کردید، می توانید درخواست تکمیل شده خود را به CIC ارسال کنید.

6. برخی از متقاضیان ممکن است مجبور باشند در یک مصاحبه در دفتر ویزای محلی خود شرکت کنند.

7. هنگامی که درخواست شما تأیید شد، یک معرفی نامه دریافت خواهید کرد، در حالی که برای دانشجویان کشورهایی که به مجوز الکترونیکی سفر (eTA) و/یا ویزای اقامت موقت نیاز دارند، در صورت نیاز، این نامه صادر خواهد شد. eTA به پاسپورت شما مرتبط می شود. مهم است که با پاسپورتی که هنگام درخواست مجوز تحصیل خود استفاده کرده اید سفر کنید. eTA به مدت پنج سال یا تا زمان انقضای گذرنامه شما معتبر خواهد بود، هر کدام که زودتر برسد.

8. این موارد را همراه با پاسپورت خود، مدارک مالی و نامه پذیرش خود (و هر مدرک دیگری که به شما توصیه شده است) را به آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) در کانادا ارائه دهید، سپس آژانس کانادایی شما را صادر خواهد کرد. اجازه تحصیل می دهد و به شما اجازه دسترسی به کانادا را می دهد. مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی در کانادا عبارتند از:

 • فرم درخواست تکمیل شده؛
 • اصل نامه پذیرش از دانشگاه؛
 • یک پاسپورت/سند مسافرتی معتبر که به شما امکان بازگشت به کشور خود را نیز می دهد. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید، این کار ضروری نیست.
 • دو عکس جدید در اندازه پاسپورت، با مشخصات نام و تاریخ تولد در پشت.
 • مدرکی مبنی بر حمایت مالی در طول تحصیل شما که نشان دهنده: هزینه تحصیل + 833 دلار کانادا در ماه (برای همه استان ها، به جز کبک) یا هزینه تحصیل + 917 دلار کانادا در ماه (کبک) است.
 • توضیح نامه؛
 • اگر قصد تحصیل در کبک را دارید، به گواهینامه پذیرش کبک، ترجمه انگلیسی و فرانسوی برای مدرک خود، بیانیه مترجم و کپی تایید شده از مدارک اصلی نیز نیاز دارید.
 • مدرکی مبنی بر پرداخت هزینه مجوز تحصیل (150 CAD).

چه زمانی باید درخواست دهید؟

زمان پردازش متفاوت است. این بستگی به نوع درخواستی که ارسال می کنید، و محل پردازش آن دارد. برنامه های کاغذی معمولاً دو برابر برنامه های آنلاین طول می کشد. همیشه توصیه می شود زمان های پردازش را از قبل به خوبی بررسی کنید: http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp

پس از دریافت مجوز تحصیل در کانادا، اگر تصمیم به ادامه تحصیل دارید، می توانید از داخل کانادا برای تمدید آن اقدام کنید.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

شما می توانید در طول ترم های دانشگاه تا 20 ساعت در داخل یا خارج از دانشگاه و در زمان تعطیلات مانند تعطیلات زمستانی یا تابستانی به صورت تمام وقت بدون نیاز به مجوز کار کار کنید. برای واجد شرایط بودن، باید مجوز تحصیل معتبر داشته باشید و دانشجوی تمام وقت باشید. همچنین برای کار در کانادا یا دریافت مزایا و خدمات از برنامه های دولتی به شماره بیمه اجتماعی (SIN) از سرویس کانادا نیاز دارید. اجازه تحصیل شما 90 روز پس از اتمام برنامه تحصیلی شما باطل می شود، بنابراین اگر می خواهید پس از تحصیل در کانادا بمانید و به دنبال کار باشید، باید مجوز کار پس از فارغ التحصیلی دریافت کنید. این برای سه سال اعتبار دارد.

ساعت در هفته

20

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر افسر ویزا مشکوک باشد که هدف متقاضی از رفتن به کانادا نادرست معرفی شده است، ویزای دانشجویی کانادا ممکن است رد شود - اگر یک دوره تحصیلی دلیل واقعی درخواست فرد نبوده است. حتی محتمل‌تر، اثبات وجوه ارائه شده ممکن است برای هزینه‌های مورد انتظار شهریه، غذا، اجاره، و غیره کافی نباشد، یا ممکن است به وضوح برای یک دوره تحصیلی ادعایی کافی نباشد.