Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

مقدمه

کالج بین المللی دانشگاه الریان (ARIU) جانشین اولین دانشگاه خصوصی در کشور قطر است که در سپتامبر 2000 افتتاح شد و بیش از 20 سال است که در ارائه مدارک تجاری مرتبط با گردشگری، مهمان نوازی و مطالعات تجاری بین المللی تخصص داشته است. . در این دوره دانشگاه تحت نظارت آموزش بین المللی الریان (ARIE) و دانشگاه علوم کاربردی NHL Stenden در هلند فعالیت می کرد.

این موسسه از سپتامبر 2021 فصل هیجان انگیز جدیدی را در وجود خود باز می کند و وارد یک مشارکت استراتژیک با دانشگاه دربی در بریتانیا می شود.

از طریق این مشارکت، ARIU مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، مدیریت مهمان‌نوازی بین‌المللی، مدیریت گردشگری بین‌المللی و مدیریت بازرگانی بین‌المللی را ارائه می‌دهد.

ARIU با همکاری دانشگاه دربی میراث خود را به عنوان یک موسسه آموزش عالی عالی و ارائه دهنده برتر آموزش در سطح دانشگاه در قطر، منطقه GCC و در سطح بین المللی ادامه خواهد داد. ARIU در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد تا فرصت های عالی برای یادگیری و پیشرفت شغلی را برای دانش آموزان فراهم کند. موقعیت آن در شهر پر جنب و جوش دوحه و منطقه GCC برای هویت و موفقیت موسسه به عنوان یک مدرسه حیاتی است.

چرا ARIU را انتخاب کنید

در کالج بین المللی دانشگاه الریان (ARIU) با همکاری دانشگاه دربی، شما در محیطی دلپذیر و نسبتا کوچک با فضایی دوستانه و خانوادگی پذیرای خواهید بود، مکانی که در آن از همان لحظه اول احساس راحتی در خانه خود کنید. . ARIU با همکاری دانشگاه دربی برنامه های چهار ساله لیسانس را در مدیریت هتلداری بین المللی، مدیریت گردشگری بین المللی و مدیریت بازرگانی بین المللی ارائه می دهد.

مفهوم آموزشی منحصر به فرد این امکان را به شما ارائه می دهد که مجموعه مهارت هایی را به دست آورید که شما را از سایرین در این زمینه متمایز کند. مجموعه مدارک کارشناسی ارائه شده در کالج بین المللی دانشگاه الریان (ARIU) با هدف ارائه آموزش عالی است که فارغ التحصیلان خود را با مهارت در زمینه های خدمات و مدیریت کسب و کار بین المللی برای تبدیل شدن به مدیران خلاق و کارآفرینان پیشرو مجهز می کند. مدارک حرفه ای بر اساس موقعیت های واقعی کسب و کار توسعه یافته و طراحی شده اند و با ترکیبی از تئوری و عمل همراه شده اند، که باعث می شود فارغ التحصیلان ما بلافاصله پس از فارغ التحصیلی قابل استفاده باشند. برنامه‌ها و مدرک‌هایی که ما ارائه می‌دهیم همان برنامه‌هایی است که در دانشگاه دربی در بریتانیا ارائه می‌شوند و همه فارغ‌التحصیلان پس از فارغ‌التحصیلی، مدرک معتبر بین‌المللی بریتانیا را از دانشگاه دربی دریافت می‌کنند.

ما درک می کنیم که دانشجویان به همان اندازه برای ما مهم هستند که دانشگاه برای دانشجویان اهمیت دارد. بنابراین، ما متعهد هستیم که رویکردی دانش‌آموز محور به آموزش ارائه دهیم و در عین حال مجهز به امکانات مختلف هستیم تا شما از تحصیلات خود لذت کامل ببرید و از آن بهره ببرید.

ARIU با مشارکت دانشگاه دربی رویکردی بسیار قوی دانشجو محور برای یادگیری و آموزش دارد. ماموریت برنامه های ما این است که دانش آموزان را برای عملکردهای مدیریتی آینده خود در محیط های بین المللی آماده کنیم. این نشان دهنده یک آموزش حرفه ای انعطاف پذیر و گسترده برای فارغ التحصیلان است که در سراسر جهان در تمام بخش های خدمات و مدیریت خدمات مورد استقبال قرار می گیرد. مدرک تحصیلی از دانشگاه دربی درها را به روی آینده ای هیجان انگیز با چشم اندازها و گزینه های شغلی متنوع باز می کند. دانشجویان ما به خوبی برای شروع کار در دنیای واقعی بلافاصله پس از فارغ التحصیلی مجهز هستند. ما فارغ التحصیلان موفقی در تعدادی از صنایع از جمله بانکداری و مالی، هتلداری و گردشگری، خرده فروشی، بازاریابی و تبلیغات، ورزش، مشاوره و تجارت بین المللی داریم.

پذیرش ها

مکان ها

  • Doha

    Doha, State of Qatar Stenden Qatar University of Applied Sciences Al-Jeleait Street Bin Omran P.O. Box 36037, , Doha

    سوالات