Keystone logo
American University of Leadership

American University of Leadership

American University of Leadership

مقدمه

AUL GROUP، ما که هستیم

گروه AUL 3 دانشگاه بین المللی را در بر می گیرد، دانشجویان می توانند انتخاب کنند که مدرک خود را از کجا می خواهند: آمریکایی از دانشگاه بین المللی رهبری، اروپایی از American University of Leadership ماربلا، آفریقایی از مدرسه بین المللی رهبری، مراکش.

حالت های یادگیری

برنامه‌های AUL حالت‌های تحویل مختلفی مانند تسریع، همزمان، ناهمزمان، ترکیبی و آنلاین را ادغام می‌کنند تا شما را برای تبدیل شدن به یک عضو موفق جامعه بدون تداخل در زندگی شخصی یا حرفه‌ای‌تان آماده می‌کنند.

آموزش کیفی

ارائه مهارت‌ها و شایستگی‌هایی به دانش‌آموزان و دانش‌آموزان که آنها را از نظر اجتماعی و اقتصادی بهره‌ور می‌سازد و در جهت کمک به رشد و توسعه جامعه خود تلاش می‌کند.

اهداف و چشم انداز مشترک

AUL متعهد به ارائه یک محیط یادگیری فراگیر است که دیدگاه‌های چندگانه جنسیت، قومیت، طبقه، سن، ناتوانی و فرهنگی را که دانش‌آموزان به تجربه AULM می‌آورند، تشخیص می‌دهد.

فرصت های شغلی

با داشتن مدرک دانشگاهی، احتمال بیشتری وجود دارد که شغلی با مزایای بهتر نسبت به یک فارغ التحصیل دبیرستان پیدا کنید: به کمتر راضی نشوید!

تحصیلات خود را بیشتر کنید

AUL متعهد است که یک محیط یادگیری فراگیر برای شما فراهم کند که جنبه های متعدد یک محیط بین المللی را تشخیص دهد.

رسیدن به موفقیت

فارغ التحصیلان AUL می توانند در عرض چند ماه پس از فارغ التحصیلی شغلی بیابند در حالی که دانشجویان فارغ التحصیل توسط کارفرمایان خود ارتقا می یابند یا به محض پایان تحصیلات خود کسب و کار خود را راه اندازی می کنند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Orlando

  Orlando, آمریکا

  • Marbella

   Marbella, اسپانیا

   • Casablanca

    Casablanca, مراکش

    سوالات