Keystone logo
کره جنوبی

مطالعه MBA که در کره جنوبی 2024

تحصیل در کره جنوبی

چه نوع کسب و کار برنامه مطالعات در کره جنوبی در دسترس هستند؟ دانش آموزان، از جمله دانشجویان بین المللی، می تواند در انواع برنامه های در کره جنوبی ثبت نام. این کشور دارای یک تنوع از مدارس در سطح دانشگاه که دانشجویان بین المللی می تواند به اعمال می شود. T هستند طیف وسیعی از برنامه های موجود به دانش آموزان در این مناطق وجود دارد. این شامل هر دو برنامه MBA سنتی و برنامه های MBA اجرایی. برخی از دانش آموزان در آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی ثبت نام و همچنین، به کسب مدرک کارشناسی 'است. برنامه های درجه بیشتر کارشناسی 'ها را سه تا پنج سال برای تکمیل در حالی که برنامه های MBA در داخل یک یا دو سال پیروی. این تفاوت در این دوره از دانش آموز و انواع کلاس های دانش آموزان را بر اساس. برنامه های در کسب و کار، امور مالی، مدیریت، و مدیریت بین المللی در میان دانشجویان بین المللی می باشد. چقدر هزینه برای ثبت نام در کسب و کار برنامه مطالعات در کره جنوبی؟مدارس کره جنوبی در دسترس دانشجویان بین المللی هستند، اما در یک قیمت قابل توجهی بالاتر از مدارس برای دانش آموزان داخلی. هزینه های تمایل به طور قابل توجهی بیشتر مقرون به صرفه تر از بسیاری از اروپا، آمریکا، و دیگر کشورهای غربی. دانش آموزان بر اعمال بین برنامه های بیشتر در مورد هزینه های یاد خواهند، از آنجایی که این به بعد متفاوت است از یک مدرسه، و. در اکثر موارد، دانش آموزان نیاز به درخواست و قبل از ساخت ترتیبات سفر به دست آوردن پذیرش به مدرسه. دانشگاه از طریق خدمات مهاجرت کار برای تسهیل این فرایند است. چه گزینه پس از فارغ التحصیلی از کسب و کار برنامه مطالعات در کره جنوبی هستند؟ دانشآموزانی که با موفقیت کسب MBA خود را اغلب در بسیاری از کشور کسب و کار 'ها با ارزش هستند. اگرچه بسیاری از دانشجویان بیشتری داخلی در آموزش عالی امروز نسبت به سال های گذشته ثبت نام است، هنوز فاصله برای حرفه ای ها به خوبی واجد شرایط وجود دارد.اغلب فرصت برای فارغ التحصیلان در بسیاری از شرکت های بزرگ که اقتصاد سئول 'و بخش کسب و کار، از جمله در فن آوری، مالی، و موقعیت کسب و کار جهانی تسلط، که تمایل به در خواست می شود وجود دارد.

تغییر ارز

هزینه اولیه زندگی ماهانه

 • اجاره در یک آپارتمان مشترک

  476
 • اشتراک ابزارها

  52
 • اشتراک اینترنتی

  20
 • حمل و نقل محلی

  42

نمونه هزینه سبک زندگی

 • ترکیب فست فود

  6
 • بلیط سینما

  10
 • یک پیمانه آبجو محلی

  3

درباره کره جنوبی

کره جنوبی را فراهم می کند مزایای بسیاری را به دانش آموزان بین المللی است. این کشور، واقع در شرق آسیا در شبه جزیره کره، خانه را به حدود 50 میلیون نفر است. درباره نیمی از کسانی که در منطقه مترو اطراف سئول زندگی می کنند، و آن را دومین منطقه مترو در جهان است. این کشور دارای سابقه ای طولانی است که به دوره پارینه سنگی باز می گردد. با این وجود، این کشور تبدیل شده است کاملا مدرن در دهه های اخیر، رانده شده توسط انواع شرکت های فن آوری. برای کسانی که در حال مطالعه کسب و کار، کره جنوبی می تواند مکانی ایده آل برای انجام این کار در سطح بین المللی برای همه این دلایل.

نیازمندی‌های ویزا

 1. D-2: ویزا برای برنامه آموزشی منظم. این ویزا برای هر دانشجویی است که در مقطع لیسانس، کارشناسی ارشد یا دکترا در کالج، دانشگاه یا مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام می کند.
 2. D-4: ویزا برای آموزش عمومی. این ویزا برای هر فردی است که در یک مدرسه زبان تحت مدیریت دانشگاه، یک موسسه آموزشی واجد شرایط یا هر موسسه دیگری غیر از یک موسسه تحقیقاتی دانشگاهی شرکت می کند.

