Keystone logo
Berkeley College

Berkeley College

Berkeley College

مقدمه

بیاموزید که چگونه ترکیب برکلی می تواند آینده شما را انرژی بخشد

ما در حال بیدار شدن با دنیای دیگری هستیم. برای موفقیت در این دنیای جدید، باید سازگار و انعطاف پذیر باشید. و درست مانند یک نوع قهوه که برای همه کار نمی کند، باید ترکیب مناسب را پیدا کنید. متوجه خواهید شد که Berkeley Blend برای کمک به شما برای دستیابی به پتانسیل کامل خود عالی است.

انعطاف پذیر باشید

مطالعه در محوطه دانشگاه، آنلاین، یا از طریق ترکیبی از هر دو - همه با پشتیبانی و راهنمایی که برکلی برای آن شناخته شده است. با بارگیری کامل دوره و ثبت نام مداوم، می توانید کسب درآمد کنید:

 • مدرک لیسانس در کمتر از سه سال
 • مدرک کاردانی فقط در 16 ماه
 • هر دو مدرک لیسانس و MBA در کمتر از چهار سال

برخی از برنامه ها گزینه های دوره متمرکز هفت هفته ای را ارائه می دهند. برنامه های گواهینامه کوتاه تری در دسترس هستند.

اعتماد به نفس داشته باشید

خدمات پشتیبانی مانند تدریس خصوصی، کارگاه ها و مرکز موفقیت تحصیلی در هر مرحله از راه در محوطه دانشگاه و آنلاین در دسترس هستند.

در محل باشد.

از همان ابتدا، متوجه خواهید شد که Berkeley College یک تجربه دانشگاهی منحصر به فرد است. هدف ما این است که هر کاری که ممکن است انجام دهیم تا به شما کمک کنیم تا به پتانسیل کامل خود برسید. در حالی که ما امکانات و منابعی برای ارائه یک آموزش عالی داریم که بسیار متمرکز بر آماده کردن شما برای یک شغل است، اکثر مردم می‌گویند که Berkeley College بیشتر شبیه یک خانواده است. شما مانند یک عدد احساس نخواهید کرد - مردم شما را با نام می شناسند. کسی همیشه برای کمک در دسترس خواهد بود. و شما یک آموزش عملی، قدرتمند و عملی دریافت خواهید کرد که شما را برای ورود به دنیای حرفه ای آماده می کند.

واقعی باش

بخش مهمی از آنچه که Berkeley College را متمایز می کند، تنوع ما است. بیش از 3600 دانشجو (شامل بیش از 420 دانشجوی بین‌المللی، به نمایندگی از 49 کشور) در پردیس‌های دانشگاه نیویورک و نیوجرسی به‌علاوه Berkeley College Online ® تحصیل می‌کنند. ما دانش آموزانی داریم که تازه وارد دبیرستان شده اند و آنهایی که پدربزرگ و مادربزرگ هستند. یادگیری با افراد با فرهنگ ها و پیشینه های مختلف به شما کمک می کند تا برای غوطه ور شدن در یک بازار جهانی آماده شوید.

سازگار باشد

آسان کردن تطبیق یک آموزش با کیفیت در سبک زندگی پرمشغله نیز در اولویت Berkeley College است. پردیس های ما از قلب یکی از بزرگترین شهرهای جهان تا قله کوه سرسبز در حومه شهر تا انعطاف پذیری نهایی Berkeley College Online® را شامل می شود. هر مکان پردیس دارای شخصیت خاص خود و همچنین امکانات بسیاری است که تجربه آموزشی را افزایش می دهد. همه به فعالیت‌های همه دانشگاه‌ها دسترسی دارند. شما می توانید به صورت تمام وقت یا پاره وقت مطالعه کنید. در محوطه دانشگاه، آنلاین یا از طریق ترکیبی از هر دو. کلاس های روز، عصر/آخر هفته و کلاس های آنلاین به شما این امکان را می دهد که اهداف آموزشی خود را با تعهدات شخصی و حرفه ای خود متعادل کنید.

عملی باشید

برنامه‌های تحصیلی در Berkeley College با ورودی‌های هیئت‌های مشاوره صنعت به‌روزرسانی می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که دانش‌آموزان مهارت‌هایی را که کارفرمایان امروزی می‌خواهند یاد می‌گیرند. آموزش دقیق کلاس درس از اساتید با تجربه حرفه ای گسترده با یادگیری عملی برای یک آموزش جامع ترکیب شده است که واقعاً دانش آموزان را برای دنیای حرفه ای آماده می کند.

پذیرش ها

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • New York

  3 East 43 Street, 10017, New York

 • Newark

  536 Broad Street, 07102, Newark

  • Woodland Park

   44 Rifle Camp Road, 07424, Woodland Park

   • Woodbridge Township

    430 Rahway Avenue, 07095, Woodbridge Township

    • New York

     New York, آمریکا

     سوالات