Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
American Tech and Management University

American Tech and Management University

American Tech and Management University

مقدمه

جهان هر روز روز به روز بیشتر و بیشتر جهانی می شود و هرکس حق تحصیلات عادلانه را دارد. تجربه "دنیای واقعی" با ATMU را دریافت کنید .

وب سایت ATMU را به طور مستقیم مشاهده کنید

ATMU به عنوان یک دانشگاه در ایالت کالیفرنیا در سال 2013 با تمرکز بر دانش آموزان محلی و بین المللی به منظور ارائه برنامه های تحصیلی در رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با تخصص های گسترده ای در زمینه صنعت تاسیس شد. ما مهارت هایی را برای ارتقای قابلیت های استخدامی و مهارت های رهبری برای مدیران آینده ایجاد می کنیم.

استادان و کارکنان ATMU، یک مجموعه متفاوتی از افراد بسیار تحصیل کننده دارند که سالها تجربه در محیط های شرکتی و صنعتی دارند. آنها ترکیبی از نظریه و عمل را به همراه می آورند که تجربه یادگیری دانشجویان ATMU را غنی می کنند.

ما با خدمت به جامعه، با ارائه آموزش های با کیفیت بالا به جمعیت جمعیت گوناگون دانش آموزان در قیمت مقرون به صرفه معتقدیم.

محیط کسب و کار جهانی در دهه های گذشته به سرعت در حال تغییر است. برای پیشرفت و رقابت، شما نیاز به درجه ای مناسب برای مهارت های بین المللی که نیاز دارید.

ATMU همه این فرصت ها را در برنامه های مبتنی بر درس با گزینه هایی که می تواند سفارشی باشد ارائه می دهد.

ATMU به ارائه دانش با کیفیت بالا و همچنین مهارت های هنری اختصاص داده شده است، که دانش آموزان امروز را قادر می سازد تا مسائل مربوط به مدیریت کسب و کار با سطح نظری مورد نیاز و اعتماد به نفس خود را درگیر کنند. این مواد نظری و عملی است. اعضای هیات علمی ما دارای تجربه گسترده ای در زمینه صنعت هستند.


مأموریت ATMU

این مأموریت American Tech and Management University تا دانش آموزان دسترسی به آموزش عالی عالی و یک چشم انداز جهانی را در آماده سازی برای تعامل به عنوان اعضای مؤثر در زمینه های پویا فناوری و مدیریت قرار دهد.


دید ATMU

برای تدریس مهارت های لازم برای قابلیت اشتغال و ارائه استعداد کیفی به بازار جهانی با استفاده از فرصت های یادگیری انعطاف پذیر به دانش آموزان محلی و جهانی.


نتیجه گیری های آموزشی سازمانی (ILOs)

دانش آموزانی که تحصیلات خود را با برنامه های تحصیلات تکمیلی از American Tech and Management University تطبیق می دهند، نتایج غیر رسمی آموزش (ILO) را که شامل گستردگی و عمق تجربیات یادگیری و شایستگی های قابل قبولی برای دانشجویان موفق در تمام برنامه های دوره ای است، نشان می دهد.

نتایج یادگیری سازمانی ATMU (ILO)، کسب تجربه یادگیری متخصصین تحصیل شده در زمینه های اصلی موفقیت آمیز دانشگاه است.


نتیجه گیری های آموزشی سازمانی ATMU

 1. دانش آموزان مدارک سطح بالای شایستگی در ارتباطات کلامی، غیر کلامی و کتبی ایده ها، دیدگاه ها و ارزش ها را در محیط های دانشگاهی، محل کار و بین فردی نشان می دهند.
 2. دانش آموزان قادر خواهند بود به صورت انتقادی و تجزیه و تحلیل و حل مشکلات از طریق جمع آوری اطلاعات، استدلال، ارزیابی گزینه ها و دستیابی به راه حل های مناسب.
 3. دانش آموزان رفتار حرفه ای و اخلاقی را با شناخت جوامع متنوع و چند فرهنگی نشان می دهند.
 4. دانش آموزان درک درستی از مسائل اخلاقی را که تصمیمات و اقدامات تجاری را در بر می گیرند نشان می دهد.
 5. دانش آموزان مجموعه مهارت های رهبری مناسب برای کار و محیط حرفه ای خود را نشان می دهند.
 6. دانش آموزان استفاده مناسب و موثر از تکنولوژی و اطلاعات را برای تصمیم گیری های مبتنی بر شواهد مربوط به حوزه مطالعه خود نشان می دهند.
 7. دانش آموزان قادر خواهند بود از مفاهیم و مدل های ریاضی و استدلال کمی برای حل مسائل دنیای واقعی استفاده کنند.
 8. دانش آموزان درک، همدلی و درک اخلاقی و رفتار در ارتباطات حرفه ای، تعاملات و اقدامات خود را نشان می دهند.

مجوز در ایالت کالیفرنیا توسط دفتر اداره پست عمومی متوسطه، کد مدرسه 71847831

مکان ها

 • Pleasanton

  Stoneridge Mall Road,6200, 94588, Pleasanton

سوالات