We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

Ateneo Graduate School of Business - Cebu City Campus

مقدمه

درباره مدرسه - شهر سیگو، فیلیپین

مدرسه کسب و کار تحصیلات تکمیلی Ateneo قصد دارد یک موسسه آموزشی مدیریتی پیشرو در منطقه آسیا و اقیانوس آرام باشد، زیرا مددکار تجاری می خواهد که یک رهبر کسب و کار حرفه ای و اخلاقی متعهد به ساختن کشور باشد.

این موسسه برنامه هایی را برای حمایت از یک سنت خدمات و استانداردهای عالی تحصیلی ارائه می دهد تا به کارکنان تجارتی برای دستیابی به پتانسیل کامل و رشد خود ادامه دهد: برنامه استاندارد MBA، برنامه MBA Middle Managers، برنامه شتاب Ateneo-Regis MBA، برنامه MBA سلامت و کارشناسی ارشد کارآفرینی.

پردیس Cebu یکی از این مکان های خارج از محل بود. این در سال 2001 در ساختمان CCI در Pier 3 افتتاح شد. در سال 2006، مدرسه به پارک کسب و کار Cebu پرداخته است.

استادان راکول هر چند هفته چند بار به Cebu سفر کردند تا کلاس هایی را در آنجا آموزش دهند. پردیس سیب در ابتدا فقط برنامه Ateneo-Regis را ارائه داد. راکول تصمیم به ارائه تنها یک برنامه برای آزمون بازار MBA در Cebu. آنها به سایت یک ساله دادند تا اثبات کنند که پتانسیل واقعی برای نگهداری یک پردیس دائمی در شهر وجود دارد. این دانشگاه تنها با دو موضوع ارائه شده در هر دوره و 20 دانش آموز ابتدایی آغاز شد. امروز، برنامه Regis ارائه می دهد سه موضوع در هر دوره. و به طور متوسط، در هر کلاس 25 دانش آموز یا بیشتر وجود دارد.

در سال 2002، مرکز آموزش عالیه Ateneo شروع به ارائه دوره های کوتاه در رشته های مختلف کار در شهر سبو کرد. در سال 2008، MBA استاندارد نیز در برنامه های ارائه شده بود.

اولین گروه دانشجویان Ateneo MBA در سال 2004 به پایان رسید. تا به امروز، 78 فارغ التحصیل از سایت Cebu بوده است.

دیدگاه ما

برای یک مدرس حرفه ای که به دنبال یک رهبر کسب و کار حرفه ای و اخلاقی متعهد به ساختن کشور است، یک موسسه آموزشی مدیریت پیشرو در منطقه آسیا و اقیانوس آرام باشد.

ماموریت ما

به عنوان یک موسسه یسوعی که هویت و هدفش از یک سنت خدمات و یک استاندارد برتری تحصیلی حاصل می شود، متعهد به:

 • توسعه و پرورش رهبران کسب و کار مبتنی بر محل کار، مدیران و کارآفرینان که با اصول هدایت می شوند، با حس خدمات و مجهز به مهارت های مدیریتی موثر طراحی شده اند. ما معتقدیم که تخصص بدون یکپارچگی خالی است، یکپارچگی بدون تخصص بی فایده است، و تخصص و یکپارچگی بدون سرویس، بی اهمیت است.
 • ارائه برنامه های مربوطه و جهانی گرا، با استفاده از روش های یادگیری یاری رسمی که ابعاد فنی، تکنولوژیکی، سیاسی و اخلاقی را ادغام می کنند و مشوق های فکری در حمایت از توسعه رشته، تمرین و آموزش کسب و کار و مدیریت است. ما معتقدیم که دقت فکری و قدرت شخصیت، پایه اساسی متخصصان کسب و کار را تشکیل می دهند.
 • تقویت رشد شخصی و حرفه ای دانشکده و کارکنان ما. ما بر این باوریم که موفقیت در انجام مأموریت ما توسط تصمیمات اعضای سازمان ما تعیین می شود.
 • با توجه به تخصص دانشکده، واحد های مختلف دانشگاه و شرکای استراتژیک ما، ما به چالش های تکنولوژی و رقابت در تنظیمات داخلی و جهانی رسیدگی می کنیم. ما معتقدیم که در بهره گیری از منابع ذینفعان مختلف ما به شیوه ای تعاملی و یکپارچه، ما در زمان های مختلف با هم مواجه هستیم.

همانطور که ما این تعهدات را دنبال می کنیم، ما تلاش می کنیم تا شکاف های موجود در جوامع و کشورمان را از بین ببریم تا مردم ما بتوانند زندگی خوبی داشته باشند.

پیام دین

به دانشکده بازرگانی Ateneo خوش آمدید! اگر چه دانش آموزان انگیزه های مختلفی برای پیگیری مطالعات تحصیلات تکمیلی در کسب و کار دارند، من تصور می کنم که اکثر دانش آموزان ما از تمایل به توسعه پتانسیل خود برای دستیابی به حداکثر توانایی هایشان بیرون می آیند؛ تمایل به رهایی از توانایی های خود را به طوری که آنها می توانند عملکرد بهتر برای سازمان های خود را، چه به عنوان مدیران و یا به عنوان کارآفرینان، به دست آوردن. امیدوارم که شما برای ایجاد یک آینده بهتر برای خودتان، شما مسئولیت خود را در مورد دیگران در برنامه های خود را فراموش نکنید . امیدوارم که در جایی در رویای شما "فردا بهتر شود"، به یاد داشته باشید فردا نه تنها برای خودتان بلکه برای مردم و جوامع اطراف شما نیز بهتر خواهد شد. هدایا و استعدادهای ما به ما داده نشده بود که صرفا برای منافع خودمان استفاده شود، بلکه باید با دیگران به اشتراک گذاشته شود تا همه بتوانند از آن بهره ببرند. در AGSB، ما عاشقانه اعتقاد داریم که آموزش شما ناقص است، فقط اگر تمرکز بر آموزش فنی و نادیده گرفتن شکل گیری. ما نمیتوانیم به شما کمک کنیم تا مهارتهای خود را برای به کارگیری بهتر سازمانتان به دست آورید؛ ما نیاز به کمک به شما برای رشد به عنوان یک فرد کامل.

باورهای اصلی ما کاملا در این گزیده از بیانیه چشم انداز ما درج شده است.

 • تخصص بدون یکپارچگی خالی است
 • یکپارچگی بدون تخصص بی فایده است.
 • تخصص و یکپارچگی بدون خدمات بی اهمیت است.

ما امیدواریم که همه دانش آموزان و فارغ التحصیلان ما این را به قلب برسانند. من عمیق ترین لذت است که شما را به جامعه AGSB خوش آمدید!

RODOLFO P. ANG - دین، دانشکده بازرگانی Ateneo

جوایز و تمجید

 1. جایزه رهبری B مدرسه برای تعالی در آموزش و پرورش، رهبری و آموزش
  • داده شده توسط کنگره جهانی آموزش و پرورش در بمبئی، هند در تاریخ 29 ژوئن 2012

 1. بهترین جایزه مدرسه های کسب و کار برای رهبری نوآوری
  • در تاریخ 22 ژوئیه 2011 توسط سازمان CMO آسیا در مرکز کنوانسیون Suntec در سنگاپور ارائه شده است

 1. شماره 1 MBA دانشکده
  • با توجه به کمیسیون آموزش عالی - کمک های مالی برای تحصیلات خصوصی (CHED-FAPE)

 1. مرکز توسعه و تعالی (برای شش سال)
  • این توسط کمیسیون آموزش عالی (CHED) فیلیپین داده شد

 1. مردم قدرت مردم جایزه
  • با توجه به AGSB برای ماموریت عالی خود را در "پزشکان به Barrios" در SY 2002-2003

 1. جایزه Thomas R. Kennedy برای پیشرفت مأموریت
  • با توجه به اهداف جدید دانشگاه رجیز به عنوان به رسمیت شناختن رشد چشمگیر و مداوم در توسعه برنامه های یادگیری سریع و پیشرفته.

 1. وضعیت خودمختار (27 اکتبر 2003 - اکتبر 26، 2008)
  • توسط کمیته آموزش عالی (CHED) در تاریخ 28 نوامبر 2003 ارائه شده است

 1. Inter-MBA در مجموع قهرمان 14 ساله
  • 1999-2012

مکان ها

 • Cebu City

  Cebu Holdings Center, Cardinal Rosales Ave, , Cebu City

سوالات