Keystone logo
American Liberty University ALU MBA در مدیریت تجارت
American Liberty University ALU

MBA در مدیریت تجارت

Newport Beach, آمریکا

Request duration

زبان انگلیسی

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

برنامه منجر به مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در دانشگاه لیبرتی آمریکا برای توسعه توانایی های تحلیلی ، حل مسئله و تصمیم گیری دانشجو برای پاسخگویی به چالش های رهبری در موقعیت های مدیریت حرفه ای در حال حاضر و همیشه در حال تغییر جهان از آینده است.

برنامه درسی یک محیط یادگیری چالش برانگیز و خلاقانه را در یک برنامه فشرده مطالعه فراهم می کند که تأکید اداری گسترده ای دارد. با درک اینکه روشهای مدیریت فردا شباهت چندانی به تکنیکهای استفاده فعلی ندارند ، تأکید برنامه بر اصول کلی سالم و تکنیکهای تصمیم گیری است که زمینه ای را برای یادگیری مداوم و توسعه حرفه ای فراهم می کند تا روشهای تجاری که منسوخ می شوند.

ALU متعهد است که از آموزش پیشرفته فناوری استفاده کند. با گذشت زمان ، بیشتر دوره های موجود در برنامه MBA با روش های مختلف فراتر از آموزش سنتی کلاس ، از جمله اینترنت ، نوارهای ویدیویی و نوارهای صوتی ارائه می شود. دانش آموزان تشویق می شوند که با استفاده از "تیم های مجازی" تمرینات گروهی را انجام دهند که در آن با استفاده از ایمیل ، صفحات وب و کنفرانس از راه دور با یکدیگر هماهنگ شوند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه