Keystone logo

EMBA خود را

چه چیزی را مطالعه کنیم
کجا درس بخوانیم

EMBA - MBA اجرایی

EMBA (Executive MBA) یک مدرک تحصیلات تکمیلی در تجارت است که برای حرفه ای ها با تجربه کاری قابل توجه طراحی شده است. برنامه های EMBA دانش و مهارت هایی را برای پیشرفت در مشاغل خود، اغلب به سمت های رهبری و مدیریت اجرایی به دانش آموزان ارائه می دهد. اکثر برنامه های EMBA می توانند در کمتر از 2 سال تکمیل شوند و به گونه ای طراحی شده اند که دانش آموزان بتوانند مدرک خود را در حین ادامه کار کسب کنند. این بخش مهمی از برنامه های EMBA است زیرا دانش آموزان می توانند دانش خود را در محل کار به محیط یادگیری بیاورند.

دانشجویانی که EMBA خود را به دست می آورند از بخش های خصوصی، غیرانتفاعی و دولتی و از بسیاری از صنایع می آیند. بسیاری از دانشگاه های ارائه دهنده برنامه های EMBA نیز این مدرک را از طریق آموزش از راه دور ارائه می دهند. دوره های آموزشی برای مدرک EMBA شامل مبانی کسب و کار مانند امور مالی، بازاریابی و حسابداری می شود و ممکن است شامل تاکید بر رهبری و مدیریت در بخش های مختلف تجاری باشد.

تنوع برنامه های مختلف EMBA می تواند بسیار زیاد باشد - اجازه ندهید شما را متوقف کند! جستجوی خود را با مشاهده محبوب ترین برنامه های EMBA که در زیر ذکر شده است شروع کنید.

کشورهای برتر EMBA

برنامه های تحصیلی EMBA در دانشگاههای سرتاسر جهان ارائه می شود. اخذ EMBA را از یکی از برترین این کشور ها در نظر بگیرید!

برنامه های EMBA برتر

برنامه های تحصیلی MBA اجرایی در شماری از رشته های مختلف ارائه می شود. در اینجا برخی از محبوبترین برنامه های EMBA را ملاحظه می کنید!