Keystone logo

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در تایوان 2023

تعداد مؤسسات: 87
  • 135號

  Yuan Ze University در سال 1989 تأسیس شد ، ممکن است با استانداردهای سنتی جوان باشد ، اما در کوتاه ترین مدت به عنوان الگویی برای دانشگاه های تازه ظهور شناخته شده است. یوان زه به عنوان اولین و تنها دانشگاهی که در سال 2003 برنده جایزه ملی کیفیت شد ، جایزه ای را از وزارت آموزش و پرورش برای پروژه تعلیم و تربیت در سال 2005 دریافت کرد. به طور متوالی ، این وزارتخانه به عنوان یکی از 12 دانشگاه برتر تعیین شده است. در تایوان ، دریافت جایزه برای "هدف برای پروژه توسعه دانشگاه برتر و نخبگان" از سال 2005. با کسب بالاترین افتخار در آموزش ، تحقیق و مدیریت ، یوان زه در تایوان به شگفتی آموزش عالی تبدیل شده است.

  • Causeway Bay
  • Seoul
  • Taipei
  • + 1 بیشتر

  با تمرکز ویژه بر آسیا ، دانشگاه منچستر اولین مرکز بین المللی خود را در هنگ کنگ در سال 1992 افتتاح کرد و به مدیران جهانی در شرق آسیا از جمله هنگ کنگ ، ژاپن ، کره جنوبی ، تایوان ، چین جنوبی و ماکائو آموزش مدیریت عالی ارائه می دهد. برای نزدیک به 30 سال

  • Los Angeles
  • Barcelona
  • New Taipei

  کالج مدیریت بازرگانی (CBA) در دانشگاه Loyola Marymount (LMU) یکی از بهترین مدارس بازرگانی در کشور است. ما در سال 1926 به عنوان مرکزی برای تفکر استراتژیک و نوآوری در جنوب کالیفرنیا تاسیس شدیم ، ما برای تعالی آکادمیک تلاش می کنیم و دانشجویان را برای استفاده از استعدادها و مهارت های منحصر به فرد خود برای پیشبرد منافع صنعت و جامعه آماده می کنیم.

  • Taipei

  دانشگاه مادری Taihoku که در سال 1928 توسط دولت استعمارگر ژاپنی تأسیس شد ، دانشگاه پیشین NTU بود. اولین رئیس جمهور شیدهارا تان تایراکا هیروشی بود. در سال 1945 ، جمهوری چین در جنگ مقاومت در برابر ژاپن پیروز شد و تایوان به دولت ناسیونالیست چین واگذار شد. در 15 نوامبر همان سال ، دانشگاه شاهنشاهی تایهوکو رسماً به دولت چین واگذار شد و به دانشگاه ملی تایوان تغییر نام داد و دکتر تسونگ لو لو به عنوان اولین رئیس جمهور منصوب شد. در حال حاضر ، این دانشگاه دارای 11 کالج ، با 54 گروه و 108 مutesسسه فارغ التحصیل ، به علاوه بیش از 50 مرکز تحقیقاتی در سطح ملی و دانشگاهی است. تعداد کل دانش آموزان ، از جمله دانشجویانی که در دانشکده مطالعات حرفه ای و مداوم ثبت نام کرده اند ، به بیش از 32000 نفر افزایش یافته است که شامل 17000 دانشجوی دانشگاه و 15000 دانشجوی کارشناسی ارشد است.

  • Manchester
  • Accra
  • Budapest
  • + 62 بیشتر

  World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university.

  • Taipei

  Shih Hsin University طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در مدرسه روزانه و مدرسه شبانه خود ارائه می دهد. به منظور برآوردن تقاضای بزرگسالانی که مشتاق غنی سازی دانش یا ادامه تحصیل هستند ، دانشگاه برنامه های متعدد آموزش مداوم را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا می شود. علاوه بر این ، دانشگاه همچنین یک برنامه کارشناسی ویژه برای فارغ التحصیلان کالج های سه ساله حرفه ای ارائه می دهد.

