Keystone logo
Aros Business Academy Aros Mini MBA
Aros Business Academy

Aros Mini MBA

Copenhagen, دانمارک

1 Months

زبان انگلیسی,

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۲٬۲۰۰ / per month

آموزش از راه دور

مقدمه

1

مینی بین المللی (آنلاین)

پروفسور استن هیلدرواندت اجازه دهید از طریق رشته های MBA به شما راهنمایی کند
پروفسور استین هیلدبراند، احتمالا نام مشهور دانمارکی است که به مدیریت می آید. بنابراین، هیچ تصادفی نیست که ما از او خواسته بودیم Aros Mini MBA را طراحی کنیم.

هیلدبراندت بلوک های ساختمان را در بر گرفته است، محتوای اصلی را انتخاب کرده و بعضی از مربیان معتبر را به صورت دستی انتخاب کرده است. با هم، ما یک فرایند یادگیری بلند پروازانه ای را طراحی کرده ایم که هر دو دانش و مهارت عملی شما را از مدیریت می دهد و پیشرفت شخصی خود را به عنوان یک رهبر تضمین می کند.

یک مینی MBA چیست؟
یک مینی MBA فرصت شغلی برای گسترش چشم انداز شما به عنوان یک رهبر است که در آن شما به رشته های MBA کلاسی معرفی خواهید شد.

ما با یکی از متفکران برجسته مدیریت ، پروفسور استین هیلدبراند ، همکاری کرده ایم. زیرا وقتی صحبت از الزامات یک MBA است ، او همه اینها را می داند. او مطمئن است که اصول سنتی MBA را در Mini MBA ما بگنجاند . بنابراین ، ما با افتخار می توانیم بگوییم که Aros Mini MBA دارای سطح حرفه ای و شایسته نام MBA است.

شما به عضو انحصاری باشگاه مدیریت Aros خواهید شد
شما به عنوان یک شرکت کننده در Aros Mini MBA ، عضویت انحصاری در Aros Management Club را دریافت خواهید کرد ، جایی که پس از برنامه Mini MBA به طور منظم در مورد موضوعات و موضوعات روز به روز می شوید. در Aros Management Club به طور رایگان با سخنرانان و صاحب نظران عالی تجارت به سخنرانی ها و کلاسهای استاد دسترسی خواهید داشت. شما با همفكرانه دعوتنامه های مربوط به مدیریت انحصاری را دریافت خواهید كرد. و شما فرصت کافی برای شبکه سازی با بقیه اعضا را خواهید داشت. ما همچنین Mini MBA را در آلمان (Deutschland) و در سوئد ارائه می دهیم: Mini MBA Chefsutbildning . در گرینلند: Kursus i Grønland . در دانمارک: Lederuddannelse .

مزایای شما از Aros Mini MBA

  1. شما پایه ای جامع و نظری پایه ای برای مهارت های رهبری خود خواهید داشت که می توانید در طول تمام دوران حرفه ای خود دوباره به آن بازگردید.
  2. فقط با Aros Mini MBA در یک معاینه شفاهی شرکت می کنید و بازخورد شخصی می گیرید. شما توسط یکی از معلمان بسیار برنامه و مدیر آموزش Aros Business Academy مورد بررسی قرار خواهید گرفت.
  3. ما اطمینان داریم که شما به طور مداوم با آخرین دانش در مدیریت به روز می شود. از آنجا که عضویت شما در Aros Management Club است، پس از پایان برنامه، دسترسی رایگان به سخنرانی ها و کلاس های کارشناسی ارشد با رهبران کسب و کار و کارشناسان دریافت خواهید کرد.

برنامه درسی

نتیجه برنامه

درباره مدرسه

سوالات