Keystone logo
© Bucharest Business School
Bucharest Business School

Bucharest Business School

Bucharest Business School

مقدمه

مدرسه کسب و کار بخارست (BBS) به عنوان مؤسسه اصلی ارائه دهنده برنامه های MBA در بخارست رومانی دارای تجربه طولانی مدت است. BBS به دلیل تعهد خود به پرورش رهبری از طریق ارزش در رومانی و منطقه مشهور است. BBS با میراث غنی بیش از 30 سال در آموزش برای کارآفرینان، مدیران، رهبران و متخصصان، کارگاه‌های آموزشی اجرایی را با ثبت‌نام آزاد، برنامه‌های آموزشی اجرایی مناسب برای شرکت‌ها و برنامه‌های توسعه کارآفرینی، تحت نام تجاری BBS Executive Education توسعه می‌دهد.

مدرسه کسب و کار بخارست (BBS) به عنوان مؤسسه اصلی ارائه دهنده برنامه های MBA که توسط دانشگاه مطالعات اقتصادی بخارست (ASE) سازماندهی شده است، دارای تجربه طولانی مدت است. BBS که در سال 2014 به عنوان یک موسسه مستقل تأسیس شد، به دلیل تعهد خود به پرورش رهبری از طریق ارزش در رومانی و منطقه مشهور است. ما با میراث غنی بیش از 30 سال در آموزش برای کارآفرینان، مدیران، رهبران و متخصصان از طریق سه برنامه اصلی MBA، MBA اجرایی (MBA رومانیایی-کانادایی)، INDE MBA (MBA رومانیایی-فرانسوی) و MBA انرژی، به عنوان برترین بازیگر در بازار آموزش اجرایی رومانیایی ظاهر شده‌اند و دارای شبکه‌ای متشکل از 3000 فارغ‌التحصیل در شرکت‌های پیشرو هستند. چشم انداز ما فراتر از مرزها گسترش می یابد زیرا ما آرزو داریم که نقش رهبری در منطقه اروپای جنوب شرقی را ایفا کنیم و آینده آموزش کسب و کار را برای کارآفرینان، مدیران، رهبران و متخصصان شکل دهیم.

دانشگاه مطالعات اقتصادی بخارست (ASE) توسط Times Higher Education World Rankings در سال 2023 به عنوان رتبه اول در رومانی رتبه بندی شده است. ASE رهبر موسسات آموزش عالی در زمینه علوم اقتصادی و مدیریت دولتی در رومانی و اروپای جنوب شرقی است، همانطور که با موقعیت آن در رتبه بندی های علمی بین المللی مشهور منعکس شده است. دانشگاه مطالعات اقتصادی بخارست در رتبه 401 تا 600 از 1963 دانشگاهی است که توسط رتبه بندی تأثیر دانشگاه آموزش عالی تایمز ارزیابی شده است. این دانشگاه دارای 22684 دانشجو در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در 11 دانشکده است. ASE در حال حاضر در طیف گسترده‌ای از پروژه‌های تحقیقاتی ملی و جهانی شرکت دارد و شهرت برجسته‌ای را برای خروجی‌ها و برنامه‌های دانشگاهی به دست آورده است. بخارست پایتخت و بزرگترین شهر رومانی است که در جنوب شرقی این کشور در کنار رودخانه دامبوویتا، کمتر از 60 کیلومتری شمال رودخانه دانوب و مرز بلغارستان واقع شده است.

پذیرش ها

Bucharest Business School’s mission is to support the education and growth of managers, professionals and business leaders by combining the latest technologies with the experience of distinguished professors, and prestigious practitioners. We provide leadership through value and work continuously to create a sustainable and performant business ecosystem in South-East Europe.

The admission process for all our degree programs includes several steps and our team is dedicated to supporting you through the entire application and admission journey.

The classes of the programs start in October each year and the admission process is on a rolling base between the 01st of March and the 20th of September each year.

اعتیار سنجی ها

AMBA معتبر شناخته شد

چرا در Bucharest Business School درس بخوانید؟

Bucharest Business School ، مدرسه کسب و کار پس از تجربه دانشگاه مطالعات اقتصادی بخارست (ASE) که از زمان تأسیس خود در سال 2014 پیشگام بود، به دلیل تعهد خود به پرورش رهبری از طریق ارزش در رومانی و منطقه مشهور است.

ما با میراث غنی بیش از 30 سال در آموزش برای کارآفرینان، مدیران، رهبران و متخصصان از طریق سه برنامه اصلی MBA، MBA اجرایی (MBA رومانیایی-کانادایی)، INDE MBA (MBA رومانیایی-فرانسوی) و MBA انرژی، به عنوان برترین بازیگر در بازار آموزش اجرایی رومانیایی ظاهر شده‌اند و دارای شبکه‌ای متشکل از 3000 فارغ‌التحصیل در شرکت‌های پیشرو هستند.

چشم انداز ما فراتر از مرزها گسترش می یابد زیرا ما آرزو داریم که نقش رهبری در منطقه اروپای جنوب شرقی را ایفا کنیم و آینده آموزش کسب و کار را برای کارآفرینان، مدیران، رهبران و متخصصان شکل دهیم.

مکان ها

  • Bucharest

    2-2a Calea Grivitei St. 1st District of Bucharest Romania, 010701, Bucharest

سوالات