Keystone logo
Bucharest Business School ROCA اجرایی MBA مدرسه بازرگانی بخارست
Bucharest Business School

ROCA اجرایی MBA مدرسه بازرگانی بخارست

Bucharest, رومانی

4 Semesters

زبان انگلیسی

تمام وقت

20 Sep 2024

Oct 2024

EUR ۱۵٬۰۰۰

مخلوط شده

مقدمه

مدرسه کسب و کار بخارست از ASE (دانشگاه مطالعات اقتصادی بخارست) و ESG (Ecole des Sciences de la Gestion) از UQAM (دانشگاه کبک در مونترال)، کانادا به طور مشترک MBA اجرایی دو درجه را سازماندهی می کنند. مدرسه کسب و کار بخارست تنها مدرسه کسب و کار معتبر رومانیایی AMBA است.

برنامه ROCA Executive MBA در بازار محلی منحصر به فرد است و به لطف پیکربندی خاصی که بر اساس الزامات محیط کسب و کار ساخته شده است، تجربه MBA اجرایی را به دانشجویان نزدیکتر می کند. برای شرکت ها و متخصصانی که در راه رسیدن به اوج هستند، امکان گرفتن MBA اجرایی در حالی که هنوز قادر به کار هستند، بیش از یک اولویت است. این یک تجربه یادگیری کاملاً تغییر دهنده بازی است که به شما کمک می کند تا مرزهای خود را پیش ببرید، مهارت های رهبری خود را توسعه دهید و مهارت ها و دانش دوران دیجیتالی را که برای پیشرفت و رهبری با هدف نیاز دارید، به دست آورید، و همیشه پایداری را با یک طرز فکر بی نهایت در اولویت قرار دهید.

برنامه MBA اجرایی ROCA شامل 15 ماژول اصلی و یک پروژه نهایی است که در 2 سال دانشگاهی (4 ترم) ساختار یافته است - ماژول ها در طول تعطیلات آخر هفته در قالب ترکیبی سازماندهی می شوند. اساتیدی از بخارست و مونترال دانشجویان MBA را در یک سفر واقعاً تحول آفرین همراهی خواهند کرد.

این برنامه با طراحی استراتژیک مطابق با نیازهای شما، به زبان انگلیسی در مدت 22 ماه ارائه می شود و تخصص جهانی و محلی و بیش از 30 سال تجربه را گرد هم می آورد.

این برنامه یکی از قدیمی ترین برنامه های اجرایی MBA در رومانی است و دارای جامعه فارغ التحصیلان بیش از 1000 نفر است. در سطح بین‌المللی، UQAM برنامه‌های MBA اجرایی مشترک و دو مدرک مشابهی را با سایر دانشگاه‌های همکار در بیش از 10 کشور واقع در 5 قاره سازماندهی می‌کند و دارای شبکه جهانی بیش از 12500 فارغ‌التحصیل است. فرمت تلفیقی انعطاف‌پذیر آن بلوک‌های آنلاین و اقامتگاه‌های بخارست را ترکیب می‌کند و به‌ویژه برای رهبران فعال و پویا طراحی شده است. پس از فارغ التحصیلی، دو مدرک به شما اعطا می شود: مدرک MBA اجرایی ROCA صادر شده توسط BBS-ASE از رومانی و مدرک MBA اجرایی صادر شده توسط ESG-UQAM از کانادا.

مدرسه کسب و کار بخارست (BBS) به عنوان مؤسسه اصلی ارائه دهنده برنامه های MBA که توسط دانشگاه مطالعات اقتصادی بخارست (ASE) سازماندهی شده است، دارای تجربه طولانی مدت است. BBS که در سال 2014 به عنوان یک موسسه مستقل تأسیس شد، به دلیل تعهد خود به پرورش رهبری از طریق ارزش در رومانی و منطقه مشهور است. ما با میراث غنی بیش از 30 سال در آموزش برای کارآفرینان، مدیران، رهبران و متخصصان از طریق سه برنامه اصلی MBA، MBA اجرایی (MBA رومانیایی-کانادایی)، INDE MBA (MBA رومانیایی-فرانسوی) و MBA انرژی، به عنوان برترین بازیگر در بازار آموزش اجرایی رومانیایی ظاهر شده‌اند و دارای شبکه‌ای متشکل از 3000 فارغ‌التحصیل در شرکت‌های پیشرو هستند. چشم انداز ما فراتر از مرزها گسترش می یابد زیرا ما آرزو داریم که نقش رهبری در منطقه اروپای جنوب شرقی را ایفا کنیم و آینده آموزش کسب و کار را برای کارآفرینان، مدیران، رهبران و متخصصان شکل دهیم.

پذیرش ها

بورسیه و بودجه

برنامه درسی

نتیجه برنامه

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

تحویل برنامه

درباره مدرسه

سوالات