Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 تحصیلات بازرگانی  (مدیریت اجرایی) برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

4 مدیریت اجرایی برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

بررسی اجمالی

بسیاری از مردم پس از اینکه مدرک لیسانس را کسب کردند، مایل به تحصیل بیشتر خود هستند، و کسانی که مایل به کسب دانش تخصصی می باشند، می توانند در یک برنامه EMBA ثبت نام کنند. این نوع برنامه ممکن است به دانش آموزان مسن تر کمک کند که تجربه کاری متنوعی را برای کمک به حرفه خود به دست آورند.

EMBA در مطالعات اداری چیست؟ این نوع برنامه به طور معمول کمک می کند تا دانش آموزان درک عمیق تر از دنیای کسب و کار را توسعه دهند. دوره های آموزشی ممکن است موضوعات گسترده ای مانند مالی، مدیریت و بازاریابی را پوشش دهند. دانش آموزان می توانند موضوعاتی مانند زنجیره های عرضه را بدست آورند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند. هدف این برنامه معمولا برای دانش آموزان دانش حرفه ای در مورد جنبه های مختلف کسب و کار است تا آنها را برای نقش های مدیریت آماده کند.

همانطور که با هر مدرک تجاری، دانش آموزان در EMBA در مطالعات اداره ثبت نام به طور معمول مهارت های لازم را به آنها کمک می کند که در هر دو حرفه و زندگی شخصی خود. مهارت های ارتباطی و تحلیلی فوق العاده ممکن است منجر به پیشرفت شغلی و افزایش حقوق شود و مهارت های سازمانی در همه حوزه های زندگی مفید باشد.

معمولا تکمیل برنامه EMBA تقریبا دو سال طول می کشد، اما هزینه ها بین مدارس متفاوت است. هر دانشگاه دارای هزینه تحصیل خود است، بنابراین بهتر است برای تماس با مدارس آینده نگر برای تخمین کامل قیمت ها تماس بگیرید.

دانش آموزان با EMBA در اداره مطالعات معمولا فرصت برای بسیاری از حرفه های هیجان انگیز است. برخی از آنها تجربه خود را می یابند و از آن برای راه اندازی کسب و کار خود استفاده می کنند، در حالی که دیگران به عنوان مدیران کسب و کار برای شرکت های بزرگ کار می کنند. بسیاری از مدیران بازاریابی را انتخاب می کنند. فرصت های شغلی به عنوان مدیران تبلیغات و یا مدیران هتل نیز ممکن است گزینه ها باشد، یا دانش آموزان می توانند به عنوان مدیران و مشاوران پروژه به دنبال کار باشند.

بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان متوجه شده اند که بسیاری از دانش آموزان نیاز به انعطاف پذیری بیشتری دارند، بنابراین برنامه های EMBA را به صورت آنلاین ارائه می کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت اجرایی
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه