Keystone logo

3 مدیریت اجرایی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار فروش 2024

فیلترها

فیلترها

 • مدیریت اجرایی
 • مطالعات کسب و کار
 • فروش
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  مدیریت اجرایی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار فروش

  EMBA یا Executive MBA degree برای افرادی که در حال حاضر در مسیر حرفه ای قرار دارند طراحی شده و مایلند دانش خود را در زمینه های انتخابی خود ارتقا دهند تا بتوانند فرصت های حرفه ای خود را گسترش دهند. بسیاری از دانش آموزان در حالی که این درجه را دریافت می کنند ادامه می دهند.

  EMBA در فروش چیست؟ خط پایین هر سازمان به فروش متکی است، بنابراین ضروری است که افراد در موقعیتهای فروش دارای مهارت ها، مهارت ها و صفات لازم برای تولید منافع، پیروی از طریق مشتریان و بستن معاملات باشند. به منظور کمک به دانش آموزان برای انجام این کار، دوره های این برنامه تمرکز بر بهبود تفکر استراتژیک شرکت کنندگان و توانایی های تجزیه و تحلیل بحران، و همچنین روش های تدریس برای اعمال نظریه های مختلف برای حل مشکلات پیچیده کسب و کار است. ارتباطات و رهبری همچنین تمایل دارند که تمرکز اصلی این دوره ها باشند، همچنین یادگیری برای ایجاد شبکه های حرفه ای و حفظ محیط تیم تیم تعاملی.

  فارغ التحصیلان این نوع برنامه ها با مهارت های ارتباطی برتر و همچنین توانایی های قوی تفکر استراتژیک و تحلیلی مجهز شده اند. هر کدام از این ویژگی ها نه تنها در زمینه فروش، بلکه در سایر جنبه های زندگی یک فارغ التحصیل نیز مفید خواهد بود.

  هزینه EMBA بسیار متفاوت است. عوامل موثر بر هزینه نهایی آموزش شامل مکان مدرسه، برنامه انتخاب شده، مدت زمان برنامه و هزینه های کل زندگی است.

  افرادی که درجه تحصیلی EMBA را در فروش می بینند ممکن است این فرصت را داشته باشند که بتوانند بسیاری از حرفه های هیجان انگیز را بیاموزند. علاوه بر کار در کالاها و یا اوراق بهادار، فارغ التحصیلان ممکن است موفقیت در نقش مدیر بازاریابی، مدیر فروش آنلاین، مدیر بازاریابی دیجیتال، کپی رایتگر تبلیغات، افسر وام، مدیر خرید، کارگزار املاک و مستغلات، نماینده فروش خدمات مالی و یا فروش عمده فروشی و تولید نماینده.

  ارائه دوره های آنلاین انعطاف پذیر و راحت برای کسانی که در حال حاضر تاسیس حرفه. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.