Keystone logo
آلمان

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در آلمان 2023

تعداد مؤسسات: 244
  • Oldenburg, آلمان

  در همین حال، دپارتمان علوم محاسباتی در دانشگاه اولدنبورگ به بیش از 35 سال تحصیل در همه زمینه‌های علوم کامپیوتر و محاسبات نگاه می‌کند. تحقیقات انرژی مشهور بین المللی اولدنبورگ - نه تنها در زمینه انفورماتیک انرژی - سابقه ای بیش از 30 سال دارد که با تبادل بین رشته ای با سایر مکان های دانشگاهی در نیدرزاکسن آلمان و خارج از کشور و مراکز علمی مختلف مشخص می شود. کار در زمینه موضوع "سیستم های انرژی هوشمند" در دانشگاه اولدنبورگ در میان گروه برتر قرار دارد.

  • Oldenburg, آلمان
  • Stavanger, نروژ

  دوره کارشناسی ارشد اروپایی در مهاجرت و روابط بین فرهنگی (EMMIR) اولین دوره کارشناسی ارشد آفریقایی-اروپایی-آسیایی اراسموس موندوس در مطالعات مهاجرت است و به طور مشترک توسط سه شریک آفریقایی، چهار اروپایی و دو شریک آسیایی اداره می شود که توسط شبکه گسترده تری از شرکای مرتبط تسهیل می شود. . EMMIR یک برنامه مطالعاتی منحصربه‌فرد است که بر مهاجرت از طریق یک رویکرد بین‌فرهنگی تمرکز دارد، دانش‌آموزان را به مهارت‌های نظری و روش‌شناختی عمیق در مطالعات مهاجرت مجهز می‌کند و آنها را تشویق می‌کند تا کار میدانی را عمدتاً در زمینه‌های آفریقا، آسیا و اروپا انجام دهند. این برنامه به عنوان یک برنامه کارشناسی ارشد دو ساله چند رشته ای (120 ECTS) طراحی شده است که به مسائل مهم معاصر در زمینه مطالعاتی هنوز در حال ظهور می پردازد.

  • Reutlingen, آلمان

  در یک محیط یادگیری بین المللی، ما رهبران آینده را آموزش می دهیم که مسئولانه اقتصاد و جامعه جهانی ما را شکل دهند. مدرسه کسب و کار ESB بخشی از دانشگاه روتلینگن دولتی است که با بودجه دولتی تامین می شود و برای چهل سال است که استانداردهایی را در آموزش و آموزش رهبران جوان در مدیریت بازرگانی بین المللی و مهندسی کسب و کار تعیین کرده است. در نزدیکی اشتوتگارت، مدرسه کسب و کار ESB در منطقه ای مرفه واقع شده است که میزبان بسیاری از بازیگران جهانی مانند مهندسی خودرو یا مکانیک است.

  • Rotterdam, هلند
  • Bilbao, اسپانیا
  • + 5 بیشتر

  دانشگاه اروپایی شهرهای پسا صنعتی (UNIC) در سال 2020 با هدف ارائه آموزش فراگیر برای نسل جدیدی از دانشجویان تأسیس شد. اتحادی متشکل از 10 دانشگاه اروپایی مستقر در شهرهای فراصنعتی و با بودجه کمیسیون اروپا، دست به دست هم با مؤسسات شهری کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مسائل شهری به روشی قابل دسترس و فراگیر برای همه فراگیران به آموزش و پژوهش وارد می شود. این اتحاد اولین مدرک کارشناسی ارشد مشترک خود را در سال 2023 راه اندازی می کند و به دنبال دانشجویانی است که تحولات فراصنعتی شهرهای خود را پیش ببرند و فارغ التحصیلان بسیار ماهر در رشته های علمی جدید شوند که به نیازهای اقتصاد در حال تغییر در اروپا و اطراف پاسخ می دهند. جهان.

  • Fürth, آلمان

  ما بخشی از SRH، یک شرکت آموزشی و بهداشتی هستیم که بیش از 50 سال است که مردم را در مسیر آموزشی خود راهنمایی می کند. هرکسی متفاوت یاد می گیرد. بنابراین وظیفه ما این است که از هر فرد حمایت شخصی کنیم و آنها را قادر به ایجاد شرایط برای یک زندگی موفق کنیم.

  • Poitiers, فرانسه
  • Iași, رومانی
  • + 5 بیشتر

  پردیس اروپایی شهر-دانشگاه ها (EC2U) یک اتحاد چند فرهنگی و چند زبانه است که متشکل از هفت دانشگاه قدیمی، تحت رهبری آموزش و پژوهش، محلی و جهانی درگیر از چهار منطقه متنوع اتحادیه اروپا: دانشگاه است. از کویمبرا، دانشگاه ایاسی، دانشگاه ینا، دانشگاه پاویا، دانشگاه پواتیه (هماهنگ کننده)، دانشگاه سالامانکا و دانشگاه تورکو. جاه طلبی اتحاد ایجاد فضایی نوآورانه است که امکان حرکت آزادانه بین هفت دانشگاه و شهرهای مرتبط را فراهم می کند.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Esch-sur-Alzette, لوکزامبورگ
  • + 6 بیشتر

  کنسرسیومی از دانشگاه های اروپایی یک برنامه جدید و نوآورانه پاناروپایی EUMaster4HPC را با تمرکز بر راه حل های با کارایی بالا توسعه دادند. EUMaster4HPC بازیگران اصلی آموزش HPC در اروپا را گرد هم می آورد تا نسل بعدی کارشناسان بسیار ماهر و با استعداد HPC را آموزش دهد تا تحول دیجیتال اروپا را پیش ببرند. EUMaster4HPC بر برنامه درسی نوآورانه و پارادایم های آموزشی، برتری دانشگاهی، کارشناسان HPC در سطح جهانی، دسترسی به مراکز ابررایانه و پشتیبانی قوی صنعت متکی است.

  • Ulm, آلمان

  دانشگاه اولم یک مرکز پیشرو در یادگیری، آموزش، تحقیق و انتقال است. از زمان تأسیس آن در سال 1967 به عنوان یک دانشگاه "زیر یک سقف"، به طور چشمگیری به یک مرکز بین المللی پر جنب و جوش برای نوآوری و دانش تبدیل شده است.

  • Berlin, آلمان

  FUBiS یک برنامه فشرده و آکادمیک دانشگاه آزاد برلین است که از طریق آن دانش آموزان می توانند اعتباراتی را کسب کنند که ممکن است در موسسات اصلی آنها به عنوان مدرک تحصیلی آنها محاسبه شود. جلسات FUBiS به مدت 3 تا 6 هفته و در تابستان و زمستان برگزار می شود.

  • Heide, آلمان

  دانشگاه علوم کاربردی ساحل غربی یکی از جوانترین دانشگاه های دولتی در شلزویگ-هولشتاین است و علاوه بر تجهیزات مدرن، عمدتاً بر آموزش عملی و نظارت خوب تمرکز دارد. در مجموع حدود 1900 دانش آموز ثبت نام کرده اند و ارزشی برای محیط یادگیری فردی و کار در گروه های کوچک در دوره های فردی قائل می شود. موقعیت مکانی در هایده/هولشتاین برای مطالعات گردشگری شما ایده آل است، زیرا این شهر به نقاط توریستی مانند Büsum، St. Peter-Ording، Sylt و هامبورگ نزدیک است. به طور خلاصه: شما محل وقوع گردشگری را مطالعه می کنید و از شبکه قوی با شرکای عملی متعدد (منطقه ای) صنعت گردشگری بهره مند می شوید. علاوه بر این، موسسه تحقیقات گردشگری آلمان در دانشگاه ما مستقر است. از آنجایی که این موسسه تحقیقات کاربردی گرا را انجام می دهد، در سراسر کشور شبکه است و در عمل از شهرت بسیار خوبی برخوردار است، ممکن است شروع کار برای شما آسان تر باشد. از طریق انتقال مستمر دانش از نتایج تحقیقات فعلی به آموزش، ما مدرک آینده‌نگر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  • Hamburg, آلمان