  • Taipei

  Kaohsiung Medical University (که در ابتدا به عنوان کالج پزشکی Kaohsiung شناخته می شد) به طور رسمی در سال 1954 تأسیس شد. علاوه بر اینکه اولین دانشگاه خصوصی پزشکی در این دانشگاه است ، مهد مهمی برای پزشکان بسیار ماهر و متخصصان مرتبط با پزشکی شده است. Kaohsiung Medical University مرکز مراقبت های پزشکی و مطالعات پزشکی گرمسیری محلی در روزهای اولیه بود. این دانشکده ها پس از اعلام سازمان بهداشت جهانی که دیگر منطقه ای بومی بیماری گرمسیری نیست ، ماموریت تحقیقاتی بیماریهای گرمسیری خود را کنار گذاشتند و توجه کامل خود را به مناطق پیوسته در حال پیشرفت علوم پایه پزشکی و تحقیقات پزشکی بالینی معطوف کردند. این دانشگاه همچنین به تقویت خدمات پزشکی خود ادامه داده است. Kaohsiung Medical University ، بنیان محکمی را به عنوان موسسه پزشکی پیشرو در جنوب ایجاد کرده است. پس از اینکه کالج پزشکی Kaohsiung در تابستان 1999 به دانشگاه تبدیل شد ، از این فرصت استفاده کرد تا سریعتر و بیشتر حرکت کند و به بالاترین استانداردها در آموزش ، تحقیق و خدمات برسد. دیدگاه مشترک همه در Kaohsiung Medical University این است که دانشگاه را به یک موسسه مدرن و آینده نگر تبدیل کند که برای برتری در دانشگاهیان و مراقبت های پزشکی تلاش می کند. Kaohsiung Medical University دارای تمام نقاط قوت یک دانشگاه خوب است. طیف گسترده ای از دوره های مرتبط با پزشکی وجود دارد و امکانات هم برای تحقیقات پایه و هم برای تحقیقات بالینی کافی و با کیفیت خوب است. این دانشگاه در مرکز شهر Kaohsiung ، دومین شهر بزرگ واقع شده است ، که دارای همه جاذبه ها و هیجانات زندگی در شهر است.

  • Taipei

  در 1 ژوئن 1960 ، توسط دو پزشک ، هو شویوانگ و خو کیانتیان و مربیان پرشور پزشکی تأسیس شد. با شروع از سه کلبه قلع ، از کتاب ها و لوله های شیشه ای گرفته تا زمین ها و خانه های بزرگ ، همه توسط افراد خصوصی اهدا شد. پس از نیم قرن به رنگ آبی ، دانشگاه پزشکی پکن هفدهمین هیئت مدیره ، 8 رئیس و 10 مدیر را پشت سر گذاشته است. آنها پیشگامان دستاوردهای فوق العاده دانشگاه پزشکی پکن بوده اند. من به میراث رئیس فعلی ژانگ ونچانگ و مدیر اصلی لین جیان هوانگ اعتقاد دارم. بعد ، مدرسه ما را به جهان بین المللی هدایت می کند!

  • Taipei

  Qinyi در دهه 1960 به عنوان یک دانشگاه ملی علم و فناوری تاسیس شد که متفاوت از مدارس دیگر است. در ابتدا یک مدرسه خصوصی بود ، و سپس در سال 1981 به کشور اهدا شد و به عنوان یک دانشگاه ملی سازماندهی مجدد شد. ژنرال ژانگ مینگ و خانم وانگ گوکسیو بنیانگذار "آموزش چیزی جز یک مثال نیست" با روحیه ایثارگرانه آن را از جامعه گرفته و به جامعه بازگردانده اند. در سال 1981 ، رئیس جمهور لی تنگ هویی با تحسین "گونگ هنگ هوآ یو" سهم خود را در جامعه تأیید کرد. این دو بنیانگذار به ترتیب در سال 1994 و 1999 حکم تقدیر رئیس جمهور را دریافت کردند. تاریخچه توسعه مدرسه به چهار مرحله عمده تقسیم می شود: کالج های خصوصی (60.08 ~ 81.06) ، کالج های ملی (81.07 ~ 88.07) ، موسسه ملی فناوری (88.08 ~ 96.01) و National Chin-Yi University of Technology (96.02 تا به امروز) .

  • Taipei

  مدرسه ما خود را وقف آموزش فارغ التحصیلان ما برای دستیابی به فرهنگ غنی می کند: تحقق ، نوآوری ، جامعیت و هماهنگی ، که به عنوان معیارهای ما نیز شناخته می شود. بنابراین ، با چهار کشت ، دانش آموزان برای فارغ التحصیلی باید IEEE ، گواهی اطلاعات ، انگلیسی ، تخصص و اخلاق را کسب کنند. • تحقق: این معیار نشان دهنده نگرش کار تکنسین ها است. پیش بینی می شود که دانش آموزان ما بتوانند عملیات عملی را مدیریت کرده و در عین حال توانایی خود را ارتقا دهند. • نوآوری: این معیار توانایی فارغ التحصیلان ما را در پیگیری و به روز رسانی اطلاعات در زمینه های حرفه ای خود مشخص می کند. • جامعیت: این معیار پیش بینی می کند که دانش آموزان ما بتوانند در دهکده جهانی به زبان بین المللی ارتباط برقرار کنند. • هماهنگی: این معیار همه دانش آموزان را تشویق می کند تا به آموزش اخلاقی و اخلاقی سنتی توجه کنند. همچنین امید می رود که کاربرد فناوری و اخلاق بتوانند به طور هماهنگ با هم ترکیب شوند.

  • Taipei

  هیچ دیوار آجری برای محدود کردن افق شما وجود ندارد! بدون حصار برای محدود کردن هر گونه امکان! همه ساختمانهای محوطه دانشگاه با انواع درختان و گیاهان مانند صنوبر ، پوینکیانای سلطنتی ، درختان ارکیده ، سیباس ، درختان دوش طلایی ، گاردنیا ، زنبق روز ، درختان کاج برگریز و بیدهای گریان احاطه شده اند.

  • Taipei

  پرورش استعدادها با روح منحصر به فرد NUTN ، سواد زندگی و قابلیت اشتغال حرفه ای. ویژگی ها و توسعه آینده ایجاد NUTN به عنوان یک نام تجاری برای پرورش استعدادها و ایفای نقش دانشگاه در جامعه مدرن شده. برای تقویت همکاری با دولت محلی و صنعت ، ارائه دانشگاهی که محل غنی و مشارکت بین المللی خود را نشان می دهد. برای زنده نگه داشتن محیط یادگیری از طریق برنامه های درسی پنهان در محوطه دانشگاه ، مانند انجمن استاد بزرگ ، و شیوه های نوآورانه و فکر کنید خارج از جعبه. برای ارتقاء نوآوری پرسنل و کارآیی اداری برای ارتقاء کیفیت آموزش و خدمات ، حفظ آزادی تحصیلی ، عدالت و حقوق یادگیری دانش آموزان. تقویت ارتباط با فارغ التحصیلان و منابع جامعه برای نیل به هدف آموزشی دانشگاه. تبدیل شدن به یک دانشگاه نمونه تصفیه شده با ویژگی های عمیق محلی و منطقه ای ، که با جامعه بین المللی ارتباط خوبی دارد.

  • Taipei

  دانشگاه Chung Hwa در سال 1990 تأسیس شد. تحت برنامه ریزی دقیق هیئت مدیره و سرپرستان مدارس ، این مدرسه دارای دستاوردها و ویژگی های زیر است: سه دبیرستان اشتغال محور با توجه به آخرین نظرسنجی های وزارت آموزش و پرورش ، 104 بانک نیروی انسانی ، و 1111 بانک نیروی انسانی ، فارغ التحصیلان دانشگاه چونگ هوآ دارای سه بالاترین عملکرد "نرخ اشتغال بالا ، حقوق بالا و رضایت بالای شرکت" هستند. در میان آنها ، میزان اشتغال دانش آموزان مدرسه ما با یارانه های آموزشی عالی از وزارت آموزش و پرورش ، اولین دانشگاه جامع است. با توجه به آمار 104 بانک انسانی ، میانگین حقوق بیش از نیمی از فارغ التحصیلان بالاتر از متوسط حقوق فارغ التحصیلان دانشگاه خصوصی خصوصی است و برای 5 سال متوالی رتبه بندی شده است 1111 دانشگاههای خصوصی تنها دانشگاه خصوصی در منطقه Zhumiao که دارای گواهینامه بین المللی AACSB و IEET از دانشگاه Chung Hwa است ، تنها دانشگاه خصوصی در منطقه Zhuzhumiao است که توسط انجمن آمریکایی برای ارتقاء مدارس تجاری بین المللی (AACSB) و انجمن چینی معتبر شده است. آموزش مهندسی (IEET). مدارک و اعتبارات به دست آمده توسط دانش آموزان می تواند در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد. دانشکده مدیریت نه تنها در بین 5٪ از مدارس برتر مدیریت کسب و کار در جهان قرار دارد ، بلکه در ارزیابی QS 2020 توسط شرکت تحقیقاتی آموزش عالی بریتانیا در بین 450 دانشگاه برتر آسیا قرار گرفته و در بین خصوصی جامع رتبه 11 را دارد. دانشگاه های تایوان

  • Taipei

  National Chiayi University در فوریه 2000 با ادغام دو کالج موجود در چیایی ، یعنی موسسه ملی فناوری چیایی (NCIT) و کالج معلمان ملی چیایی (NCTC) تشکیل شد. این دانشگاه در حال حاضر دارای هفت کالج (کالج معلمان ، دانشکده علوم انسانی و هنر ، دانشکده مدیریت ، کالج کشاورزی ، دانشکده علوم و مهندسی ، کالج علوم زندگی و کالج پزشکی دامپزشکی) است که شامل 39 برنامه کارشناسی (40 گروه) ) ، 12 برنامه در مقطع کارشناسی (1 برنامه ، 39 برنامه کارشناسی ارشد (42 کلاس) ، 14 برنامه کارشناسی ارشد در خدمت ، و 7 برنامه دکترا (1 برنامه) در سال ترم 107. NCYU یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه ها است در قسمت جنوبی تایوان

  • Taipei

  National Taiwan Ocean University (NTOU) در سال 1953 به عنوان کالج فناوری دریایی استان تایوان تأسیس شد. یازده سال بعد ، در سال 1964 ، ما تبدیل به یک کالج دریایی شدیم که مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه های مختلف دریایی ارائه می داد. در این دوره ، کالج توسط دولت استانی تایوان جمهوری چین پشتیبانی می شد. در سال 1979 ، ما به یک موسسه ملی تبدیل شدیم و به کالج ملی علوم و فناوری دریایی تایوان تغییر نام دادیم. یک دهه بعد ، در سال 1989 ، کالج به یک دانشگاه کامل تبدیل شد. در حال حاضر ، NTOU دارای هفت کالج است - علوم و مدیریت دریانوردی ، علوم زیستی ، علوم و منابع اقیانوس ، مهندسی ، مهندسی برق و علوم کامپیوتر ، حقوق و سیاست اقیانوس ، و همچنین علوم انسانی و علوم اجتماعی. این کالج ها در مجموع 22 دپارتمان کارشناسی ، 12 م institسسه فارغ التحصیل ، 28 برنامه کارشناسی ارشد و 20 برنامه دکترا را در خود جای داده اند. این دانشگاه رشد و تغییرات زیادی را تجربه کرده است و اکنون به عنوان یکی از مهمترین مراکز آموزش عالی و بورسیه تحصیلی کشور ، به ویژه در علوم دریایی ، مطالعات دریایی و شیلات شناخته شده است. در پاسخ به نیازهای متغیر جامعه و افزایش علایق دانشجویان ، ما در حال توسعه به یک دانشگاه جامع با تمرکز دریایی منحصر به فرد هستیم. هدف ما این است که یک موسسه آموزش عالی بین المللی شناخته شده باشیم. در این راستا ، برنامه های علوم اجتماعی و هنرهای آزاد ما به عنوان بخش اصلی آموزش در NTOU در حال توسعه است. دانشگاه به سرعت در حال حرکت به سمت ایجاد یک محیط یادگیری مثبت و فرهنگ برای رشد فکری و شخصی است ، و علایق اقیانوس به عنوان ویژگی منحصر به فرد ما است.