Keystone logo
بیابید مدرک MBA دوگانه خود را بیابید

MBA مدرک دوگانه خود را

چه چیزی را مطالعه کنیم
کجا درس بخوانیم

برنامه های تحصیلی دوگانه

مدرک دوگانه MBA یا EMBA به دانشجویان این امکان را می دهد که یک مدرک تجاری را با یک برنامه تحصیلات تکمیلی متفاوت ترکیب کنند. برخی از نمونه‌های دیگر رشته‌هایی که دانشجویان دوره‌های دوگانه در آن شرکت می‌کنند عبارتند از مهندسی، حقوق، بهداشت عمومی، مدیریت بهداشت، زیست پزشکی، مددکاری اجتماعی، اقتصاد و پرستاری. دوره های MBA Dual Degree اغلب یک سال کمتر از زمانی که دانشجو هر دو مدرک را به طور جداگانه دنبال می کرد طول می کشد، اما این بازه زمانی بسته به برنامه و دانشگاه متفاوت است. دنبال کردن مدرک MBA دوگانه می تواند سخت و چالش برانگیز باشد، اما نتایج می تواند هم از نظر حرفه ای و هم از نظر شخصی بسیار مفید باشد. تنوع برنامه های مختلف درجه دوگانه می تواند بسیار زیاد باشد - اجازه ندهید که شما را متوقف کند! جستجوی خود را با نگاه کردن به محبوب‌ترین مدرک‌های تجاری دوگانه فهرست شده در زیر شروع کنید.

برنامه های تحصیلی دوگانه برتر

درجه های تحصیلی دوگانه در شماری از رشته های مختلف ارائه می شوند. در ذیل مروری بر برخی از پرطرفدارترین درجات تحصیلی بازرگانی داشته باشید!

کشورهای ارائه کننده درجه های تحصیلی دوگانه برتر

درجه های دوگانه توسط دانشگاههای سرتاسر جهان ارائه می شود. درجه دوگانه خود را از یکی از این مناطق محبوب اخذ کنید:

شهرهای ارائه کننده درجه های دوگانه برتر

بسیاری از درجه های تحصیلی دوگانه پرطرفدار از سوی شماری از برترین دانشگاهها و مدارس بازرگانی دنیا در شهرهای مذکور در فهرست زیر ارائه می شود: