Keystone logo
آمریکا

بهترین دانشگاه ها برای MBA برنامه ها که در آمریکا 2023

تعداد مؤسسات: 4028
  • Arlington County, آمریکا

  Marymount یک دانشگاه جامع کاتولیک است که توسط سنت های مذهبی قلب مقدس مریم هدایت می شود و بر کنجکاوی فکری، خدمت به دیگران و دیدگاه جهانی تأکید دارد. آموزش Marymount مبتنی بر هنرهای لیبرال است، آمادگی شغلی را ارتقا می دهد و فرصت هایی را برای رشد شخصی و حرفه ای فراهم می کند. ماری‌مونت، یک جامعه یادگیری دانش‌آموز محور که به تنوع اهمیت می‌دهد و بر آموزش کل فرد تمرکز دارد، رشد فکری، اخلاقی و معنوی هر فرد را هدایت می‌کند.

  • Mequon, آمریکا
  • Ann Arbor, آمریکا

  پردیس اصلی دانشگاه کنکوردیا ویسکانسین که در سال 1881 تأسیس شد، در 200 هکتار از خط ساحلی زیبای دریاچه میشیگان در مکون، ویسکانسین واقع شده است. این دانشگاه میزبان بیش از 7000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد از سراسر جهان است. این دانشگاه بیش از 90 رشته در مقطع کارشناسی، 50+ برنامه تحصیلات تکمیلی/کارشناسی ارشد، و شش مدرک دکترا در فیزیوتراپی، کاردرمانی، داروسازی، پرستاری، آموزش، و دکترای مدیریت بازرگانی که اخیراً راه اندازی شده است، ارائه می دهد.

  • Boston, آمریکا

  برای بیش از 100 سال، سیمونز نیازهای دانش آموزان ما را در اولویت قرار داده است. از طریق آموزشی که رهبری فکری را با آمادگی حرفه‌ای ترکیب می‌کند، به دانش‌آموزان کمک می‌کنیم تا زندگی معناداری داشته باشند و مشاغل موفقی برای قرن بیست و یکم بسازند.

  • Washington, آمریکا

  دانشکده مهندسی A. James Clark در دانشگاه مریلند به عنوان کاتالیزور برای تحقیقات، نوآوری و یادگیری با کیفیت بالا عمل می کند و به این وعده عمل می کند که همه فارغ التحصیلان آماده تأثیرگذاری بر چالش های بزرگ قرن بیست و یکم خواهند بود. مدرسه کلارک که تنها چند مایلی از واشنگتن دی سی واقع شده است، در مرکز مجموعه ای از شرکت های فناوری پیشرفته و آزمایشگاه های فدرال قرار دارد و به دانشجویان و اساتید امکان دسترسی به فرصت های پیشرفت حرفه ای منحصر به فرد با شرکای صنعتی و دولتی را می دهد.

  • Richmond, آمریکا

  چه اهداف شغلی شما شامل شرکت در غیرانتفاعی، آموزش عالی، K-12 یا نهادهای دولتی باشد، برنامه های آکادمیک مدرسه آموزش VCU یادگیری را به سطح جدیدی می برد. ما به‌عنوان شانزدهمین بهترین مدرسه تحصیلات تکمیلی دولتی و دهمین بهترین کارشناسی ارشد آنلاین در آموزش بر اساس گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده (2023)، کارها را متفاوت انجام می‌دهیم.

  • New York, آمریکا

  دانشگاه پیس یک موسسه خصوصی با پردیس های واقع در شهر نیویورک و شهرستان وستچستر است. دانشگاه پیس با یک بدنه دانشجویی متنوع و تعهد به ارائه آموزش جامع به دانشجویان، بیش از 100 برنامه را در طیف وسیعی از رشته ها از جمله تجارت، حقوق، آموزش، علوم بهداشتی و هنر ارائه می دهد. علاوه بر پیشنهادات دانشگاهی، دانشگاه پیس همچنین دارای یک زندگی پر رونق پردیس، با تعداد زیادی باشگاه، سازمان، و تیم های دو و میدانی است. پیس با تمرکز بر یادگیری تجربی و آماده‌سازی دانش‌آموزان برای مشاغل موفق، به ارائه ابزار و منابع لازم برای دستیابی به اهداف دانش‌آموزان خود اختصاص دارد.

  • Port Angeles, آمریکا

  در کالج پنینسولا، محیط منحصر به فرد ما شما را تشویق می کند تا فرصت های جدید را کشف کنید. این کالج نوآورانه و دانشجو محور با اساتید عالی و کلاس های کوچک است. امکانات آموزشی ما دارای معماری خیره کننده و کلاس های درس با تکنولوژی و تجهیزات آموزشی پیشرفته است. ما تجربیات یادگیری بین المللی را ارائه می دهیم و به طور فعال در جامعه محلی خود درگیر هستیم. علاوه بر این، ما بسیاری از فرصت‌های فوق برنامه را فراهم می‌کنیم: تیم‌های ورزشی قهرمانی، باشگاه‌ها و فعالیت‌های دانشجویی، و مجموعه‌ای از رویدادهای فرهنگی و هنرهای زیبا در طول سال.

  • Cambridge, آمریکا

  بیش از 3000 دوره

  • Daytona Beach, آمریکا

  از هر یک از دانشجویان ما بپرسید که چرا کالج ایالتی دیتونا را انتخاب کردند، و آنها در مورد برنامه‌ها و مدارک رتبه‌بندی برتر، اساتید و کارکنان با کیفیت، حمایت علمی فراوان، انتقال آرام به دانشگاه‌ها، 12 مدرک کارشناسی برجسته ما به شما خواهند گفت. برنامه ها و همچنین فعالیت های سرگرم کننده در محوطه دانشگاه.

  • Chicago, آمریکا

  دانشکده بازرگانی غرفه دانشگاه شیکاگو دومین مدرسه قدیمی بازرگانی در ایالات متحده و اولین مدرسه ای است که به مدیران اجرایی آموزش می دهد. غرفه شیکاگو به عنوان یک مقصد فکری، دانشمندان و دانشجویان را از سراسر جهان به پردیس های خود در شیکاگو، لندن و هنگ کنگ می کشاند. برنامه های آموزشی اجرایی غرفه شیکاگو، آموزش حضوری، زنده آنلاین و آنلاین در سطح جهانی را برای رهبران جهانی در موضوعاتی از جمله امور مالی، رهبری، استراتژی، نوآوری و مدیریت ارائه می دهد. برنامه ها توسط اساتید مشهور MBA و کارشناسان صنعت Booth تدریس می شوند و تحقیقات برنده جایزه نوبل مدرسه را در بر می گیرند. برنامه های Booth تجربیات تحول آفرینی را برای رهبران و سازمان های آنها به ارمغان می آورد. در Booth، شما یاد خواهید گرفت که نه به چه چیزی فکر کنید، بلکه چگونه فکر کنید - با چارچوب ها و طرز فکرهای پایدار ظاهر خواهید شد تا به شما کمک کند تا در کل حرفه خود پیشرفت کنید. و با تکمیل یک برنامه آموزشی اجرایی، به شبکه آموزش اجرایی Booth ملحق می شوید که بیش از 27000 مدیر اجرایی در 130 کشور را نمایندگی می کند.

  • Columbus, آمریکا

  برنامه LLM در کالج حقوق موریتز ایالت اوهایو برای فارغ التحصیلان حقوق و وکلای خارجی در نظر گرفته شده است تا تحصیلات حقوقی و آینده شغلی را در یکی از بهترین دانشکده های حقوق عمومی در ایالات متحده پیش ببرند. کالج حقوق موریتز در رتبه اول در اوهایو و بهترین است. سی امین دانشکده حقوق در ایالات متحده دانشکده حقوق همچنین در برنامه های "تخصصی" توسط US News & World Report: Alternative Dispute Resolution-#1 رتبه بالایی دارد. حقوق جزا- #12; قراردادها/قانون تجارت- #27; قانون اساسی - شماره 21.

