Keystone logo
Bay Atlantic University - Washington, D.C. کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، تمرکز امور جهانی
Bay Atlantic University - Washington, D.C.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) ، تمرکز امور جهانی

Washington, آمریکا

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

USD ۱۸٬۰۰۰ / per year

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

این برنامه توسط ACICS - شورای اعتباربخشی دانشکده ها و مدارس مستقل معتبر است.

برنامه MBA ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه اصلی تجارت امور جهانی دانش کسب کنند و همچنین در فرآیندهای تصمیم گیری در کلیه سالن های مدیریت کسب و کار تجربه کسب کنند.

این برنامه دانشجویان را با کیفیت بالا، آموزش حرفه ای در مدیریت کسب و کار فراهم می کند، و به این ترتیب آنها را برای فرصت های شغلی متنوع تر تعریف می کند.

برنامه MBA از سه مؤلفه دانشگاهی تشکیل شده است: الزامات اصلی ، افراد برگزیده غلظت و یک تجربه سنگفرش. برای فارغ التحصیل شدن با مدرک MBA ، دانشجویان باید حداقل 36 اعتبار را به طور موفقیت آمیز تکمیل کنند ، از این میان 24 اعتبار دوره های اصلی و 12 اعتبار رشته های انتخابی تمرکز هستند.

هسته مورد نیاز

الزامات اصلی شامل 9 دوره مورد نیاز است که ارزش 24 اعتبار دارد.

عنوان دوره

الزامات غلظت

نیاز به غلظت این است که چهار کلاس (12 اعتبار) از این غلظت در نظر بگیرید. هر غلظت شامل استخر هشت دوره است. تقریباً 42٪ دانشجویان غلظت امور جهانی را انتخاب می کنند ، در حالی که 29٪ هر یک کارآفرینی و اقتصاد را انتخاب می کنند

در طول هر ترم تحصیلی، دانش آموزان انتظار می رود که دو دوره اجباری و یک دوره تمرکز را کامل کنند. دانش آموزان باید CAPS 501 را در طول ترم اول تحصیلی خود تکمیل کنند.

تمرکز امور جهانی

برنامه درسی امور جهانی دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور انتقادی در مورد مولفه های متفاوتی از یکدیگر مرتبط با اقتصاد جهانی فکر کنند. از انقلاب فناوری اطلاعات تا بازسازی زنجیره های عرضه، اقدامات انحصاری برای توسعه پایدار، دانش آموزان دانش عمیق در مورد پویایی های اولیه که اقتصاد جهان را تغییر داده اند، به دست می آورند.

عنوان دوره

مراحل پذیرش MBA

وب سایت پذیرش ما دانشجویان داخلی و بین المللی اطلاعات لازم برای اعمال برنامه MBA ما را فراهم می کند.

دانشگاه بین المللی BAU به دنبال دانش آموزانی است که متفکران خلاق و انتقادی هستند و آماده هستند تا زندگی فکری و حرفه ای خود را به سطح بعدی برسانند. یک برنامه تا زمانی که BAU تمام اسناد مورد نیاز را دریافت نکرده باشد، کامل نمی شود. پس از تکمیل برنامه ها، آنها با دقت بررسی می شوند. متقاضیان با توجه به شرایط پذیرش مورد ارزیابی قرار می گیرند و بر این اساس انتخاب می شوند.

متقاضیان می توانند براساس اولویت و اولویت پذیری پردازش شوند. ارسال تمام اسناد مورد نیاز در یک بسته می تواند به سرعت بخشیدن به روند درخواست کمک کند. در برخی موارد ممکن است دانشجویان بتوانند ثبت نام را ترک کنند. دانش آموزانی که ثبت نام را تعویض می کنند، مجبور خواهند شد که هر گونه هزینه تحصیل و هزینه ها را پس از ثبت نام خود بپردازند.

عنوان دوره

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه