Keystone logo

1 مدیریت اجرایی برنامه ها که در یونان برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت اجرایی
رشته های تحصیلی
    آموزش (0)بهداشت و درمان (0)حمل و نقل و لجستیک (0)خودبهسازی (0)روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (0)زبان های خارجی (0)ساخت و ساز (0)علوم اجتماعی (0)علوم زیستی (0)علوم طبیعی (0)
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

مدیریت اجرایی برنامه ها که در یونان

یونان یک کشور با یک تاریخ غنی است و در حال حاضر باستانی و مدرن در همان زمان است. EMBA در یونان به دانش آموزان با آموزش و پرورش با کیفیت بالا در محیط فرهنگی و نظری تحریک کننده همان است که به آثار برخی از بزرگترین فلاسفه تاریخ به رهبری ارائه.

EMBA در یونان است که از طریق ترم دقیق، سمینارها، و کارگاه تسهیل می شود. برنامه ها برای حرفه ای ها کار فعلی به دنبال پیشبرد حرفه خود را به سطوح بالاتر، مانند مدیریت اجرایی طراحی شده است. دانشجویان EMBA یونان با یک پایه کسب و کار قوی از طریق درسی در موضوعات اقتصاد، امور مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات، و حسابداری ارائه شده است. برنامه EMBA یونان توسط در کار تجربه ای که دانش آموزان می توانند به محیط یادگیری را تکمیل شود.

برنامه EMBA یونان طراحی شده اند تا دانش آموزان می توانند به کار در حرفه خود و ادامه تحصیل خود ادامه دهند.اگر این برای تلفن های موبایل مانند آنچه شما به دنبال، نگاهی به زیر و شما ممکن است از آموزش را برای شما پیدا کنید!