به چه نوع ویزا نیاز دارید؟

نام ویزا

D-2; D-4

قیمت و ارز

EUR 50

هر دو درخواست ویزا حدود 30 تا 50 یورو هزینه دارند. ویزای چند بار ورود گرانتر از ویزای یکبار ورود است. هزینه های ویزا بسته به کشور محل اقامت شما متفاوت است و ممکن است تغییر کند. شهروندان برخی از کشورها (به عنوان مثال، آلمان) ممکن است نیازی به پرداخت هزینه درخواست ویزا نداشته باشند.

چه کسی می تواند برای ویزا اقدام کند؟

تمامی دانشجویان بین المللی برای تحصیل در کره جنوبی باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند.

کجا می توانید برنامه را ایجاد کنید؟

سفارت یا کنسولگری جمهوری کره

تمامی دانشجویان بین المللی مقیم خارج از کره باید برای ویزای دانشجویی در سفارت یا کنسولگری جمهوری کره اقدام کنند. برای ویزا باید شخصاً به سفارت کره کشور خود مراجعه کنید.

وب سایت:

چگونه برنامه را بسازیم؟

برای تحصیل در خارج از کشور در کره، باید قبل از ورود به این کشور ویزا دریافت کنید. این روند دشوار نیست، اما مهم است که تمام اسناد لازم را داشته باشید. دانشگاه شما ممکن است در فرآیند ویزا به شما کمک کند، بنابراین از دفتر بین المللی خود بپرسید که مراحل بعدی شما برای اخذ ویزا پس از پذیرش چیست. معمولاً باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • فرم درخواست
 • گذرنامه
 • فتوکپی پاسپورت
 • یک عکس رنگی (3.5 در 4.5 سانتی متر)
 • یک کپی از گواهی ثبت کسب و کار دانشگاه کره
 • نامه پذیرش از دانشگاه کره
 • مدرک مالی که هزینه های زندگی ترم تحصیلی شما در کره را پوشش می دهد
 • توصیه نامه از دانشگاه محل زندگی شما
 • مدرکی که ثابت کند شما یک یا چند ترم را در دانشگاه محل تحصیل خود گذرانده اید (یعنی رونوشت سوابق)
 • دانش آموزان چینی ممکن است نیاز به ارائه یک نمای کلی از سابقه خانوادگی خود داشته باشند

همچنین یک بار در کره برای کارت اقامت خارجی درخواست خواهید کرد. این کارت به شما امکان می دهد در طول ترم تحصیلی خود در کره به خارج از کشور سفر کنید. دانشگاه میزبان به شما کمک می کند تا کارت را پس از ورود دریافت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که طبق دستورالعمل رسمی دانشگاه مطالعات خارجی Hankuk، شما باید ظرف 1 هفته از تاریخ پایان ترم، کره را ترک کنید، در غیر این صورت توسط اداره مهاجرت کره جریمه سنگینی خواهید داشت.

چه زمانی باید درخواست دهید؟

بلافاصله پس از دریافت نامه پذیرش رسمی از کره برای ویزای دانشجویی خود اقدام کنید.

ویزای تحصیلی کره می تواند تا دو سال اعتبار داشته باشد.

زمان پردازش

فرصتهای کاری

دانشجویان دارنده ویزای D-2 و D-4 می توانند تا زمانی که توسط مؤسسه آموزشی اجازه داده شده باشد، به شغل پاره وقت مشغول شوند. با این حال، در بیشتر موارد، قبل از اینکه اجازه کار داشته باشید، باید 6 ماه در کره بمانید. بعد از 6 ماه باید از دانشگاه خود نامه ای بخواهید که به شما اجازه کار پاره وقت را بدهد. برای اهداف قانونی، دانشجو باید از یک اداره مهاجرت مجوز بگیرد تا از نظر قانونی به عنوان یک کار نیمه وقت در نظر گرفته شود.

ساعت در هفته

0

چرا به این نوع ویزا نیاز دارید؟

اگر نتوانید مدرکی مبنی بر وجوه مورد نیاز ارائه دهید یا مدارک نادرست یا ناقص ارائه دهید، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.