Keystone logo
Aros Business Academy

Aros Business Academy

Aros Business Academy

مقدمه

1

Aros Business Academy - مینی MBA و آموزش

هدف ما پایان دادن به آموزش های رهبری تولید انبوه است و در عوض ما آموزش های رهبری مینی MBA را طراحی می کنیم که تغییر قابل توجهی را برای شما و برای محل کار شما ایجاد می کند.

مینی بین المللی مؤسسه
ما به شما پیشنهاد می دهیم مینی بین المللی مؤسسه ، که به طور کامل آنلاین مینی MBA است.

ما مطمئن هستیم که شما به ما علاقه مند خواهید شد
شما احتمالا در بسیاری از آموزش های رهبری هیجان انگیز حضور پیدا کرده اید که در آن شما دوباره به کار بازگشته اید و دوباره کار می کنید. اما چه مقدار از این تمرین یک تغییر پایدار برای شما ایجاد کرده است؟ اگر آمار را دنبال کنید، بسیار کم است. در Aros Business Academy ما در مورد ایجاد این تغییرات پرشور هستیم - بنابراین برای شما وقت ملاقات در مینی مؤسس را حس می کند، بنابراین برای محل کار که به شما ارسال می کند، منطقی است. ما آن را با اقدامات بزرگ و کوچک ایجاد می کنیم - و بعضی از آنها حتی برای شما کاملا نامرئی هستند.

چرا مینی MBA را انتخاب می کنید؟
ابتدا بگذارید که مینی MBA یک MBA نیست. البته، یک نفر وسوسه می شود بگوید. کلمه "مینی" کاملا آشکارا می گوید که ما با یک نسخه کوتاه، متراکم و ساده از MBA برخورد می کنیم. یک MBA به طور معمول طول می کشد دو سال، در حالی که مینی MBA معمولا شش ماه طول می کشد. یک مینی مؤسسه برای کارکنانی که نیاز به ارتقای دانش و ابزار خود در مدیریت دارند، قصد ندارد مدرک MBA یا مدرک مدیریتی (به دلیل زمان، پول یا تمایل) را به حداقل برساند. این می تواند رهبران با تجربه مدیریت گسترده باشد، و می تواند افرادی باشد که می خواهند قدم بعدی و موقعیت مدیریت در آینده را بگیرند.

مهمترین چیز ، مدرسان ماهر (واقعاً ماهر) است که عاشق رشته های خود هستند
برای اینکه یک مربی ماهر در مینی MBA های ما باشید ، باید از تخصص رهبری حرفه ای برخوردار باشید ، بدون شک در مورد آن. بدیهی است که بیش از 40 مدرس در عین حال جزء کارشناسان برجسته در رشته خود هستند. اما ما از آنها تقاضای بیشتری داریم! آنها باید نسبت به آنچه تدریس می کنند ، اشتیاق داشته باشند تا بتوانند شرکت کنندگان را به کمال مشغول کنند. و سپس آنها باید مجری ماهر باشند که بتوانند چالش شما را ببینند و ماده را دقیقاً با شما مرتبط کنند. شاید به همین دلیل است که 97.9٪ از دانشجویان ما معتقدند که استاد در تنظیم Mini MBA به طور خاص برای آنها "خوب" یا "خیلی خوب" عمل کرده است. رقمی که ما نسبتاً به آن افتخار می کنیم زیرا دستیابی به آن آسان نیست. ما دو برنامه مینی MBA Aros Mini MBA و ABA Mini MBA را ارائه می دهیم . ما همچنین مینی MBA را در آلمان (Deutschland) و در سوئد ارائه می دهیم: Mini MBA Chefsutbildning . و در گرینلند: Kursus i Grønland .

ما قول می دهیم که Mini MBA به مشکلات و چالش های شما بستگی دارد
در Aros، ما بسیار با رعایت روال با همان مواد قدیمی مواجه هستیم. ما بر این باوریم که شما بیشتر از مینی مؤسسۀ MBA خود استفاده می کنید، اگر این نظریه را از نظر مشکلی که در زندگی روزمره شما رخ می دهد قرار دهید و موارد مربوط به خط مشی کار شما باشد. بنابراین، قبل از شروع مینی MBA، یک دوره کوتاه الکترونیکی در یادگیری دریافت خواهید کرد. و ما به شما یک پرس و جو در مورد مفروضات و چالش های شما ارسال می کنیم، بنابراین مربی و متخصصان ما می توانند مواد آموزشی را به دلایل دقیق خود سفارشی کنند.

مکان ها

  • Copenhagen

    Aros Business Academy | Fredericiagade 15, 1310, Copenhagen

    سوالات