  • Washington, آمریکا

  دانشگاه آمریکایی از قدرت و هدف بورس تحصیلی، یادگیری و جامعه برای تأثیرگذاری بر دنیای در حال تغییر ما استفاده می کند. از پایداری گرفته تا عدالت اجتماعی تا علوم، اساتید، دانشجویان، کارکنان و فارغ التحصیلان دانشگاه AU عاملان تغییر هستند. دانشگاه آمریکایی که در سال 1893 تأسیس شد، یک موسسه خصوصی و برجسته است که در پایتخت کشور واشنگتن دی سی واقع شده است. با تمرکز رقابتی بین رشته‌ای قوی، برنامه‌های آکادمیک مبتنی بر سیاست، و فعالان دانشجویی و فارغ‌التحصیلان تأثیرگذار، AU بیش از 135 برنامه کارشناسی ارشد را از هفت مدرسه ارائه می‌کند. دانشگاهی به اندازه‌ای کوچک که به شما امکان می‌دهد احساس کنید دیده می‌شوید و به اندازه کافی بزرگ است که چهره‌های تاریخی را به محوطه دانشگاه جذب کند تا جامعه ما را در مورد مسائل مهم درگیر کند. دانشگاه آمریکایی به دلیل آماده‌سازی نسل‌هایی از دانشمندان که به رهبران عمومی ملی و بین‌المللی تبدیل می‌شوند و عوامل تغییر در سراسر جامعه جهانی ما شناخته می‌شوند.

  • Mesa, آمریکا

  رویاها و اهداف آینده شما چیست؟ چه علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی، کسب مدرک کاردانی یا انتقال به یک دانشگاه چهار ساله باشید، اولویت شماره 1 ما کمک به موفقیت شماست! کالج اجتماعی مسا که به عنوان یکی از 150 کالج برتر اجتماعی در ایالات متحده شناخته می شود، یک جامعه استقبال کننده و جهانی است که دانشجویان را از نزدیک به 60 کشور در سراسر جهان جذب می کند!

  • Orlando, آمریکا

  کالج بازرگانی دانشگاه مرکزی فلوریدا (UCF) این مسئولیت را به سمت نسل بعدی تجارت و آموزش هدایت می کند. کالج بازرگانی UCF که در سال 1968 تأسیس شد، مدارک تحصیلی را در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و اجرایی ارائه می دهد، که همگی توسط انجمن برای پیشبرد دانشکده های بازرگانی بین المللی (AACSB) و انجمن کالج ها و مدارس جنوبی (SACS) معتبر هستند. ).

  • Utica, آمریکا
  • Albany, آمریکا

  مؤسسه پلی تکنیک دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY Poly) برنامه های دانشگاهی سطح بالا و مقرون به صرفه را ارائه می دهد که کاملاً آنلاین هستند. کاتالوگ در حال گسترش SUNY Poly از برنامه‌های مدرک آنلاین با انعطاف‌پذیری در ذهن طراحی شده است تا دانش‌آموزان بتوانند کلاس‌ها را در هر کجا و هر زمان که برای برنامه‌شان منطقی است شرکت کنند. ما بسیاری از برنامه های آنلاین با تقاضای بالا را ارائه می دهیم، از جمله MBA، حسابداری، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، انفورماتیک سلامت، فناوری طراحی اطلاعات و غیره. SUNY Poly که به خاطر آماده‌سازی شغلی نوآورانه‌اش شناخته می‌شود، به طور مداوم در رتبه‌بندی سالانه US News & World Report در رتبه‌بندی دانشگاه‌های منطقه‌ای شمال رتبه‌بندی بالایی دارد. نه تنها دانش‌آموزان SUNY Poly به آموزش در سطح جهانی دسترسی دارند، دوره‌ها نیز با قیمت مقرون به صرفه برای آنها در دسترس است، از جمله نرخ تخفیفی خارج از ایالت برای بسیاری از دانش‌آموزانی که در برنامه‌های آنلاین ما ثبت نام کرده‌اند.