  دانشگاه لجستیک کوهن – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – یک دانشگاه خصوصی است که در هافن سیتی هامبورگ واقع شده است. KLU یکی از معدود دانشگاه‌های خصوصی در آلمان است که حق دارند مدرک دکترای خود را اعطا کنند. حوزه‌های تحقیقاتی اصلی دانشگاه مستقل و دارای گواهی دولتی، پایداری، تحول دیجیتال و ایجاد ارزش در زمینه‌های حمل و نقل، لجستیک جهانی و مدیریت زنجیره تامین است. 2020 KLU دهمین سالگرد خود را با شعار "10 سال آموزش و تحقیق برنده جایزه" جشن می گیرد.

  • Eltville, آلمان

  به عنوان یک موسسه وابسته به دانشگاه رگنسبورگ، آکادمی املاک و مستغلات IRE|BS به بالاترین کیفیت متعهد است و یک رهبر بین المللی در آموزش دانشگاهی و پاره وقت برای متخصصان املاک است. برای بیش از سه دهه، ما به طور مداوم یک قدم جلوتر از الزامات صلاحیت املاک و مستغلات بوده ایم.

  • Fulda, آلمان

  این دانشگاه طیف گسترده ای از آموزش های آکادمیک و حرفه ای را با تمرکز ویژه بر روی "سلامت، تغذیه و غذا" ارائه می دهد. پروژه های تحقیق و توسعه متعددی با مشاغل و صنایع خصوصی انجام می شود. دانشگاه فولدا با حدود. 100 دانشگاه در سراسر جهان تعداد برنامه های بین المللی به طور مداوم در حال افزایش است: لیسانس مانند "تجارت و مدیریت بین المللی"، "علوم و مهندسی" یا "علوم بین المللی بهداشت" و همچنین برنامه های کارشناسی ارشد مانند "مدیریت بین المللی"، "ارتباطات بین فرهنگی و مطالعات اروپایی". ، "مطالعات تجارت بین المللی غذا و مصرف کننده" یا "توسعه نرم افزار جهانی" به طور جزئی یا کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.

  • Potsdam, آلمان

  دانشگاه علوم کاربردی ورزش و مدیریت پوتسدام - به عنوان یک موسسه غیرانتفاعی انجمن ورزش ایالتی براندنبورگ (LSB) - تمرکز بر ورزش و سلامت را به عنوان یک نمایه خاص مستقل توسعه داده است. در حین اجرا، از مرزها در تدریس و تحقیق عبور می‌کند، روابط با موضوعات دیگر پرورش می‌یابد و با تمرین شبکه‌ها ایجاد می‌شود. در مسیر افزایش اهمیت ورزش برای جامعه به عنوان یک کل، درک گسترده ای از ورزش پدید آمده است که به عنوان مثال. ب- شامل حرکت ورزشی در زمینه های پیشگیرانه و درمانی و همچنین مدیریت برای سازماندهی شرکت های صنعت ورزش و ورزش است. در نتیجه این تحولات، علم ورزش نیز در مرحله تحول است.

  • Munich, آلمان

  به دانشگاه علوم کاربردی HM Hochschule München خوش آمدید! هر ساله بیش از 2500 دانشجو و محقق بین المللی به جامعه دانشگاهی با استعداد ما در یکی از زیباترین، تاریخی ترین و پیشرفته ترین شهرهای آلمان می پیوندند. ما بهترین پشتیبانی ممکن را ارائه می دهیم تا به شما کمک کنیم در آلمان، مونیخ و دانشگاه ما احساس راحتی کنید.