Keystone logo
بیابید

MBA خود را

چه چیزی را مطالعه کنیم
کجا درس بخوانیم

برنامه های MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) یک مدرک تحصیلات تکمیلی است که به دانشجویانی اعطا می شود که در مطالعه تجارت تسلط داشته باشند. برنامه های MBA از معتبرترین برنامه های جهان محسوب می شوند. دانشجویان برنامه های MBA تئوری و کاربرد اصول تجارت و مدیریت را مطالعه می کنند. برنامه های MBA دانشجویان را به دانشی مجهز می کند که می تواند در انواع موقعیت های تجاری دنیای واقعی اعمال شود.

MBA می تواند یک مزیت رقابتی اضافی را به هر رزومه حرفه ای اضافه کند - خواه شما مستقیماً از یک مدرک کارشناسی می آیید یا یک حرفه ای کار می کنید. برنامه های MBA در تجارت بین الملل ، برنامه های MBA در HR ، برنامه های MBA در امور مالی ، برنامه های MBA در مدیریت ، برنامه های MBA در فناوری اطلاعات ، برنامه های MBA در بازاریابی و بسیاری دیگر در زمینه های مختلف تجاری قابل اجرا هستند. برنامه های MBA برای متخصصانی که به دنبال استخدام در بخش های دولتی، غیرانتفاعی و خصوصی و یا حتی مالکیت تجاری هستند، مفید خواهد بود.

تنوع برنامه های تحصیلی مختلف MBA بسیار زیاد است. پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با مروری بر برخی از پرطرفدارترین برنامه های MBA که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.