Keystone logo
Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

مقدمه

چرا عمو؟

از آغاز به کار فروتن ما در سال 2004، دانشگاه متروپولیتن آسیا (عمو) را به یک دانشگاه تمام عیار ارائه طیف گسترده ای از برنامه های که خرس شهادت به سابقه قابل توجه ما را در صنعت آموزش خصوصی-بالاتر مالزی افزایش یافته است.

در خط با تحولات اخیر در صنعت و در نهاد ما، عمو بر تولید دیده، واجد شرایط، فارغ التحصیلان صالح برای بازارهای داخلی و بین المللی در علوم بهداشتی و رشته های مختلف دیگر متمرکز شده است. عمو قصد دارد تا "دانشگاه انتخاب" در چشم انداز آموزش و پرورش محلی و جهانی است. بالاتر از همه، ما تصور دانش آموزان ما به از فرهنگ های گوناگون و پس زمینه است که قادر به به طور قابل توجهی به جامعه و مردم کمک خواهد آمده است.

در حال حاضر، AMU یک مسیر آموزشی جامع شروع از پایه و اساس مطالعات و دیپلم برای دارندگان گواهینامه مدرسه متوسطه که پس از آن می توانید در حرکت به دنبال مطالعات کارشناسی فراهم می کند. فراتر از آن AMU نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از استادان و برنامه های مدرک دکترا.

ما رویکرد ما انقلابی برای اطمینان از کیفیت و تحویل از برنامه های آکادمیک ما از بالاترین استانداردهای هستند، در خط با چشم انداز 2020 در مالزی برای تبدیل این کشور به یک اقتصاد با درآمد بالا است که پایدار و فراگیر.

علاوه بر تلاش برای بهبود مستمر، ما باید خودمان را تغییر برای دیدار با چشم انداز در حال تغییر از صنعت آموزش عالی مالزی به موجب آن ما متعهد به آماده فارغ التحصیلان ما با مهارت و دانش به ورود به بازار کار رقابتی و چالش برانگیز است.

چشم انداز

به دانشگاه انتخاب برای برنامه های علوم بهداشت و درمان و متفقین

ماموریت

به در خط مقدم بهداشت و درمان و آموزش علوم متحد از طریق دولت از هنر، آموزش و پژوهش در امکانات باشد، با حمایت با آخرین روش ها، فن آوری و مخزن داده گسترده است. به درایو یک استاندارد جدید از برتری در دانشگاهیان و پژوهش با هدف منحصر به فرد از تولید دانش آموزانی که مدل های نقش نمونه در جامعه با اشتغال جهانی است. برای اینکه یک دانشگاه یادگیرنده محور است که لنگر برای القاء شور و شوق برای یادگیری و رانندگی تفکر انتقادی از طریق یک هیئت علمی متعهد که بهترین در زمینه خود می باشد. به یک دانشگاه خصوصی مالزی به رسمیت شناخته شده در سطح جهانی برای مراقبت های بهداشتی با کیفیت و آموزش علوم متفقین. به دانشگاه انتخاب در 20 سال گذشته - نام تجاری ما به مترادف با بهترین دانشگاه ها در جهان است. اهداف کسب و کار | به کمبریج آسیا نام تجاری ذات | تعهد به تعالی موقعیت تجاری | آموزش و توانمند سازی رهبران آینده ستون نام تجاری | دانشجو-Centred، جامعه-Centred، آینده متمرکز ارزش های مشترک | حرفه ای، صداقت، اعتبار برند | رویایی، پر حرارت، شخصیت

آموزش و یادگیری

در AMU، ما معتقدیم که زمانی که دانش آموزان مشغول است، آنها یاد بگیرند. در حمایت از این باور، ما حمایت از اصل کایزن بر بهبود مستمر در آموزش و یادگیری روش های ما به حداکثر رساندن کیفیت تعامل دانش آموز. این جایی است که ممیزی ما به طور منظم برنامه ریزی شده کلاس درس و دوره و همچنین ارزیابی مدرس خدمت مکانیسم بازخورد به عنوان مهم است. اساسا، ما در آموزش و یادگیری مدل دانش آموز محور اعتقاد دارند. ما می دانیم که دانش آموزان ما باید سبکهای یادگیری متنوع و تلاش برای توسعه روش تدریس موثر ترین است که فرایند یادگیری خود را بهینه سازی کنید. برای اطمینان از هم ترازی بین نیاز برنامه درسی و تحویل واقعی، ما همچنین یک سیستم پایگاه داده برای مدیریت ارسال و ویرایش بالینی دانش آموزان است، که یک جزء حیاتی از برنامه های علمی سلامتی ما.

ارزیابی یک جنبه جدایی ناپذیر از روش تدریس ما است. ارزیابی ما از یادگیری دانش آموزان لولا در ترازی، از برنامه درسی ارزیابی به برنامه درسی تایید شده و برنامه درسی تدریس می شود. مقالات و سؤال ها و اسکریپت ها پاسخ به پانل های داخلی از کارشناسان موضوع و همچنین بررسی خارجی در میان مدیران منصوب از دیگر نهادهای محلی و بین المللی آموزش عالی قرار می گیرند. در همین حال، آمو سنا و کمیته های آن مانند کمیته دانشگاه علمی (UAC) و هیئت مدیره آزمون دانشگاه (UEB) به عنوان بالاترین مقام برای نظارت، ارزیابی و توصیه برای ارزیابی دانش آموزان و ایجاد اعتبار، صحت، دقت و انصاف خود خدمت می کنند .

مکان ها

  • Kuala Lumpur

    Asia Metropolitan University Kuala Lumpur G-8, Jalan Kemacahaya 11, Taman Kemacahaya, 43200 Cheras, Selangor , , Kuala Lumpur

سوالات