Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه تحصیلات بازرگانی  (مدیریت اجرایی) برنامه ها که در مد 2023/2024

1 مدیریت اجرایی برنامه ها که در مد 2023/2024

بررسی اجمالی

یک برنامه EMBA، و یا اجرایی MBA، مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار است. این درجه منحصر به فرد در درجه اول برای رهبران کسب و کار که در حال حاضر نیمه تاسیس در این زمینه خود را است. درجه می تواند کمک به آنها را به سطح بعدی از صنعت خاص خود حرکت می کند.

EMBA در مد چیست؟ این درجه ایده آل برای کسانی که در حال حاضر کار حرفه ای در صنعت مد است. دانش آموزانی که به این درجه را دنبال طور کلی قادر به از متخصصان صنعت یاد بگیرند. آنها در دوره مانند زنجیره جهانی تهیه و توزیع، نام تجاری استراتژیک و مدیریت بازاریابی، مدیریت محصول نمونه کارها و مدیریت مالی استراتژیک است. بسیاری از برنامه های دانش آموزان اجازه از طریق ترکیبی از چهره به چهره دوره های آنلاین و مطالعه است. آنها اغلب قادر به حضور در حوادث شبکه به منظور ایجاد تماس های مهم برای کمک به پا زدن شروع حرفه خود می باشد.

مزایای زیادی برای به دست آوردن یک EMBA در مد وجود دارد، با بزرگترین بودن توانایی برای پیشبرد در زندگی حرفه ای یک است. دانش آموزان بینش است که آنها ممکن است در کار را تجربه نمی به دست آورید، و درجه می توانید آنها را در نیروی کار با ارزش تر است.

هزینه های مرتبط با EMBA بسته به نهاد. بسیاری از برنامه های برای یادگیری انعطاف پذیر، که می تواند هزینه های کلی تاثیر اجازه می دهد. به عنوان آگاهانه که ممکن است، آن را یک ایده خوب برای تماس با بخش پذیرش هر موسسه شما علاقه مند هستید است.

دانش آموختگان از برنامه اغلب تبدیل به مدیران ارشد در صنعت مد. از آنجا که از این درجه منحصر به فرد، دانشجویان در استفاده از برنامه برای پیدا کردن کار در زمینه مورد نظر خود را، اما نه به بالا بردن وضعیت خود را در زمینه فعلی آنها نیست. بنابراین، فارغ التحصیلان برنامه در مد قادر به حرکت در یک شرکت و در پروژه های بزرگ هستند.آنها ممکن است قادر به آغاز طرح ها و روش های است که یک بار به آنها بود در دسترس نیست به دلیل افزایش دانش خود را.

درجه EMBA اغلب هر دو تمام وقت و پاره در دسترس هستند. دوره ها نیز گاهی اوقات در دسترس هر دو در دانشگاه و در اینترنت هستند، و بسیاری از برنامه های دوره های در شب و در تعطیلات آخر هفته به منظور تطبیق کار حرفه ای. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت اجرایی
  • مد
رشته های تحصیلی
  • مد (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه