Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 Executive Course برنامه ها 2023

10 Executive Course برنامه ها 2023

بررسی اجمالی

یک دوره یک برنامه است که اهداف متعددی دارد. بعضی از دانش آموزان دوره ای را برای کمک به آنها در ارتباط با دو مرحله مختلف مطالعه دنبال می کنند، در حالی که دیگران دوره ای را برای ارائه مدارک حرفه ای برای کمک به بهبود گزینه های خود در شغل فعلی خود می کنند.

یک دوره اجرایی چیست؟ این برنامه فراهم می کند مبانی است که کمک به آماده سازی حرفه ای برای مطالعات پیشرفته در یک زمینه کسب و کار خاص. همچنین می تواند دانش لازم را برای دانش آموزانی که در مورد مطالعه یک موضوع غیر مرتبط برنامه ریزی می کنند، فراهم کند، اما از مزیت های مدیریتی برخوردار است. هر برنامه متفاوت خواهد بود، اما نمونه هایی از کلاس ها ممکن است شامل بازاریابی، ارتباطات، منابع انسانی، مالی و منابع کسب و کار باشد. همراه با سخنرانی های کلاس درس، دانش آموزان همچنین می توانند در پروژه ها، تحقیقاتی و شرکت در سمپوزیوم های کسب و کار محلی و ملی شرکت کنند.

دانش آموزانی که دوره اجرایی را دنبال می کنند، به روش های مختلفی سود می برند. مهارت های تجاری مانند حل مسئله، رهبری و ارتباطات می تواند در بسیاری از زمینه های مختلف کمک کند. همچنین طیف گسترده ای از حرفه های تجاری موجود برای کسانی که می خواهند با تحصیلات خود ادامه دهند، وجود دارد.

موسسات در سراسر جهان این برنامه اجرایی را ارائه می دهند و عوامل متعددی در هزینه های تحصیل وجود دارد. این عوامل عبارتند از محل مدرسه و طول برنامه. دانش آموزانی که علاقمند هستند باید به طور مستقیم با مدارس تماس بگیرند تا درباره نیازهای مالی سوال کنند.

پس از اتمام این دوره اجرایی، افراد دارای مسیرهای متنوعی هستند که می توانند انتخاب کنند. برخی ممکن است برای حرفه ای یا ارتقاء در زمینه های رهبری، مدیریت، منابع انسانی، حسابداری، امور مالی، کسب و کار و اقتصاد آماده شوند. دوره ای در مطالعات اجرایی، فارغ التحصیلان را برای باز کردن کسب و کار خود در زمینه های مختلف آماده می کند.

شروع به تحقیق و مقایسه مدارس با استفاده از پایگاه داده آنلاین کنید. برای اجرای برنامه اجرایی خود زیر را دنبال کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • Executive Course
رشته های تحصیلی
    آموزش بهداشت و درمان خودبهسازی روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی زبان های خارجی ساخت و ساز
  • علوم اجتماعی
  • علوم زیستی علوم طبیعی مد
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه