Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

Bay Atlantic University - Washington, D.C.

مقدمه

دربارهی ما

دانشگاه بیات آتلانتیک در سال 2013 به عنوان یک موسسه خصوصی و غیر انتفاعی آموزش عالی تاسیس شد که هدف آن ارائه فرصت منحصر به فرد و ارزشمند برای آموزش شهروندان جهانی است که دارای ابزار لازم برای زندگی در جهت دید جهانی هستند.

دانشگاه بیات آتلانتیک یک موسسه بسیار محترم با 46 سال تجربه آموزشی با استادان واجد شرایط و با تجربه در عرصه بین المللی است. ما یک تجربه یادگیری متمرکز، چالش انگیز و تحریک آمیز را ارائه می دهیم. شما در قلب سیاسی و تاریخی ملت واقع شده اید و از تجربه واقعی آمریکا لذت می برید.

پردیس BAU

دانشگاه بیات آتلانتیک در مرکز شهر دبی واقع شده و توسط شرکت ها، رستوران ها و مراکز خرید احاطه شده است. این یک جای عالی برای دانش آموزانی است که به دنبال یادگیری در مورد پدیده های فرهنگی و سیاسی ایالات متحده در یک جامعه امن و دوستانه هستند.

به عنوان یک شهر چند فرهنگی، جاذبه های مختلف برای همه وجود دارد. اکثر حوادث رایگان هستند، بنابراین هر کس می تواند از موزه ها، پارک ها، باغ وحش ها و بناهای تاریخی لذت ببرد. حمل و نقل آسان در اطراف شهر آسان به عنوان مترو و اتوبوس اجرا می شود تا 3 صبح.

آب و هوای گرم و مرطوب در تابستان، خوشایند بهار و پاییز است، و در فصل زمستان با بارشهای فصلی خفیف است.

بیات آتلانتیک دانشگاه واشنگتن دی سی یک پیاده روی کوتاه از بسیاری از جاذبه های توریستی مهم گردشگری DC است. کاخ سفید درست در کنار ساختمان ما است. مرکز ملی، که اکثریت موزه های شهر آن است، تنها 10 دقیقه فاصله دارد. هر چیزی که نزدیک نیست به راحتی می توانید با استفاده از حمل و نقل عمومی دسترسی پیدا کنید.

ماموریت ما

دانشگاه بیات آتلانتیک با هدف ارائه یک فرصت منحصر به فرد و ارزشمند برای آموزش شهروندان جهانی که دارای ابزار لازم برای زندگی در جهت دید جهانی هستند. این بخش جدایی ناپذیر از مأموریت ما است تا بر خلاقیت دانش آموزان تاکید بر خلاقیت و توجه داشته باشیم و آنها را به عنوان افراد بسیار مطلوب و قابل قبول فرا بگیریم.

"مأموریت دانشگاه بیات آتلانتیک، ارائه آموزش جامع آموزش آمریکایی در سراسر جهان از طریق انواع برنامه های مبتنی بر بازار است که موجب کنجکاوی ذهنی، تفکر انتقادی و خلاقیت می شود که به طور فوری در جامعه جهانی مورد نیاز است."

اهداف: برای انجام مأموریت، دانشگاه، اهداف استراتژیک زیر را ایجاد کرد.

 1. ارائه انواع برنامه های مدرک و دیپلم در زمینه های در حال ظهور و تقاضای بالا
 2. برای ارائه آموزش هایی که مانع اجزای تفکر فنی، حرفه ای و انتقادی در تلاش برای برآوردن نیازهای یک جامعه متنوع از زبان آموزان می شود

اهداف: در تلاش برای دستیابی به اهداف استراتژیک، این دانشگاه اهداف زیر را تشکیل داده است.

 • برای اطمینان از تجربه یادگیری با کیفیت با استفاده از اعضای واجد شرایط واجد شرایط که متعهد به آموزش عالی هستند
 • برای اطمینان از برنامه درسی مربوطه از طریق ورودی هیئت مدیره، هیات مشاوره صنعت، شرکای دانشگاهی و فارغ التحصیلان
 • برای اطمینان از اینکه دانشگاه دارای منابع فیزیکی و مالی کافی برای ارائه آموزش مداوم با کیفیت است

دیدگاه ما

ما یک موسسه دانشجویی با چشم انداز جهانی هستیم. فلسفه ما این است که دانش آموزان را با مهارت و دانش لازم برای برآورده ساختن چالش های جامعه جهانی آینده با استفاده از فناوری های پیشرفته آموزشی و روش های آموزشی برای ایجاد برنامه های پاسخگو بازار، آماده سازد. موفقیت بلند مدت دانشگاه و ایجاد شهرت برای آموزش کیفی به برنامه درسی برنامه و اندازه گیری نتایج بستگی دارد. توانایی دانشگاه برای جذب و حفظ دانش آموزان، توانایی دانشجویان برای رفع نیازمندی های کسب و کار و صنعت، و سطح رضایت فارغ التحصیلان و کارفرمایان، اقدامات مهمی برای موفقیت است.

ارزشهای اصلی

دانشگاه بیو آتلانتیک تلاش می کند تا تحصیلات و بورس تحصیلی را با بالاترین کیفیت ارائه دهد - برای پیشرفت مرزهای دانش و آماده سازی افراد برای زندگی، کار و رهبری. بعضی از ما سهم ما را با مشارکت مستقیم در تدریس، یادگیری و تحقیق، دیگران، با حمایت و فعال کردن این فعالیت های اصلی به روش های ضروری. هر کدام از نقش های فردی ما و هر کجا که ما در دانشگاه بت آتلانتیک کار می کنیم، ما آن را به یکدیگر متعهد می کنیم تا ارزش های اساسی جامعه خاص را حفظ کنیم. این شامل:

 • احترام به حقوق، تفاوت ها و کرامت دیگران
 • صداقت و صداقت در تمام معاملات
 • تعقیب داوری در مورد تعالی در کار خود
 • پاسخگویی برای اقدامات و رفتار در محل کار

هرچه بیشتر این ارزش ها را در زندگی روزمره ما در نظر بگیریم، بیشتر ما ایجاد و حفظ محیط زیست اعتماد، همکاری، تحقیق پر جنب و جوش و درک متقابل - و تعهد به تحصیل و بورس تحصیلی است که همه ما به اشتراک می گذاریم.

علاوه بر این، در دانشگاه بیات آتلانتیک، ما معتقدیم که یادگیری محدود به آموزش رسمی در کلاس های سنتی نیست. این دانشگاه با استفاده از روش های مختلف از راه دور و روش های ارتباط از راه دور به ارائه خدمات آموزشی با کیفیت در سراسر جهان بویژه برای کسانی که غیرقابل قبول هستند یا به طور سنتی از دست رفته اند.

توسعه جهانی

آموزش بین المللی بخش مهمی از مأموریت جهانی دانشگاه بیات آتلانتیک است که شامل طیف گسترده ای از ابتکارات در ایالات متحده و خارج از کشور برای تسهیل تبادل دانش در بین مرزهای بین المللی است. این دانشگاه بر پایه این فرض استوار بود که آموزش عالی باید پایه محکمی از گفتگوی میان فرهنگی بین دانش آموزان و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان باشد.

دانش آموزان BAU تشویق می شوند تا زمان تحصیل خود را در خارج از کشور صرف کنند تا دانش خود را دربارۀ دیگر کشورها و فرهنگ ها و همچنین مسائل جهانی که امروزه به همه ما مربوط می شود، افزایش دهد. برای این منظور دانشجویان قادر به بازدید از پردیس های شبکه واقع در استانبول، برلین و قبرس خواهند بود.

مکان ها

 • Washington

  BAU International University 1510 H Street NW, , 20005 , Washington

سوالات