Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby MBA جهانی
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

MBA جهانی

Doha, قطر

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

QAR ۱۰۵٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

مقدمه

مدیرانی که بتوانند از منظر جهانی عمل کنند، فکر کنند و عمل کنند، تقاضای زیادی دارند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که شما را از نظر فکری به چالش بکشد، شهرت حرفه ای شما را تقویت کند و شما را در حل چالش های تجاری دنیای واقعی قادر سازد. همانطور که شما معتبرترین مدرک مدیریت و رهبری جهان را دنبال می کنید، اهداف شغلی شما را پرورش می دهد و شما را با مهارت های لازم برای موفقیت به عنوان یک مدیر و رهبر الهام بخش مجهز می کند. نسل جدیدی از متخصصان تجاری آینده نگر با چشم انداز جهانی مخاطبان برنامه جهانی MBA هستند.

نکات برجسته

  • ما یک فرصت آموزشی کسب و کار درجه یک را برای شما فراهم می کنیم که به شما امکان می دهد دانش استراتژیک، چشم انداز و اعتماد به نفس مورد نیاز برای نوآوری، چالش و رهبری تغییر را به دست آورید.
  • از آنجایی که MBA Global ما توسط موسسه مدیریت خبره (CMI) به رسمیت شناخته شده است، می توانید پس از اتمام تحصیلات خود، برای انتخاب مدیر خبره درخواست دهید.
  • پس از تکمیل MBA Global، می توانید واجد شرایط مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری در کنار MBA خود باشید.
  • مربیان ما سالها تخصص تجاری و مدیریتی دارند و شبکه های بین المللی گسترده آنها به شما کمک می کند تا به ارتفاعات جدیدی برسید. حمایت یک مربی و یک مربی باعث پیشرفت حرفه ای شما می شود و به شما در توسعه مهارت های حیاتی برای موفقیت در حرفه خود کمک می کند.

تفکر جهانی

مدیران کسب و کار امروزی نیاز به توسعه بینش و تفکر جهانی دارند. هر موضوع در این MBA شما را به دانش تجاری پیچیده و عملی در یک محیط جهانی مجهز می کند. شما از طریق سناریوهای عملی در دنیای واقعی در سراسر بخش تجارت جهانی یاد خواهید گرفت. ما همچنین به شما این امکان را می دهیم که به جای پایان نامه سنتی، یک پروژه جایابی شرکتی را انجام دهید. شما بهترین شیوه‌ها را از گروه متنوعی از همکلاسی‌های با انگیزه مشابه، از جمله متخصصان کسب‌وکار مستقر و مشتاق، مطالعه خواهید کرد. دانشجویان علاقه مند به برنامه MBA ما از سراسر جهان می آیند. MBA Global Pathway شامل موضوعات مهمی مانند مدیریت ریسک و مدیریت زنجیره تامین جهانی است و به توسعه یک درک گسترده و جامع از تجارت بین‌المللی کمک می‌کند.

پذیرش ها

درباره مدرسه

سوالات