Keystone logo
پیدا کنید

MBA پاره وقت

چه چیزی را مطالعه کنیم
کجا درس بخوانیم

برنامه های پاره وقت

مدارک MBA و EMBA برنامه های تحصیلات تکمیلی هستند که توسط مدارس بازرگانی یا دانشکده های بازرگانی در دانشگاه ها ارائه می شوند. برنامه های کسب و کار در مدارس سراسر جهان ارائه می شود و دارای طیف گسترده ای از تمرکز است. برگزاری MBA یا EMBA به دانش آموزان درک کاملی از تجارت و همچنین مهارت های تفکر انتقادی، تحلیلی و استراتژیک لازم برای تصدی پست های مدیریتی و رهبری می دهد.

بسیاری از دانشگاهها در سرتاسر جهان دوره های MBA و EMBA آنلاین، پاره وقت و نیز حضوری را ارائه می نمایند. معمولاً دانشجویان در یک رشته در حوزه بازرگانی تخصص می یابند، مانند بازرگانی بین الملل، بازاریابی، کارآفرینی، مدیریت پروژه و غیره.

تنوع برنامه های تحصیلی بازرگانی بسیار زیاد است - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر برخی از پرطرفدارترین دوره های بازرگانی مذکور در ذیل آغاز کنید.

درجه های دوگانه پاره وقت

درجه های دوگانه پاره وقت به دانشجویان امکان می دهد تا برنامه های تحصیلی مختلف در سطح کارشناسی ارشد را در یک دوره ادغام نمایند و در عین حال از زندگی فعال و پویایی نیز برخوردار باشند. انتخاب درجه دوگانه پاره وقت به دانشجویان اجازه می دهد تا همزمان در دو رشته دانشگاهی تخصص یابند و هم در رشته بازرگانی و هم در یک رشته دیگر متبحر گردند.

MBA یک ساله پاره وقت

دوره MBA یک ساله پاره وقت یک فرصت سریع و دقیق برای اخذ مهارت های بازرگانی با ارزش است. برنامه های تحصیلی MBA یک ساله پاره وقت درها را به سوی افراد شاغلی که کار تمام وقت دارند و یا افرادی که تعهدات خانوادگی دارند، باز می نماید تا از این فرصت برای سرمایه گذاری پرسود در شغل و حرفه خود استفاده نمایند.