Keystone logo
Anglia Ruskin University MBA در امور مالی
Anglia Ruskin University

MBA در امور مالی

Chelmsford, بریتانیا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۱۸٬۱۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* هزینه تمام وقت من دانشجویان انگلستان: 18100 پوند در سال | دانشجویان بین المللی: 18100 پوند در سال

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

با MBA ما در امور مالی آماده شوید تا حرفه خود را در مدیریت کسب و کار و امور مالی به سطح بعدی ببرید.

شما می خواهید یک پایه دقیق در مدیریت، استراتژی و رهبری، اما همچنین امور مالی و سرمایه گذاری بین المللی داشته باشید. MBA مالی ما این را به شما می دهد.

با در نظر گرفتن چالش های دنیای واقعی به عنوان نقطه شروع، تمرکز قوی بر یادگیری عملی و عملی، از جمله گزینه قرار گرفتن در صنعت وجود دارد.

به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در ARU، ترکیبی هیجان انگیز از استراتژی کسب و کار را در کنار ماژول های مالی عمیق تجربه خواهید کرد. شما قادر خواهید بود مهارت های موجود خود را ارتقا دهید و شغل خود را شعله ور کنید - هر جهتی که می خواهید آن را انتخاب کنید.

MBA مالی ما هم دانش نظری و هم تجربه عملی در امور مالی و سرمایه گذاری بین المللی به شما می دهد.

شما به طور مستقل و به عنوان بخشی از تیم رهبری ارشد یک سازمان، زمان خود را صرف تجزیه و تحلیل اعداد و همچنین طرح های تجاری خواهید کرد - در حالی که قابلیت استخدام خود را افزایش می دهید.

همچنین به آزمایشگاه بازارهای مالی بلومبرگ ما دسترسی فوری خواهید داشت، جایی که می توانید تجارت مالی را در یک فضای امن و حمایتی کشف کنید. با کار کردن در کنار همتایان خود، مهارت های تحلیلی و تجاری را توسعه می دهید، تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری مالی انجام می دهید و تصمیمات سرمایه گذاری می گیرید.

MBA مدرک با ارزشی است که در سراسر جهان شناخته شده است. تحصیل در رشته مالی MBA در ARU یک راه عالی برای توسعه حرفه شما، افزایش پتانسیل درآمد و کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعی است که دوست دارید.

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

امکانات

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه