Keystone logo
پیدا کنید

MBA پاره وقت خود را مشخص کنید

رشته دلخواه شما چیست؟
مکان تحصیلی مورد نظر شما کجاست؟

مدارکMBA و EMBA برنامه های تحصیلات تکمیلی هستند که توسط دانشکده های بازرگانی یا دانشکده های بازرگانی در دانشگاه ها ارائه می شوند. برنامه های کسب و کار در مدارس سراسر جهان ارائه می شود و دارای طیف گسترده ای از تمرکز است. برگزاری MBA یا EMBA به دانش آموزان درک کاملی از تجارت و همچنین مهارت های تفکر انتقادی، تحلیلی و استراتژیک لازم برای تصدی پست های مدیریتی و رهبری می دهد.

بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان MBA و EMBA را به صورت آنلاین، پاره وقت و همچنین در محوطه دانشگاه ارائه می دهند. معمولاً دانشجویان در زمینه ای در رشته تجاری مانند تجارت بین المللی، بازاریابی، کارآفرینی، مدیریت پروژه و غیره تخصص دارند.

تنوع برنامه های مختلف کسب و کار می تواند بسیار زیاد باشد - اجازه ندهید که شما را متوقف کند! جستجوی خود را با مشاهده محبوب ترین مدارک کسب و کار و لیست زیر شروع کنید.

1 سال MBA پاره وقت

MBA یک ساله پاره وقت به دانشجویان فرصتی سریع و دقیق برای کسب مدارک تجاری ارزشمند می دهد. برنامه های MBA پاره وقت 1 ساله درها را برای حرفه ای های تمام وقت یا کسانی که تعهدات خانوادگی دارند باز می کند تا این سرمایه گذاری مفید در حرفه حرفه ای آنها باشد.

MBA یک ساله پاره وقت

دوره MBA یک ساله پاره وقت یک فرصت سریع و دقیق برای اخذ مهارت های بازرگانی با ارزش است. برنامه های تحصیلی MBA یک ساله پاره وقت درها را به سوی افراد شاغلی که کار تمام وقت دارند و یا افرادی که تعهدات خانوادگی دارند، باز می نماید تا از این فرصت برای سرمایه گذاری پرسود در شغل و حرفه خود استفاده نمایند.

برنامه های جدید اضافه شده