Keystone logo

243 مدیریت اجرایی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت اجرایی
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (243)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت اجرایی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار

EMBA MBA برای مدیران است و طراحی شده است که به فرد اجازه می دهد تا آموزش پیشرفته در حالی که ادامه کار به دنبال. نقطه بسیاری از برنامه های EMBA این است که دانش آموزان را به دانش آنها که نیاز به افزایش حرفه ای خود را.

EMBA در مدیریت کسب و کار چیست؟ این برنامه با هدف تقویت مهارت های تجاری و توانایی های اداری دانش آموزان است. در طول دوره برنامه، دانش آموزان ممکن است بر مهارت های نوشتن و ارائه و همچنین مهارت های ارتباطی بین فرهنگی خود تمرکز کنند. مربیان معمولا در توسعه مهارت ها و بینش های عملیاتی شرکت کنندگان و همچنین تجهیز آنها به ابزار مورد نیاز برای هدایت کار می کنند. دانش آموزان ممکن است با درک عمیق از مدیریت عمومی و توانایی توسعه شبکه های قوی بین المللی و داخلی دور بمانند.

فارغ التحصیلان این برنامه تمایل به داشتن مهارت های مطلوب زیادی دارند، از جمله توانایی ایجاد روابط قوی با مشتریان، شرکا و اعضای تیم به طور یکسان. بسیاری نیز با مهارت های ارتباطی و رهبری برتر تحصیل می کنند. هر یک از این استعدادها می توانند به خوبی در موقعیت های مختلف قرار بگیرند.

هزینه EMBA برای هر مدرسه و هر برنامه متفاوت است. کشوري که برنامه ارائه مي شود، عامل مهمي نيز خواهد بود. قبل از انتخاب برنامه، دانش آموزان باید تحقیق کامل انجام دهند.

افرادي كه مدرك كارشناسي مديريت كسب و كار را دنبال مي كنند، مهارت ها و ويژگي هايي دارند كه توسط بسياري از صاحبان مشاغل در بسياري از صنايع مختلف مورد نظر است. فارغ التحصیلان این برنامه اغلب برای تبدیل شدن به حسابداران، مدیران شهر، مدیران فروش یا افسران وام تجاری می شوند. آنها همچنین ممکن است موقعیت خود را به عنوان متخصصان روابط عمومی، مدیران منابع انسانی، افسران مالی، مدیران ارشد، تحلیلگران تحقیق بازاریابی یا مدیران تبلیغات پیدا کنند.

بسیاری از موسسات مختلف EMBA در اداره کسب و کار ارائه می دهند، اما در نهایت دانش آموزان در نهایت بستگی به محل، بودجه و تعهدات موجود دارد. دوره های آنلاین ارائه انعطاف پذیری برای افراد با مشاغل تمام وقت و خانواده ها برای مراقبت از. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های برنامه، به دنبال برنامه خود در زیر بروید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.